NIE TANKUJCIE NA ..!!!!!!! Za to co zrobili w zatoce...

NIE TANKUJCIE NA ..!!!!!!! Za to co zrobili w zatoce meksykańskiej nie powinniśmy dorabiać tego światowego truciciela. niech się zapchają i zaleją tą swoją ropą i benzyną.

15 komentarzy

seen

A ja tam będę tankowała, bo:
1. Mam po drodze,
2. Jest w miarę czysto i sympatycznie,
3. Ich paliwa pod względem jakości są zawsze w czołówce, więc nie zniszczą mi silnika,
4. Nie lubię terroryzmu tzw. ekologów,
5. Podoba mi się ich logo.

0 0
ID:15673

Służby producenta działaj

Widać że nie rozumiesz problemu. Wystarczy że masz czysto wokół siebie a śmieci wyrzucasz innym pod nos. Jeśli jesteś taki czyścioch to zapłać przynajmniej jakąś kasę na czyszczenie tych umierających pelikanów i innych biednych bogu ducha winnych zwierząt.

0 0
ID:15678

John

Popieram w pełni 'seen' ;)

0 0
ID:15679

****

ja też będę tam tankował

0 0
ID:15681

do APEL

lepiej ogłoś apel o nie tankowaniu na stacjach, które mają chrzczone paliwo, a od bp się odczep, bo to porządna stacja, naprawę chorzy ludzie mieszkają w tym włocku

0 0
ID:15682

Mr.BetterKnow

A ja popieram blokowanie .. ...szkoda że niektórzy nie rozumieją jak duży to problem...może zrozumieją jak poczują kiedyś smak ropy naftowej w wodzie...



polecam obejrzeć i dopiero się wypowiadać...

0 0
ID:15684

zxxc

Ale to się mogło zdarzyć każdemu koncernowi! To była tylko kwestia czasu i losowanie komu. Padło na BP i tyle w temacie. Ja tankuje tam bardzo często i nie zamierzam zmienić firmy - bo gdzieś mieli pecha. Właśnie wręcz przeciwnie, powinniśmy tam tankować, żeby mieli z czego odszkodowania wypłacać.. Firma dobra, jakość paliw również a wypadki się zdarzają.

0 0
ID:15691

......

brali odpowiedzialność to niech płacą a co to...każdy po sobie powinien posprzątać...niech nie udają że nie wiedzieli ze tak może się stać...tak samo było z Czarnobylem ...jak nie potrafią to niech się nie bawią w wydobywanie ropy...

0 0
ID:15698

Co za ludzie?

nie rozumiecie problemu trucia Świata przez takie koncerny, które nie dość że rządzą rynkami energetycznymi to są właścicielami mediów i widać, że wypaliły już wam mózgi gdyż w ogóle nie myślicie o przyszłości i waszych dzieciach. Ważne jest aby samochód dupę do miasta dowiózł....żałośni jesteście.

0 0
ID:15699

zbuntowany_kaloryfer

Ja też tam będę tankował. Znaczy nadal;). Wypadki się zdarzały, zdarzają i zdarzać będą. Samo życie. Więc zawsze dziwią mnie hasła w stylu "za to co zrobili w Zatoce Meksykańskiej". Czyżbyś był jednym z tych od teorii spiskowych? Ostatnio teorie spiskowe w modzie są;))
Ale rozumiem - masz prawo uważać nawet, że to spisek i działanie Ku Klux Klanu wymierzone w prezydenturę Obamy. A może to podstępne działanie tajnych agentów z Korei Północnej. A może to jednak szejkowie Saudyjscy próbują wymusić wyższe ceny ropy? A może to te świry z Greenpeace chcą zwrócić uwagę świata na zatrucie środowiska? Ci ostatni zawsze mi się jacyś lewi i podejrzani wydawali - tak swoją drogą;)
Uwielbiam teorie spiskowe, są lepsze niż niejeden kawał;))

0 0
ID:15705

KIEROWCA

TANKUJĘ ZAWSZE WE WŁOCŁAWKU NA STACJACH, KTÓRYCH WŁAŚCICIELE NIE MIESZKAJĄ GDZIEŚ DALEKO ZA OCEANEM CZY W INNYM KRAJU ZACHODNIM. TANKUJE ZAWSZE U RODZIMYCH SPRZEDAWCÓW, SĄ TACY, KTÓRZY MAJA STACJE NA WYSOKIM POZIOMIE WE WŁOCŁAWKU, NIECH ONI ZARABIAJA I WLASCICIEL TEJ STACJI ZOSTAWIA PIENIADZE WE WLOCLAWKU I W OKOLICACH, POLECAM PEWNO ZOLTA STACJE PALIW NIEDALEKO LOKIETKA :-) I DZIEKUJE TYM WSZYSTKIM BP I STATOIL ZA ICH NEDZNE PUNKCIKI, KTORE JAK POLICZYLEM WOGOLE NIE REKOMPENSUJA DROZSZEGO PALIWA POTEM W NAGRODACH, LEPIEJ ODRAZU KUPIC PARE GROSZY TANIEJ, NA STACJI CZYSTEJ I SCHLUDNEJ, I DO TEGO POLSKIEJ, TO TUTAJ W POLSCE WLASCICIEL WYDA ZAROBKI, ZNACZNA ICH CZESC, A NIE JAK JAKIES BP, PIENIADZE IDA TAM DALEKO I ONI SOBIE POTEM ROBIA Z NIMI CO CHCA. JEZELI CHCEMY, ZE POLSKI KAPITAL SIE ROZWIJAL, TO MUSI KORZYSTAC Z JEGO USLUG, WIEM, ZE SA POLSKIE STACJE PALIW, W OPLAKANYM STANIE, Z TAKICH NIE KORZYSTAM, ALE SKORO OTWORZONO STACJE KLASY JAK BP CZY STATOIL, ZAWSZE PARE GROSZY TANIEJ I POLSKI WLASCICIEL, TO TAKICH LUDZI WSPIERAM.

0 0
ID:15708

Do książek ignoranci

Zbuntowany_kaloryfer znów nic nie zrozumiał. Prezentujesz poglądy dość wolnościowe ale zatraciłeś rozum, gdyż istnieje takie coś jak odpowiedzalność karna biznesu a tym bardziej odpowiedzialność społeczna biznesu. Trujący koncern powinien wszystko wyczyścić do cna tak jak to musi zrobić prywatna osoba która skazi ziemię na swojej działce - musi zapłacić wysoką grzywnę a dodatkowo zutylizować skażoną glebę (koszty) i wymienić ją na nową (koszty). Koncern Truciciel w Zatoce powinien zrobić to samo: zapłacić karę USA, wyczyścić wszystko i zapłacić biznesom i ludziom którzy na tej katastrofie ekologicznej stracili!!!!!
Nie tankujcie na stacji PB!!!!!!!!

0 0
ID:15717

Chrońmy przyrodę

Jestem ciekaw co byście powiedzieli jeśli ten koncern truciciel zalałby nasze plaże nad Bałtykiem? To byłaby zapewne ożywiona dyskusja. Problem polega na tym że te plaże w Zatoce Meksykańskiej i na Florydzie też są nasze i trzeba o nie walczyć z takimi mordercami przyrody.

0 0
ID:15724

zbuntowany_kaloryfer

do nie-ignoranta: koncern robi swoje i zrobi. Na pewno lepiej i sprawniej niż by to zrobił przeciętny przedsiębiorca polski. A że to trwa tak długo? Skoro skala problemu jest tak duża to i usuwanie szkód potrwa. Ale odniosłem wrażenie, że reprezentujesz postawę ogólnie agresywnie antyamerykańską, więc dyskusja jest niecelowa. Zatem sugeruję nie-ignorancie pooglądać stosowne programy informacyjne ZE ZROZUMIENIEM, wszak wtórny analfabetyzm to pasqdna przypadłość, a odnoszę czasem wrażenie, że przybiera wręcz rozmiary plagi;)
I nie mów mi na jakiej stacji mam kupować paliwo. Korzystając z uroków demokracji będę kupował gdzie chcę;)

0 0
ID:15726


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA