Polecam obejrzeć i głosować na człowieka, który mówi to...

Polecam obejrzeć i głosować na człowieka, który mówi to jak jest, a nie sprzedaje Wam bajek, jak te wszystkie Komorskowskie, Kaczyńskie, Napieralskie,Leppery...

http://www.tvn24.pl/-1,1659350,0,1,korwin_mikke-w-kampanii-walczy-bejsbolem,wiadomosc.html


W I turze głosujecie i wybieracie spośród 10 kandydatów. Nie dajcie się zniszczyć intelektualnie papce mediów, które widzą tylko 2 kandydatów i daleko w tyle resztę. Media stworzyły taki obraz, a ludzie jak owce naśladują. Każde oddanie głosu na kogoś innego niż Kaczyński czy Komorowski to wyraz sprzeciwu wobec takiej polityki jak teraz, która polega na uśmieszkach i głaskaniu wyborców bajeczkami. I TURA WYBORÓW TO WYBÓR TWÓJ, a nie JAKIŚ NARZUCONY !!!

4 komentarze

marcin1111

więc we Włocławku są jeszcze ludzie którym socjalizm nie wypalił zdrowego rozsądku

0 0
ID:15583

Szapadel

z Jego Królewską Mością można się zgodzić w paru kwestiach gospodarczych min. podatki, ale nie będzi mi tu wciskał kitu o jakiś monarchiach, no i oszczędzajcie na starość bo możecie nie mieć emeryturki - tak proponuje JKM.

0 0
ID:15589

[email protected]

kolego "marcin1111"
Socjalizm to ruch, który narzucał innym swoje odgórne założenia, a skoro ty krytykujesz kogoś kto dokonał swojego własnego wyboru, a dodatkowo twój poprzednik wręcz zakazuje głosowania na dwóch głównych kandydatów (którzy notabene jako jedyni mają poparcie w miarę sensownych sił politycznych(ale sensownych w kategoriach liczebnościowych, a nie proggramowych - tego nie oceniam)) to razem wespół-zespół agitujecie w tonie niczego innego jak tylko socjalizmu. Mój wybór, moja sprawa. Indywidualna, niezawisła, niepodważalna, niedyskutowalna i jedynie słuszna, a to dlatego, że mój!!! I wara wszystkim od moich i innych upodobań politycznych, bo one są jak wiadomo jak d**a, każdy ma swoje i może z nimi robić co chce (no i oddawać je komu chce;))
A teraz idź troszkę do książek i poczytaj o demokracji i o historii naszego kraju, tak byś więcej nie używał nieodpowiednich zwrotów w nieodpowiednich sytuacjach.
Pozdrawiam i polecam GŁOSUJCIE!!!
To jest w końcu NASZ KRAJ i my tu rządzimy;))) (przynajmniej ten jeden dzień dwa razy na 4-5 lat)

0 0
ID:15595

marcin1111

Spokojnie, autor posta wyraźnie napisał POLECAM głosować , nic nikomu nie narzuca :)

0 0
ID:15614


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA