Jak co dzień udaję się autem do włocławka (20km), jednak...

Jak co dzień udaję się autem do włocławka (20km), jednak to co zobaczyłem w ten weekend mnie zdziwiło, wręcz zaniepokoiło, wzburzyło i odstarszyło. Miałem bowiem okazję przejść przez jedno z podwórek na śródmieściu. Nie mogłem uwierzyć własnym oczom- na podwórku wielki syf- inaczej tego nie można nazwać. Śmietniki pootwierane, śmieci waniały się po całym podwórku, brud, kamienice obskurne i jeszcze ten zapach moczu i inyych podobnych nieprzyjemnych rzeczy i zapachów. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Przez moment zatrzymałem się i zastanawiałem się jak to możliwe. Nawet nie wiem do kogo by trzeba było się zgłosić z takim problemem. Nie wiem jak ci ludzie mogą tam mieszkać!!! oni chyba nie otwierają okien żeby przewietrzyć dom- no chyba że ponownie bym się zdziwił. Wstyd!!!!!!!! Zastanawiam się czy wam nie wstyd jak odwiedza was jakaś dalsza rodzina- bo najbliższa chyba do tego przywykła. Chcecie budować sobie baseny i różne ośrodki rekreacji a nie ma kto posprzątać miasta- i to w samym centrum. Po prostu brak słów.

3 komentarze

x

we wloclawku to w prawie kazdym bloku jest syf... a w szczególnosci kamienice w centrum

0 0
ID:442

szuja

No tak to jest bo straż miejska zamiast kontrolować podwórka to wyrywa konopie. Kurcze !

0 0
ID:444

Onufry

Niezupełnie zgodzę się z powyższą opinią. Myślę, że przyjezdny powołał się na wystąpienie pana Marka Kalinowskiego, szefa klubu radnych i znaczącego polityka Prawa i Sprawiedliwości we Włocławku, na XX sesji RM. Cytuję: Stąd nasze przekonanie jest takie, że niewątpliwie w budżecie miasta znajdzie się tyle środków, żeby to zadanie sfinansować. [basen za 22 mln zł] I jeszcze jeden cytat: Tylko naszym zdaniem budujmy basen a na razie zapomnijmy o programie rewitalizacji Browaru B.

0 0
ID:455


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA