Tak niedawno uruchomiono sygnalizację świetlną przy...

Tak niedawno uruchomiono sygnalizację świetlną przy ul.Wroniej/ przed wiaduktem ,patrząc od strony ronda /.Jest niezmiernie potrzebna i daje minimum bezpiecznego przejścia przez jezdnię.Wyhamowuje skutecznie rozpędzone auta ,ruszające od trasy Okrzei,niczym charty zerwane ze smyczy.
Ale uwaga !DZISIAJ JUŻ SYGNALIZACJA NIE DZIAŁA !!! Uwaga piesi,rozwydrzone autka dają czadu.

4 komentarze

pamar

Bardzo dobra decyzja !!!
Już wielokrotnie rozpisywałem się na ten temat, wszędzie gdzie było to możliwe i powtórzę jeszcze raz: ustawienie sygnalizacji świetlnej w tym miejscu (nie zsynchronizowanej z istniejącymi na rondzie i przy TESCO) to porażka. Jak można zatrzymywać samochody, które wjeżdżają na wzniesienie jak również tworzyć sztucznie obciążenie kładki przy Kujawiance. Rozwiązaniem było by przywrócenie ruchu kołowego przez przejazd kolejowy na ul. Kaliskiej.

0 0
ID:481

beata

A ja uważam,że sygnalizacja w tamtym miejscu być powinna.Każdy z nas przechodząc z jednej strony ulicy na drugą, będzie się czuł bezpieczniej.W tym miejscu,samochdy nie muszą pędzić jak szalone,powinny zwalniać prędkość a jak czerwone to się zatrzymać.

0 0
ID:486

beata

przechodziłam tamtędy dzisiaj i już działa.Ok.

0 0
ID:492

zxxc

Sygnalizacja - TAK - Ale tylko zsynchronizowana!!!! W tej chwili jest przegięcie jak zapala się zielone na rondzie a czerwone na światłach, sztucznie kumuluje się ruch... i to jest bardzo niebezpieczne zwłaszcza dla tych rozpędzonych którzy wjeżdżają na górkę, bo spiętrza ruch. A stłuczek przez te światła to sam już ze 3 widziałem!

0 0
ID:507


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA