Zaobserwowałem od pewnego czasu zachowania dziennikarzy z...

Zaobserwowałem od pewnego czasu zachowania dziennikarzy z jednej z lokalnych telewizji. W sytuacji zdarzenia drogowego lub wypadku często zdarza się że reporterzy zjawiają się szybciej niż służby ratownicze i porządkowe. Podejrzewam że przy pomocy skanerów podsłuchują rozmowy oficera dyżurnego z poszczególnymi patrolami.(Swoją drogą zastanawiam się czy jest to prawnie dozwolone). Drugą opcją jest opłacanie informatora. W tym przypadku nasuwa się pytanie:gdzie ten informator się znajduje,gdzie pracuje?

16 komentarzy

jon

dokładne to samo zauwazyłem i tez sie zastanawiam trzy razy widziałem kolizje lub kontrole aut i oni z kamerą

0 0
ID:15058

popieram

Szukanie sensacji nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem, dlatego zarówno XXX.pl oraz XX24.tv to typowe szalety. Dotacja z Unii, zakup kilku kamer amatorskich i heja w miasto, w międzyczasie robiąc ludzi w konia uprawiając pseudo-zatrudnienie. Poza tym stronniczością śmierdzi od nich na kilometr. Żeby było jasne, to z polityką nie mam nic wspólnego, ale za to z dziennikarstwem dosyć sporo.

0 0
ID:15061

Żenua

Przecież to są ..... włazy ci z tej TV. Cenzura u nich na całego, szkoda słów.

0 0
ID:15062

wesoly

Policja przy okazji takich "nagłych" nalotów powinna skontrolować tych pseudo dziennikarzy.Być może skaner mają ulokowany nie w samochodzie a w jakimś innym miejscu. Po podsłuchaniu komunikatów policji sami łączą się poprzez swoje telefony i jadą w miejsce kolizji będąc tam przed policją. Niejednokrotnie zdarza się że patrol policji wykonuje czynności w innym miejscu i może ruszyć do następnej kolizji po dokończeniu wcześniejszego zadania. Sprawa jest jednak na tyle poważna że policja powinna zainteresować się tą sprawą. Policjanci otrzymując polecenia od dyżurnego otrzymują też w komunikatach radiowych dane osobowe mieszkańców miasta.Na pewno nie wszyscy chcieliby żeby niektóre fakty z ich życia wydostawały się poza wiedzę uprawnionych do tego ludzi.

0 0
ID:15064

zbuntowany_kaloryfer

Osoba "popieram" napisała o pewnej nowej TV, m. in., że: "w międzyczasie robiąc ludzi w konia uprawiając pseudo-zatrudnienie." I tu osoba trafiła w dziesiątkę, bo:
- w ubiegłym roku owa TV poszukiwała kandydatów na dwa stanowiska: dziennikarza oraz operatora kamery oferując "atrakcyjne, stałe wynagrodzenie" i oczywiście umowę o pracę
- w roku bieżącym pouczyli się co nieco fizyki, gdyż zrozumieli co to takiego synteza; zrobili zatem z wymienionych dwóch jedno stanowisko;))): dziennikarza-kamerzysty (patrz: ogłoszenia na stronie PUP). Nowością jest też to, że wynagrodzenie uzależnione jest od "efektów pracy".
Wniosek: ktoś może zapierdziulać non stop jak "dziki osioł", a na koniec miesiąca dostać umowę o dzieło i 350 zł;) Czy nie może tak być..? Na takich warunkach zatrudnienia to i Justysi Pochanke mogliby wykazać, że efekty jej pracy są wręcz mierne;)
Oczywiście to, co napisałem tyczy się wszystkich firm używających szatańskiego zwrotu "wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy". Na dobrą sprawę, jeżeli ktoś ma tak napisane w umowie to może nawet nie dostać żadnego wynagrodzenia!

0 0
ID:15066

proszek_ixi

Wreszcie ktoś odważył się głośno powiedzieć kilka słów na ich temat. Mam nadzieję tylko, że redakcja mojego ulubionego portalu nie przestraszy się i wątek nie zginie nagle jak ten poświęcony konkurencyjnej telewizji lokalnej.

0 0
ID:15067

Mario

A mnie ciekawi kiedy ktoś się zajmie kierowcą czarnego samochodu z logo pseudo telewizji gość jeździ po ulicach miasta łamiąc wszystkie możliwe przepisy. Niestety znając nasze realia panowie w białych czapkach mimo osobistej złości i niechęci do pracy w świetle kamer nic z tym nie zrobią. A jednocześnie pełen profesjonalizm **24 widać kiedy prawie za każdym razem przekręcają nazwiska swoich rozmówców. Tak jest z funkcjonariuszami policji, tak też było kiedy pani w niezmiennej apaszce rozmawiała z szefem zarządzania kryzysowego p. Majerskim (podpisanym jako Majewski). No cóż jacy fachowcy taki i poziom.

0 0
ID:15068

Władca Dywanów

śmieszna jest ta ekipa. wydaje im sie że są jakimiś wielkimi dziennikarzami. niech sie w końcu weźmie za nich, dziennikarze z bożej łaski. a i tak nigdy nie dorównają naszemu portalowi. to jest świetny portal, tak trzymać i nie patrzeć na tamtych!

0 0
ID:15079

czarna mamba

nasze włocławskie pseudo tvn24..żałosne jest. Ciągle powtórki lecą - 0 świeżych wiadomości. Cała ta amatorska ekipa doprowadza mnie do śmiechu. Pozdrawiam

0 0
ID:15087

Stół i nożyce

Taaa Buuujcie się. Nadchodzi cw24 i was zjeeee. Buuuu

0 0
ID:15089

gosciu

a najlepsze jest jak pani w apaszce prowadzi z kimś wywiad i buja się na foteliku jak by chorobę sieroca miała haha widać pełen profesjonalizm

0 0
ID:15090

Małpowanie

Wogole nazwa stacji, zero pomyslu na nazwe, skopiowana z tvn24, zenujace. To tak jak we Wloclawku jest lokal o nazwie "AFC" z kurczakami. Czujecie jakim trzeba byc .... zeby kopiowac nazwe. Jak wejdziecie na ich portal i zacznijcie pisac jakis komentarz to wogole sie nie ukaze jesli cos zlego pisze np. film wideo byl nudny. Nie ma komentarza. JEDYNIE TA FORUM I NA STRONA JEST PORZADNA WE WLOCLAWKU, REDAKCJO, DRODZY PANSTWO, NAGRYWAJCIE OD CZASU DO CZASU, KAMERA JAKIES WYWIADY, WASZA STRONE WSZEDZIE GDZIE SIE DA REKLAMUJE.

0 0
ID:15091

Wesoły

Skoro w tej ..24 są same powtórki to może powinni zmienić nazwę i logo na ..02 będzie to i tak na wyrost oddawało ich czas realnego nadawania.

0 0
ID:15092

Czarna Mamba

taaa...ta w apaszce wymiata. Oni są wszędzie,wszędzie wchodzą i myślą,że są fajni. ale to prawda "24" to znaczy ze przez 24h są powtórki ;))

0 0
ID:15097

obiektywny

pewnie komentarz nie bedzie puszczony- ale przeczytawszy wszystkei opinie, napisze pewne moje spostrzezenie....

Otoz zauwazylem, ze wszystkie komenty pisze ta sama osoba, badz jej "zolnierz" ale pod innymi nickami...
wniosek: po raz kolejny mamy do czynienia z dzieckiem neostrady/ internetowym pokemonem, ktory na codzien lazi zakompleksiony po ulicach, a caly swoj zal za osobiste niepowodzenia i zyciowe "sukcesy" wylewa na bogu ducha winnej klawiaturze.

tyle w temacie

0 0
ID:15149

Nieobiektywny

Rozwalił mnie tekst niejakiego obiektywnego,zapewne powiązanego biznesowo z ..24

0 0
ID:15158


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA