Nie wiem, czy zaglądają tutaj, na forum rodzice a może i...

Nie wiem, czy zaglądają tutaj, na forum rodzice a może i dziadkowie "milutkich i ładniutkich " pociech zamieszkujących przy ul.Wienieckiej 48 i Wesołej 16,14. a "wychowujących się samopas" za zespołem garaży i w pobliskim lasku.Warto aby choć raz posłuchali jak ich pupile rozmawiają ze sobą,jak blużnią ,ich rodzicielskie uszy na pewno takich przekleństw nie słyszały .Jest grupka szczególnie aktywna i agresywna ,upodobała sobie obrzucanie starszych osób dzikimi owocami a i czasami kamieniami.To ich bawi.Potrafią celnie wrzucać kamienie do garażu.Mogą spowodować znaczne szkody.Ostatnio wysiłkiem finansowym właścicieli garaży,cały zespół został wyremontowany.Te dzieciary już bezkarnie rozpoczęły swoje niszczycielskie zabawy.Bezkarne do czasu.Prędzej czy póżniej ci mali niszczyciele wpadną a wtedy ich rodzice odczują finansowo kosztowne zabawy swych dzieci.Tekst ten również kieruję do Dzielnicowych Policji osiedla Zazamcze jak i do Straży Miejskiej.Nie tylko okazjonalnie ale i rutynowo patrole tych służb powinny zaglądać /w godzinach popołudniowych i o zmierzchu /do zespołu garaży przy ul.Wesołej od strony lasu.Nie tylko zza okien samochodu ale wysiąść i wyjść troszkę w las i popatrzeć co się tam dzieje.Bo jeżeli nikt nie będzie reagował na to patologiczne zjawisko,to póżniej pozostaje już tylko sąd rodzinny lub sad dla nieletnich.

3 komentarze

mieszkankaXXX

całkowicie popieram mieszkańca .Na tej dzielnicy nikt nie interesuje się dzićmi i młodzieżą,ktorej jest tu dość dużo ze względu na szkoły.To samo dzieje się od ul.Pogodnej i Przyjemnej z tym,że tu jeszcze piją i niewiadomo co palą.

0 0
ID:488

też mieszkaniec

dzisiaj ok. 17,00 widziałem pieszy patrol policji na osiedlowym stadionie na Zazamczu.Prowadzili jakąś dyskusję z wyrośniętymi małolatami.Może będą spacerowali częściej.

0 0
ID:497

zazamczanka

wnuczek sąsiadki opowiadał,że "wybitnie zdolnymi łacinnikami" są dwaj bracia o imionach Mikołaj i Kamil/nie wiem czy imiona są prawdziwe/ z opisu wyglądu charakterystyczną cechą tych łobuziaków jest budowa głów ze spłaszczeniem skroniowym/takie dziwne troszkę jajo/.Podobno "chodzące aniołki" w domu ale już poza domem bardzo wulgarni i psotni.Może jednak coś z nich wyrośnie ?Gdy coś przeskrobią to prawo wobec nich będzie bezsilne, bo to małoletnie dzieciaki.

0 0
ID:503


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA