Oto zjawiam się niezalogowany i mam pytanie do ogółu...

Oto zjawiam się niezalogowany i mam pytanie do ogółu forumowiczów. Ale od początku: dotąd używałem firefoxa, a dziś postanowiłem przerzucić się na google chrome. No i nie mogę się zalogować. Tu i jeszcze w kilka innych miejsc. Jedynie faceebok przyjmuje hasło i login. Wie ktoś czym może to być spowodowane? O co tu do diabła chodzi?? Czy chrome jakaś niekompatybilna jest czy co?
Cyklisto szanowny, pamiętam, że kilka miesięcy temu miałeś problemy z logowaniem. No i do dziś się nie logujesz. Czy nadal masz takowe problemy? Opisz swoją sytuację jeśli masz czasu troszkę i ochotę.

9 komentarzy

wloclawek.info.pl

Witam, jeżeli ktoś ma problem z logowaniem się na portalu www.wloclawek.info.pl proszę o przesłanie maili na adres [email protected] wraz z opisem problemu.
Pozdrawiam

0 0
ID:14313

szuja

Podejrzewam ,ze kaloryferek zjadł ciasteczka.Hahaha

0 0
ID:14314

profek412

Ja używam chrome i mogę się logować wszędzie bez problemów. Używam wersji na Linuxa. Zobaczy czy nie masz zablokowanych plików cookie.

0 0
ID:14319

cyklista-wylogowany

Szanowny Zbuntowany Kaloryferze.Dopis wylogowany został dopisany po tym jak po krótim okresie zalogowania na portalu włocławek.info moj login zniknął i miałem problemy z powtórnym zalogowaniem.Nie jestem specjalistą z dziedziny informatyki(mozna powiedzieć,że jestem analfabetą informatycznym)i próbowałem sie powtórnie zalogować.Bez skutku.Stąd postanowilem uzuełnić podpis o "wylogowanego".Wylogowanego nie z własnej winy.Pozdrawiam.

0 0
ID:14321

zbuntowany_kaloryfer

Dziękuję za odpowiedzi. Wczoraj długo siedziałem, ale doszedłem do sedna problemu. Tak profek, cookie to raz. Usunięcie pozostałości po firefox to dwa. Chrome chodzi jak burza.
A po trzecie - wracam do firefoxa. Fakt, nieco wolniejszy jest, jednak system blokowania reklam na stronach posiada rewelacyjny i nie do pobicia. Kiedy wszedłem pod chrome niniejszy portal to aż go nie poznałem hehe, tak reklamiasto i kolorowo;). A pod firefoxem nie widzę tu żadnej reklamy. Ani jednej.
Jeszcze raz dzięki dla redakcji portalu i profka.

0 0
ID:14322

zbuntowany_kaloryfer

Cyklisto, to opisz problem i wyślij maila na adres redakcji - zapewne będą Ci w stanie pomóc!

0 0
ID:14324

profek412

Pod chrome też jest blokada reklam. Trzeba zainstalować rozszerzenie https://chrome.google.com/extensions/search?itemlang=&hl=pl&q=ad+block

0 0
ID:14325

zbuntowany_kaloryfer

Profek, zainstalowałem ten dodatek o nazwie AdBlock. Jednak AdBlock do firefoxa ma tę przewagę, że jest wspomagany przez system filtrów, w które wyposażony jest sam firefox, a który to system można spersonalizować. W związku z tym, na wybranej stronie masz z głowy nie tylko reklamy i wyskakujące okienka, lecz także wszelkiej maści bannery, bądź każdy el. strony, którego sobie nie życzysz. Dzięki temu każdą stronę można odchwaścić w 100%.

0 0
ID:14326

szuja

A może powiecie jak na firefox można słuchać radyjka HIT ?

0 0
ID:14346


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA