q4 ukradło wam pomysł na współprace z mieszakncami akcja...

q4 ukradło wam pomysł na współprace z mieszakncami
akcja agent q4, buahahaha, przeciez to jest ten temat co "zapraszamy do współpracy" tyle ze wy zrobiliście to jak zykle lepiej od nich, szerzej i w ogóle (a przede wszystkim wczesniej).
ktos powie - "przeciez oni mogli to wymyslec sami"
nie prawda przez 10 lat na rynku na to nie wpadli, a teraz tydzien po was nagle wymyślili taką opcję??

19 komentarzy

dokładnie

a czego się spodziewać?

0 0
ID:462

pfffffffff

ja powiem więcej - na naszym żałosnym miejskim rynku medialnym to normalne. Pseudo dziennikarzyny za dychę kradną kolegom po fachu wszystko: od tematów przez reklamodawców aż do właśnie takich opcji jak ta tu opisana.

0 0
ID:463

pecik

e tam, nie ma się co denerwować
od samego począku jestescie lepsi

a z tym agentem to fakt, niby nie jest to zakazane,ale jaki smród i wstyd...ale tak to jest jak sie nie ma własnych pomysłów, trzeba podkradac innym, prawda??

ŻENADA

0 0
ID:464

:)

he, ciekawe kto od nich wpadł na ten niezwykle oryginalny pomysł

buahahahhahaahaha

0 0
ID:465

WŚCIEKŁA

Q4 - W TYM MOMENCIE STRACILIŚCIE MÓJ (I PODEJRZEWAM ZE NIE TYLKO MÓJ) SZACUNEK
TAK SIE PO PROSTU NIE ROBI!!! BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

0 0
ID:466

Karol

a ja mam wrażenie że to nie pierwszy raz, codziennie śledzę oba nasze portale i z tego co zdążyłem zauważyć to częste zjawisko (a może się mylę?)

0 0
ID:469

Kiepsko

Ich czas już dawno minął...

0 0
ID:470

cham

to się nazywa brak własnych fajnych pomysłów
ciekawe jak się będą bronic
"nawet nie wiedzieliśmy, że tydzień temu info wrzuciło taki temat, nawet tam nie zaglądamy..."
hahahahahaha

0 0
ID:471

obiektywny

Ale o czym Wy wogole mowicie. Czy WPI ma patent na takie rzeczy? Tak samo można powiedzieć, że WPI ściągnęło z Q4 patent na sposób publikowania wypowiedzi przez mieszkańców. Tam "Mieszkańcy mówią" a tutaj "Włocławianie piszą" = pomysł ściągnięty. Dział Urzędu Miasta, pomysł z materiałami video. Można powiedzieć, że pomysł na współprace z internautami WPI zaczerpnął z ogólpolskich portali takich jak onet czy tvn24.pl. Trochę się ośmieszacie swoją stronniczością.

0 0
ID:472

pamar

Gdy tylko przeczytałem o tej "akcji" na Q4, wysłałem swój koment na ten temat, brzmiało to mniej więcej tak: nie widzę szansy powodzenia tej akcji bo u nich (Q4) jest za duża cenzura. Ale mimo wszystko życzyłem powodzenia. Dodałem też, że prawie na pewno mój komentarz nie zostanie pokazany. Prawie równocześnie skomentowałem też inny artykuł(do którego moja opinia jest już widoczna). I co? Miałem rację. Ich portal (Q4) krytyki nie znosi. Wiele razy się o tym przekonałem.
info.pl życzę powodzenia.

0 0
ID:473

mieszkaniec

wszystkie media ściągają ze siebie również dobrze można powiedzieć że wszyscy sciągnęli z TVN z platformy kontakt.Także taka dyskusja że q4 ściągnęło z WPI jest bezzasadne i nie ma sensu już o tym pisać i na ten temat się wypowiadać taki jest nasz świat mediów. WPI pierwsze tego nie wymyśliło tylko po prostu wcześniej wprowadziło. Pozdrawiam a dwa duże portale na naszym rynku włocławskim tylko wyjdzie z korzyscia dla nas mieszkańców gdyż jak wiadomo konkurencja mobilizuje do działania. Zycze owocnej pracy redaktorom wszystkich portali.

0 0
ID:476

on

opcja typu włocławianie piszą to zwykłe miejskie forum, które jest na każdym miejskim portalu, i tu raczej nie ma mowy o ściągniećiu, poza tym tu raczej chodzi o coś innego. bo jak wytłumaczyć, że q4 wprowadza taki dział 5 dni po WPI? przypadek? nie sądzę. Dziadostwo i tyle (przypomne tylko ze przez ostatni rok q4 nic nowego nie wprowadziło, więc wszystko jasne)

0 0
ID:477

empe

zwykłe złodziejstwo i tyle, robienie kapitału na cudzych patentach, sorry, ta szeroko pojęta współpraca z mieszkańcami to na bank nie był q4 pomysł, proste (dowodem na to jest powstanie "agenta q4" 5 dni po WPI, a przecież tam nic nowego od paru lat nie powstało, pewnie przypadek, ta? buahahaha)

0 0
ID:480

Dirty

oczywiście że nikt nie ma wyłączności na dobre pomysły, ale fakt powstania bliźniaczej opcji na dwóch portalach z jednego miasta raczej nie jest przypadkiem (pewnie teraz napiszecie, że oni mysleli o tym juz 3 lata temu,ale niemieli czasu...)

0 0
ID:482

puchar

PLAGIAT POMYSŁÓW

0 0
ID:483

cham

kronika policyjna, wiadomości z urzędu i dział video to jest normalka w necie na takich portalach, także niech pan K. se nic nie przypisuje, tu chodzi o coś innego, o te 5dni różnicy, to nie może być przypadek, nie istnieją takie zbiegi okoliczności, nie uwierzę w to nigdy,takie bajki to se mogą głuchym wciskać, my internauci swój rozum mamy i widzimy więcej niż niektórym się wydaje

0 0
ID:484

dziennikarz

normalną praktyką w lokalnych gazetach jest podpisywanie komunikatów prasowych własnym nazwiskiem, to jest dopiero dziadostwo!!!

0 0
ID:485

Kacha

ktoś po prostu myśli, że jak jest dłużej na rynku, to mu wszystko wolno...

0 0
ID:487

ON

Uważam ten portal za 10 razy lepszy od q4. Na "agenta" też zwróciłem uwagę ale czy sam pomysł na drugi włocławski portal też można by uznać za plagiat. Podobnie radio Hit za pragiat dawnego radia W. Jedno jest pewne WPI jest szybsze z informacjami i ogólnie lepsze. Tak trzymać!

0 0
ID:505


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA