Jak spora część włocławian byłem dziś w parku...

Jak spora część włocławian byłem dziś w parku Sienkiewicza. Zszokował mnie pewien widok. Otóż szła sobie rodzinka po zalanej alejce. Mniejsza o to, że mamusia i tatuś brodzili w brudnej wodzie, ale zaciągnęli do tego też swoje dziecko. Ludzie zastanówcie się co robicie. Komuś wymyło szamba, wymyło cmentarze itp., a wy w tym się pluskacie.

5 komentarzy

nemo105

Co Cię szokuję? Jesli Tusk dał gwarancje, że tama wytrzyma to ludzie tak ufają, że nawet fekalia nie odstraszają:)

0 0
ID:14835

szuja

To fakt .Ludzie są głupsi od tuska, czyli po kaszubsku -psa.

0 0
ID:14836

zbuntowany_kaloryfer

Potwierdzam słowa profka. Też widziałem różnych brodzących.
Ps. Szuja, czy możesz choć raz na rok napisać coś, co nie będzie atakiem na kogoś?

0 0
ID:14843

zbuntowany_kaloryfer

Przychodzi Jasiu ze szkoły i mów: tato, dziś pani nam zapodała nowe pojęcie do rozważenia... i ja nie rozumiem tato..!
- co to za pojęcie??
-"alternatywy"
- słuchaj synku - wyjasnię ci!!
- ??
- wyobraź sobie, że masz hodowlę kur. Hodowlę, w którą zainwestowałeś wszystko, co masz...
- tato!! ale miałeś wyjaśnić słowo "alternatywy"!!!
- słuchaj gnoju: wyobraź sobie, że twoja hodowla znajduje się nad Wisłą. Poniżej jej poziomu.
- a co to ma do rzeczy? gdzie tu alternatywy???
- kaczki synu. Kaczki;))

0 0
ID:14844

zbuntowany_kaloryfer

hehehe, właśnie usłyszałem i też zapodam!
Szef zorganizował zebranie załogi i mówi:
- doceniam i podziwiam pracę was wszystkich... ale w związku z kryzysem muszę przeprowadzić redukcję załogi. O jeden etat. A że doceniam zaangażowanie w budowę firmy was wszystkich nie mogę wybrać... więc czekam na propozycje! Kto odejdzie na ochotnika?
- wstaje sprzątaczka i mówi: jak mnie pan zwolni, to będzie dyskryminacja ze względu na brak wykształcenia! Zostaję!
- wstaje portier, kulawy dziadek - jak mnie pan zwolni to będzie dyskryminacja niepełnosprawnych!
- wstaje Murzyn - jak mnie pan zwolni to będzie rasizm w najczystszej formie!
- wstaje księgowa - jestem samotną matką z trójką dzieci! Jak pan mnie zwolni to będzie dyskryminacja samotnych matek!
I wtedy wszyscy zaczynają zerkać na najlepszego pracownika w firmie, mającego dwa doktoraty i chętnie zostającego po godzinach.
Ten wstaje i mówi:
- wiecie, przed minutą zrozumiałem, że jestem pedałem!!;)))

0 0
ID:14845


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA