Pewna lokalna gazeta zorganizowała sondaż sms dot....

Pewna lokalna gazeta zorganizowała sondaż sms dot. nadchodzących wyborów. Cyt.: "W naszej sondzie sms-owej sensacja. Na pierwszym miejscu znalazł się J. Kaczyński! Murowany faworyt (według sondaży) - B. Komorowski - daleko z tyłu. Przed kandydatem PO znalazł się W. Pawlak. Na grafice wyniki z godz. 18.00 z 7 maja. Zakończyliśmy I etap głosowania."
Cóż, jak dla mnie nie jest to miarodajny sondaż przedwyborczy. Ale za to pokazuje kto głównie czyta ową gazetę hehehe

4 komentarze

marcin1111

A kiedy w tej samej gazecie Słońce Włocławka Andrzej Pałucki zdobył 99% głosów na 'tak' to było to miarodajne? Poza tym zobaczcie ile oddano głosów teraz a ile wtedy, Tutaj w wydaniu ogólnym gazety(obejmującym woj. kuj-pom) było ok. 1500 głosów, a na Pałuckiego z samego Włocławka oddano jakies 700 głosów. Coś mi się wydaje że większość SMSów z poparciem Pałuckiego wpłyneła z jednego numeru - służbowej komórki pracownika MPEC, naczelengo prezydenta Krzysztofa K.

0 0
ID:14272

szuja

Ta gazeta to Gazeta Pomorska.Ale forum jest niezłe.Podobne do tego. Moderatorzy nie czepiają się byle czego i można nawet ostrzej pojechać niż tu. Czemu zrobiłeś taka tajemnicę.Ja czytam dużo gazet o różnym profilu.Kiedyś alumnów uczono w seminariach marksizmu.

0 0
ID:14280

marcin1111

No, bo na pomorskiej komentarz nie oczekuje aż moderator zatwierdzi, tylko od razu leci:)
Do moderatorów którzy wycieli z mojej poprzedniej wypowiedzi słowo 'klakier'- definicja:

osoba wynajęta do bicia brawa, zwykle w czasie jakiegoś występu artystycznego: Działalność klakierów niejednokrotnie doprowadzała do podziałów na widowni. Podczas wyborów podstawieni i przekupieni klakierzy łącznie z przedstawicielami obecnego urzędu miasta zagłuszyli i zastraszyli pozostałych kandydatów, żeby spośród siebie wybrać urzędników na następną kadencję

link: http://slowniki.gazeta.pl/pl/klakier
Jak widać nie jest to nic obraźliwego.

0 0
ID:14286

marcin1111

Zresztą sami pisaliście że takie rzeczy mają miejsce

0 0
ID:14287


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA