Jestem mieszkańcem powiatu i w związku z tym posiadam...

Jestem mieszkańcem powiatu i w związku z tym posiadam samochód z rejestracją CWL... Jednak większość kilometrów pokonuję po drogach miasta Włocławek i wielu innych dużych miast. Jak większość kierowców pewnie i mi zdarzyło się popełnić jakiś błąd, jednak nienawidzę jak ktoś pisze o tym, że CWL są powodem korków, braku miejsc parkingowych, wypadków itp. Sam mógłbym mnożyć przykłady błędów popełnianych przez kierowców którzy jeżdżą samochodami z rejestracją CW... Podstawowym błędem jest uporczywe jeżdżenie lewym pasem. Wyjeżdża ktoś z Reala i jedzie lewym pasem bo będzie skręcał "niedługo" w Kapitulną. Koszmar!!! Myślę, że większym problemem są ludzie z małym stażem "za kółkiem" czy też skrajnie "ostrożnie jeżdżący".
Przyjrzyjmy się jednak samochodom z literką L na dachu. Jeden z moich kolegów przygotowując się do egzaminu jeździł z włocławskim instruktorem, który uporczywie zabraniał mu zjeżdżania do prawej krawędzi jezdni na terenie niezabudowanym i ustępowania jadącym szybciej (mimo tego że sam eLką jechał 70 km/h), albo jazdy prawym pasem ruchu "bo są dziury". Stare przysłowie mówi "Czym skorupka za młodu nasiąknie..."
Przestańmy szanowni kierowcy CW... z małomiasteczkowym krytykanctwem wszystkiego co obce, inne, "nie włocławskie". Tylko my jesteśmy najlepsi, najlepiej prowadzimy swoje fury, drogi też mamy naj...najbardziej dziurawe.

4 komentarze

szuja

Tak to jest ,że jak zobaczą ludzie jakiegoś pijanego w mundurze to mówią ,że wszyscy mundurowi to pijacy. Faktem jest ,że ze wspomnianą rejestracją facio z ul podporządkowanej wiechał mi przed maskę nawet nie włączając kierunkowskazu. Ledwo wyhamowałem a on na mój klakson pokazał mi "palec".

0 0
ID:502

~~~~~~

~Drogi CWL-u, przyjrzyj sie ile wypadków we Włocławku powodują ludzie z rejestracja CWL a ile z CW. Bilans 10 do 1. Nie mówie ze każdy CWL jezdzi zle ale wiekszość jezdzi po mieście nie tylko po Włocławku jak po polu. i Dotyczy to wszystkich powiatowych tablic rejestracyjnych w polsce.

0 0
ID:504

rOBERT

E..NO TO JUŻ Z TYM MAŁYM > pOLSCE< TO KOLEŚ POLECIAŁEŚ

0 0
ID:506

zxxc

Mnie cwl zepchnął z lewego pasa ruchu na latarnie bo lusterek nie używał - to z miesiąc temu. Tydzień temu inny cwl w rozpadającym się golfie wymusił pierwszeństwo wyjeżdżając z cichej, na klakson zareagował palce.

Pomijam ogólną bolączkę tego miasta jaką jest "zbieranie się" ze świateł.. Jak takiego chcesz wyprzedzić to jeszcze Ci przyspieszy ale żeby ze świateł ruszył to 30 sekund zanim załapie, że zielone. Panowie i panie, obserwować drużkę (bo "mądrych" nie brakuje) i na żółtym być gotowym do ruszania... a nie czekać na zielone i przypominać sobie który pedał to sprzęgło.

0 0
ID:508


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA