Kochani... szukam pracy biurowej od ok. 2-ch lat (w innej...

Kochani... szukam pracy biurowej od ok. 2-ch lat (w innej też mnie nie chcą...). I nic i lipa. I to nie znaczy że ja jestem jakaś kobieta beznadziejna, nijaka... jestem poukładana, posiadam doświadczenie zawodowe(administracja, sekretariat) i jedyne czego mi brakuje w tych moich poszukiwaniach - to dobrych, kochanych ludzi, bo na znajomości też liczyć nie mogę.. Jestem dojrzałą (nie znaczy starą) kobietą po 40-tce, o miłej aparycji - sylwetka bez zarzutu, kobieca, zdrowa na 100% - ale kogo to obchodzi prawda? Powiedzcie kochani, gdzie mieszka w naszym mieście ten Wielki Diabeł, co by mu duszę zaprzedać by wreszcie znaleźć dla siebie posadę i godnie zacząć zarabiac i żyć... Nie mam już sił ani koncepcji na nic pozytywnego.
Ps.
Tyle napisałam z serca i tak na nic...
Pa

9 komentarzy

pamar

Teraz Włocławek się rewitalizuje, musisz spróbować poszukać pracy w budownictwie, drogownictwie (ostatnio dużo układa się we Włocławku kostki brukowej).
Zapewne zaraz zostanę skrytykowany, ale czyż nie chciałyście równouprawnienia drogie panie?

0 0
ID:15549

Propozycja

A do partyi nie chcesz się zapisać ,tam nie trzeba nic umieć ,wystarczy przytakiwać i ,,zarządzać'',reszta jest milczeniem ...

0 0
ID:15554

kowalski

ten diabeł jest w ludziach; przedsiębiorcy o profilu cwaniaków i mentalności poganiaczy niewolników; w tym mieście wszystko idzie w rytmie kto kogo wydyma i trudno jest mi Panią podtrzymać na duchu. Tutaj nawet na przeciętne posady trzeba mieć mocne plechy ale musi Pani próbować i się nie poddawać. Ja kilka lat walczyłem z oporem włocławskiej materii aż większą przyjazność okazali mi ludzie obcego miasta, gdzie znalazłem pracę. Przeklete to miasto ale poddawać sie nie można. Życzę znalezienia pracy na humanitarnych warunkach bo bydlęcę tu są reguła ale na nic lepszego nie ma co liczyć. można. Pozdrawiam

0 0
ID:15556

Kowalski ma rację

Wystarczy popatrzeć na pokazywane w miejscowej TV twarze (te same od wieków),które nic nie mają widzom do powiedzenia ,ale są w ,,układzie'' biznesowym .Jedyna nadzieja w młodzieży ,która wygarnie te śmieci by mieszkańcy mogli funkcjonować normalnie .Ja też znalazlem spokojną pracę w innym mieście bez koneksji i układów za 3400 brutto i mam zamiar się przeprowadzić .Innym też polecam to rozwiązanie .

0 0
ID:15559

----------

Radzę zacząc od zbioru truskawek ,a nie od pracy biurowej. Ogłoszeń nie brakuje.

0 0
ID:15562

jp

z szcunkiem ale kto dzisiaj przyjmie do sekretariatu kobietę po czterdziestce?musisz się przebranżowić inaczej będziesz szukać pracy do emerytury.

0 0
ID:15564

rolnik

Włocławek jest na trzecim miejscu jeśli chodzi o bezrobotnych więc ?

0 0
ID:15586

Tolo

Teraz to tylko firmy rodzinne jak; SM Południe czy SM Zazamcze itd.

0 0
ID:15597

marcin1111

Zgłoś się do tow. Pałuckiego na stanowisko 'klakier' Praca lekka, pare razy na dzień napiszesz posta tu i na innych forach jak to prezydent zmienia Włocławek, obrzucisz błotem kogo trzeba i kaska leci .

0 0
ID:15615


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA