Dostałem dzisiaj list od marszałka Komorowskiego ,zebym na...

Dostałem dzisiaj list od marszałka Komorowskiego ,zebym na niego głosował.Podejzewam ,ze takich listów dostało około 10ml rodzin polskich .Koszt na Skarb Państwa myślę skromnie wynosi 3zł.Jakby te 30ml Komora przeznaczył na powodzian to by była reklama.Ale ch..... PO .

16 komentarzy

Taaa

Tam ludzie się topią a ten biurokrata listy rozsyła -a co robił przez te wszystkie lata, by do takich tragedii nie dochodziło ? Kupował za nasze pieniądze kamienice w Warszawie -a nam opowiadał o wyrzeczeniach dla dobra kraju ....i w imię odszkodowań dla żydostwa -wstyd.

0 0
ID:15404

Mres

Rolnik idź na ple sprawdź czy równo rośnie a nie pi sz głupoty.

0 0
ID:15408

zbuntowany_kaloryfer

Ty rolnik nie narzekać tylko podnieść ceny warzyw i owoców o 30%, a następnie zwalić winę na powódź oraz kryzys, narzekać na biedę i nas miastowych w ch... robić. Wy być w tym specjaliści od zawsze;))

0 0
ID:15410

ben Jakov

"Taaa" cierpi na nie tylko polską chorobę, jaką jest zawiść bezinteresowna, a co do "odszkodowań dla żydostwa", to chyba normalne, że jak coś się komuś zabrało, to oddać należy, niezależnie od tego, czy Żydowi, Wietnamczykowi, Masajowi itp.

0 0
ID:15419

rolnik

Mogę do tych paru oszołomów odnośnie ich wypowiedzi na temat rolnictwa,ogrodnictwa,sadownictwa i napisać tak...cóż wiemy o miłości mając ......
Na przyszłość proszę nie mylić tych trzech odrębnych dziedzin gospodarki.

0 0
ID:15422

wyborca

zbuntowany- czy Ty zamsze musisz być za , a nawet przeciw?

0 0
ID:15425

Taaa

Ponownie pytam -co Komorowski robił przez te wszyskie lata będąc u władzy , by ludzie teraz nie musieli się topić ,czy ktoś wymieni choć jedno jego wystąpienie w tej sprawie ? Dlaczego żydzi ważniejsi niż Polacy dla tego kandydata ?

0 0
ID:15429

observer

Rolniku,a może podsumujemy różnicę pomiędzy składkami na ZUS a KRUS?
Cwaniacy rolniczego sortu nie dość że dostają dotacje to podnajmują po cichu ziemię innym i żyją jak pączki w maśle. Sam wiem o takim przypadku.Dodatkowo mąż pani "rolniczki" pracuje jako policjant.

0 0
ID:15436

pamar

@ zbuntowany_kaloryfer
Zabrakło konkretnych argumentów? Czy prawda w oczy kole?
No tak, jak się nie ma nic konkretnego do powiedzenia to trzeba mówić (pisać) tak, żeby oponenta zagadać. Tego uczą na zebraniach?

0 0
ID:15445

pamar

@ ~ben Jakov
Idąc tokiem Twojego rozumowania to najpierw niech żydzi nam oddadzą (wyrównają) pensje za które nasi u nich pracowali. Niech żydzi oddadzą ziemie którą zajęli prawowitym właścicielom. A skoro już temat terytoriów, to niech ich największy sojusznik (USA) odda swoje terytoria Indianom, Polska też miała by co nie co do odebrania. I tak dalej itp, nic nie trwa wiecznie, wszystko przemija nawet życie...
Zapewne nie chciałbyś aby jakiś żyd nagle zjawił się przed Twoim domem i powiedział: od dziś ja tu mieszkam i ja tu jestem panem. No chyba że sam jesteś żydem.

0 0
ID:15446

Batman

Czy pro katolicy to z jakiegoś programu czy też założenia muszą być antysemitami?

0 0
ID:15451

sportowiec

Żydzi między innymi dlatego dorobili się majątków, bo wiedzieli, że trzeba się uczyć. Dlatego bez trudu robili w konia takich niedouczonych cielaków - prawdziwych Polaków jak @pamar, w którego czaszce nie może zakorzenić się ani jedna szara komórka odpowiedzialna za stosowanie ortografii. Zapamiętaj zatem filozofie z przedmieścia, że słowa Murzyn, Żyd, Arab czy Niemiec, pisze się z wielkiej litery.

0 0
ID:15465

suchy

do ~sportowiec
A nie przyszło ci (specjalnie z małej litery) do twojej pustej głowy, że być może specjalnie pisał z małej? Ty prawdziwy Polaku!

0 0
ID:15469

żydzi

Piszę celowo z małej litery -to naród który na przełomie dziejów nie raz dał sie poznać jako fałszywy i dbajacy tylko o własne interesy(Herod- kolaborant - koronnym przykładem) .A jeśli hodzi o nawiązanie do Komorowskiego on rozdaje nie swój majątek(ale nasz,Polaków) ,więc dlatego taki wspanialomyslny .

0 0
ID:15472

rolnik

Ale bajer,przecież Bóg pozwolił Żydom przywłaszczyć sobie czyjeś zasiedlone już tereny jak uciekli z Egiptu.Tak więc drodzy katolicy co wy tu pieprzycie za farmazony o mośkach, oni na złodziejstwo maja specjalną dyspensę i wara od nich.

0 0
ID:15483

Tomik

A Jezus też żyd.

0 0
ID:15501


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA