Szanowni Internauci.Zadam Czcigodnym Internautom...

Szanowni Internauci.Zadam Czcigodnym Internautom zagadkę-ciekawostkę. Proszę podać nazwiska dwóch polskich aktorek pochodzących z Włocławka.Dla ułatwienia dodam,że jedna z nich ukończyła Szkołę Podstawową Nr.10- druga Szkołę Podstawową Nr.6,zaś obie były absolwentkami Liceum im.Marii Konopnickiej(obie wystepowały w teatrzyku szkolnym prowadzonym przez profesora Gniazdowskiego).Jedna z nich nosi w chwili obecnej nazwisko po mężu,druga pozostałą przy nazwisku panieńskim.Dyrektor Teatru Impesaryjnego-PanJerzy Polak-jako kolega klasowy jednej z nich nie może uczestniczyć w Zgadywance.Pozdrawiam Szanownych Internautów.

21 komentarzy

hehee

janosik i napewno j23

0 0
ID:14360

zbuntowany_kaloryfer

Jedna z nich to na pewno Anna Antonowicz

0 1
ID:14361

cyklista-wylogowany

Szanowny Zbuntowany Kaloryferze.Zaskoczyłeś mnie Swoja znajomością.To w takim razie z Włocławka pochodzą trzy aktorki.Nadal poszukujemy Czcigodni Internauci pozostałych dwóch.
Podpowiedz:
Jedna z nich grała między innymi w "Tulipanie"
druga zaś z Szanownych dam w "Alternatywy 4"

0 0
ID:14363

cyklista-wylogowany

Kolejną podpowiedzią jest podanie polskich seriali filmowych w których wystepowały aktorki.
Jedna z Pań wystepowała m.innymi w serialu:
"Na dobre i na złe"[1999-2008]
"Samo życie"[2002-2008]
"Czego boją sie faceci czyli sex w mniejszym mieście[2003-2005]
Druga z Pań wystepowałą natoniast w takich serialach jak:
"Na wspólnej"[2003-2007]
"Kryminalni"[2004-2007]
"M jak miłość"
Obie zaś występowały wspólnie w serialu
"Pensjonat pod różą"[2004-2006]
P.S.
Oczywiście Teatr Impresaryjny nie Impesaryjny -znowu zjadłem literę -Przepraszam

0 0
ID:14364

KOLO

Hanna Bieniuszewicz m.in Alternatywy 4
Mirosława Brzuszkiewicz w latach 70 grała w Teatrze Polskim w Szczecinie.

0 0
ID:14365

ktoś

Jedna z nich to Mirosława Nyckowska?

0 0
ID:14368

ktoś

i Hanna Bieniuszewicz?

0 0
ID:14369

Stacha

Mirosława Nyckowska - po mężu czyli Mirka Brzuszkiewicz.

1 1
ID:14372

cyklista-wylogowany

Wspaniale.Hanna Bieniuszewicz i Mirosława Nyckowska.Szanowny KOLO wymienił imię pańieńskie Pani Mirosławy ale to nie zmienia faktu,że to Pani Mirosława Nyckowska.Czcigodny ktoś podał nazwisko z małżeństwa. Jednak są Internauci którzy pamietaja te osoby.Pozdrawiam

0 0
ID:14373

pazdzioch

Olszówka też jest z Włocławka i Nejman

0 0
ID:14374

cyklista-wylogowany

Szanowny Pażdziochu.Aktor Pan Nejman urodził sie we Włocławku.Natomiast Pani Olszówka urodziła się w Lublinie a maturę "robiła" w Koninie(za wikipedią).Może ktoś z Szanownych Internautów dopisze coś wiecej na ten temat jeżeli znał z Włocławka -wymienionych przez Czcigodnego Pażdziocha- aktorów.

0 0
ID:14378

kiki

Olszówka jako dziecko mieszkała na ul. Ostrowskiej, jako dziecko też wyjachała z Włocławka. Nie widziałam, żeby gdziekolwiek było napisane, że we Włocławku mieszkała, chyba usunęła to z życiorysu :).

0 0
ID:14380

Oczytany.

Ale wy wszyscy piszecie! Toć to jest ona!! Nikt inny jak ino, tylko, kochanica Tatulka Rydzyka od świntości Mamuśki od Maryjana , no to jest ta..z Torunia :) he he he..., ale tatko Rydzyk bedzie rad? ;)...he he

0 0
ID:14382

A tak ...

w ogóle..to mam ich w ... :)Pozdrówka :)

0 0
ID:14383

szuja

~cyklista-wylogowany
Aktor Pan Nejman urodził się we Włocławku.Z pochodzenia jest żydem itd.

0 0
ID:14385

icek

Wracając do historii miasta i okolic to można z dużą prawdopodobnością stwierdzić,że co trzeci,obecny obywatel Włocławka ma żydowskich przodków,a zwłascza ci bliżej koryta.
Podobna struktura rzadzi czałym krajem.

0 0
ID:14390

kolo

Olszówka chodziła do podstawówki do 15-ki. Wiem to z autopsji.

Pozdrawiam

0 0
ID:14395

kros

Jeddnym z bardziej znanych żydów jest J.Engel.

0 0
ID:14400

ja

Szuja lecz się człowieku. Matka Andrzeja Nejmana nie ma nic wspólnego z żydostwem. A ty masz chyba dużo wspólnego z lekarzami od nóg bo głowy nikt już Ci leczyć nie chce. Jesteś bardzo podobny do naszego wiceprezydenta Arkadiusza. On podobnie jak ty jest fachowcem w każdej dziedzinie.

0 0
ID:14401

q66

Kolo !
Czy mozesz podac w jakich latach i do jakiej klasy Edyta Olszowka chodzila do SP15 ? Jestem jej rocznik i rowniez bylem uczniem tej szkoly a nie kojarze.

0 0
ID:14439

Laura

Mirosława z domu nazywa się Brzuszczak. A dyrektor Teatru Impresaryjnego nie ma na imię Jerzy, lecz Jan. Jerzy to miał na imię jego kolega klasowy; chodzi o Jerzego Stępkowskiego, i o LMK. Jerzy też jest aktorem...

0 0
ID:16344


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA