Ja też mam rejestracje CWL. Mieszkam poza Włoclawkiem ale...

Ja też mam rejestracje CWL. Mieszkam poza Włoclawkiem ale od ponad 20 lat pracuje we Włocławku. Jeżdże samochodem po całej Polsce i pomimo, że mam rejestracje CWL to radze sobie dośc dobrze w róznych sytuacjach na drodze. Nie pisze celowo dobrze i bardzo dobrze, poniewaz uważam , że nie ma idealnych kierowców. zgadzam sie z tym, że bardzo krzywdzące jest twierdzenie, że ktos kto ma rejestracje CWL nie potrafi wogóle jeździc samochodem. Oczywiście musze też przyznać,że trafiaja sie tak zwani niedzielnu kierowcy, którzy jak maja wjechac do Włocławka to wpadaja w panikę. Niedzielni kierowcy sa wszędzie- również we Włocławku. Wszyscy co maja rejestrację CW niech poobserwuja innych - też tzw; " miastowych kierowców z rejestracją CW"

1 komentarz

Stacha

Nieważna jest rejestracja samochodu ale kto za kierownicą siedzi.Są niedzielni kierowcy, którzy kurczowo trzymają się kierownicy i małolaty bez doświadczenia ale z bujną wyobrażnią.Wszędzie tak jest nie musi to być Włocławek - kierowca kobieta czy mężczyzna.To zależy od umiejętności i wyobrażni, której czasami brakuje.

0 0
ID:512


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA