ludzie musimy cos zrobic z kierowcami CWL, dzisiaj jade...

ludzie musimy cos zrobic z kierowcami CWL, dzisiaj jade samochodem a kierowca Peguota granatowego, jak by nigdy nic jedzie sobie Jadwigą szkoda tylko ze przeciwnym pasem :( trabie na niego, swiatlami mrygam a on nic jedzie sobie zadowolony.

11 komentarzy

mieszkaniec

Kierowcy z rejestracją CW.... jeżdżą nie lepiej niech każdy popatrzy na siebie i zrobi rachunek sumienia a na drogach będzie bezpieczniej a nam kierowcą będzie się jeździło lepiej tylko każdy musi zacząc od siebie a nie narzekać na samochody o numerach CWL....

0 0
ID:489

lysy

odezwal sie jakis cwl

0 0
ID:490

urq

Generalnie jeżdząc po Polsce stweirdzam, że tyczy to się wszystkich aut z rejestracją zaczynającą się od 3 literek.

Wystarczy spojrzeć na parking pod marketem, jeżeli ktoś zaparkował tak, że zajął dwa miejsca, albo stanął skośnie na 99% ma rejestracje CWL, CLI, itp. Do tego wrzucanie kierunków w ostatniej chwili, blokowanie pasów ruchu, skręcanie z naddatkiem itp, itd, przykłady można mnożyć

0 0
ID:491

krzys

Co sie dziwic jak raz na miesiac zjedzie z polnej drogi i na jezdnie wyjedzie to wszyscy musza widziec ze sie lansuja wiochmeni, 20 letinmi furami ze szpachlu i tasmy klejacej po tuningu z reala. Wiocha szaleje.

0 0
ID:493

pamar

urq - trafiłeś w dyche, właśnie po tym można ich poznać nie widząc tablicy rejestracyjnej, he he he

0 0
ID:494

anitek

A widziałam tą sytuację!!! Za kierownicą siedział dziadek i zastanawiał się czemu wszystcy jadą w inną stronę niż on.W końcu się zatrzymał i nie wiem jak się stamtąd wydostał,bo pojechałam dalej.Zdążyłam tylko pomyśleć,że CWL powinni albo częściej jeździć po mieście,albo nie ruszać się poza własne gospodarstwa domowe : Jak się nie zna przepisów, to się nie wsiada za kółko !!!!!!

0 0
ID:495

rys polo

jak sie ma prawko za kake to potem tak sie jeazdzi

0 0
ID:496

CWL

Szanowni Państwo.
Jestem mieszkańcem powiatu i w związku z tym posiadam samochód z rejestracją CWL... Jednak większość kilometrów pokonuję po drogach miasta Włocławek i wielu innych dużych miast. Jak większość kierowców pewnie i mi zdarzyło się popełnić jakiś błąd, jednak nienawidzę jak ktoś pisze o tym, że CWL są powodem korków, braku miejsc parkingowych, wypadków itp. Sam mógłbym mnożyć przykłady błędów popełnianych przez kierowców którzy jeżdżą samochodami z rejestracją CW... Podstawowym błędem zarówno CWL jak i CW jest uporczywe jeżdżenie lewym pasem. Wyjeżdża ktoś z Reala i jedzie lewym pasem bo będzie skręcał "niedługo" w Kapitulną. Koszmar!!! Myślę, że większym problemem są ludzie z małym stażem "za kółkiem" czy też skrajnie "ostrożnie jeżdżący". Przestańmy z małomiasteczkowym krytykanctwem wszystkiego co obce, inne, "nie włocławskie". Tylko my jesteśmy najlepsi, najlepiej prowadzimy swoje fury, drogi też mamy naj...najbardziej dziurawe.

0 0
ID:498

CW

musze szczerze powiedziec ze zdecydowanie duzy procent kierowcow z tablicami CWL i chyba wszystkie CLI jezdza fatalnie, na drodze zachowuja sie jakby byli sami, a parkingi uwazaja za prywatne posesje gdzie wydaje im sie ze moga parkowac jak sie tylko podoba, nie mowie ze "mieszczuchy" sa swieci ale realia sa takie a nie inne. Teraz brakuje mi czasow gdy po miescie jezdzily tylko wloclawskie auta, a wszyscy "dojezdzajacy" ze strachu zostawiali swoje autka z dala od centrum...

0 0
ID:499

Zdziwiony

Ludzie zastanówcie się co piszecie, to własnie mieszkańcy dużych miast jeżdżą bezczelnie, kiepsko a sami zachowują się jak byby byli właśnie sami... spróbójcie u nas w Wawie to zobaczycie jak tu jest...

A Włocławek? Sory ale to miasto zabite dechami ale kierowcy bardziej uprzejmi.

0 0
ID:500

przypominam

Tam na jadwidze juz jeden jechal tez pod prad i zderzyl sie czolowo, oczywiscie psychol nie zginal, a zginal smiercia tragiczna i niewinna kierowca auta jadecego prawidlowo, to bylo jakos zaraz po otwarciu jadwigi...JEDZCIE OSTROZNIE I UWAZNIE !!!

0 0
ID:501


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA