Dlaczego we Włocławku/może nie tylko/ idzie się na...

Dlaczego we Włocławku/może nie tylko/ idzie się na łatwiznę w promowaniu swoich usług czy sprzedaży towaru.Czy banki oraz inne firmy są tak biedne ,że nie mogą umieścić swojej reklamy w gazecie regionalnej tylko zatrudniają młodych ludzi, którzy na siłę ją wciskają.
Na Zachodzie nie ma takiej formy reklamy.
Nie zaśmiecajmy miasta zbędnymi materiałami reklamowymi bo i tak nikt nie czyta-wyrzucane są do kosza.

5 komentarzy

edek

również tak uważam, jak ktoś chce sie reklamować to są od tego gazety, telewizja, portale internetowe a nie stado akwizytorów bądź też ludzi stojących i wciskających na siłę ulotki które i tak lądują w koszu. Strata pieniędzy, czasu i kupa makulatury jedynie zostaje z takich akcji

0 0
ID:533

cham

bo oni nie maja pojęcia czym jest marketing, hehe
REKLAMA DZWIGNIĄ HANDLU - mówi wam to coś, drodzy marketingowcy? chyba nie.... a potem sie dziwic ze tak bidnie sie w tym kraju wszystko rozwija

0 0
ID:534

Fox

Nie marudź, nie tylko w wieśławku tak robią :D

0 0
ID:536

rozdajacy

stacha nigdy nie pracowalas rozdajac ulotki widze, ja pracuje ze cos miec, wiele ludzi bierze i czyta, zapamietuje firme, ja nie daje kazdemu, niekotrzy wciskaja to fakt

0 0
ID:551

Stacha

Ten artykuł nie dotyczy osób rozdających ulotki tylko do firm.Wiem,że żadna praca nie hańbi ale to juz jest plaga a szczególnie na Pl.Wolności przy Warszawskiej.Nie mozna przejść spokojnie z każdej strony ulotki, reklamy.
Chyba stać firmy na profesjonalne reklamy.

0 0
ID:552


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA