"Zgoda buduje"-jedyny agresor w trakcie debaty to...

"Zgoda buduje"-jedyny agresor w trakcie debaty to Komorowski.Prawdziwe oblicze Platformy Obywatelskiej.Głosuje na Napieralskiego.

7 komentarzy

Włocławiannniuniuuuś

Jestem za a nawet przeciw.
Włocławeczku idź głosować nie ważne na kogo, ale to w Twoich rękach jest kto będzie dalej pajacował, czy ten w czerwonym, czy ten co chce wyjść z NATO, .....
Alojzy broń Boże tylko nie wskazuj kto Ci da więcej na nową bazylikę….

0 0
ID:15674

Sołtys

Zawsze byłem za SLD,ale od czasu gdy pozwolili kościołowi kat.na rabunek naszej Polski,powiedziałem nigdy więcej SLD.Postawię tym razem na Kaczyńskiego.

0 0
ID:15675

pazdzioch

Według mnie najlepiej wypadł Korowski, Pawlak, Kaczor, napieralski to kompromitacja.

0 0
ID:15676

zxxc

Te wybory będą niestety kolejnymi z serii nie głosowania ZA a głosowaniem PRZECIW konkretnym kandydatom. I tak naprawdę rzeczywiste głosowanie odbyło by się tylko gdyby J.K. nie startował w wyborach. A tak mamy znów wojnę wolsko-polską i zagrywki między sztabowe rodem z gimnazjum ;)

0 0
ID:15677

John

Komorowski jako jedyny słuszny kandydat był atakowany ze wszystkich stron tak więc się musiał bronić ;] jestem za nim
Najbardziej zrównoważony kandydat, p[*]s prowokuje i prowadzi wobec Komorowskiego brudną kampanię, widać żę się boją Jego i zniżają się już do takich czynów, jak wyciąganie wpadek słownych - każdy ma prawo się pomylić a to jeszcze przy takim natłoku pytań od hien btw dziennikarzy
Pozdro dla piSSowczyków i innych tam takich

0 0
ID:15683

Mr.BetterKnoiw

Ja zawsze chodzę na wybory chociaż nie zawsze jest na kogo zagłosować a wtedy idę i przekreślam kartę do głosowania ...to jest mój głos

W tym roku czuje że i tak wszystko za nas wybrali...zagłosuje na Korwina Mikke albo przekreślę kartę, innych opcji nie widzę a nie pomogę żadnemu z tych debatujących którzy zostali profesjonalnie medialnie wstawieni przez głosy polityków a nie nasze...

jakbyście nie zauważyli zostajemy odcinani od jakiegokolwiek wpływu na to co się w Polsce dzieje i od obiektywnych informacji...

dla mnie ten kierunek polityki który pojawia się już na całym świecie dąży tylko do naszego totalnego niewolnictwa na rzecz układu korporacji i banków...

nie można dać mu się rozwijać więc trzeba go zatrzymać i zmienić na nowy bo kapitalizm wyczuł że demokratyczne rządy się budować kupowaniem głosów...

0 0
ID:15685

pazdzioch

Trzeba przyznać że ta kampania jest wyjątkowo monotonna i nudna jak 100tys. wiocha po godzinie 20.

0 0
ID:15690


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA