Dni Włocławka - TANDETA!!! Improwizacja sceniczna, brak...

Dni Włocławka - TANDETA!!!
Improwizacja sceniczna, brak programu i jak zwykle wszechobecne, strumieniami lejące się piwo. Poza tym "atrakcyjne" stoiska z obwarzankami jak na jakimś odpuście. Jarmark "Ku Wiśle" wspaniale skomponowany z "pięknymi kamienicami" buchającymi smrodem, obdrapanymi elewacjami no i nieodzowną "ścieżką rowerową" skrzętnie wykorzystywaną przez rowerzystów (mimo tymczasowego zakazu). Sobota jeszcze "jako-tako" ale niedziela to już kompletna klapa. Wieczorem miasto "wymarte", lokale pozamykane - żadnej alternatywy dla tandety. A przecież powinna to być impreza na miarę ponad 100-tu tysięcznego miasta, powinna być rozpropagowana w województwie, powinna przyciągnąć mieszkańców całego województwa i nie tylko.

17 komentarzy

Jan Kowalski

Jak zwykle do głosu dorwali się malkontenci. Może zamiast gderać zaproponujesz coś ciekawego ?

0 0
ID:15888

x

mialem okazje byc 2 tygodnie temu na dniach Głogowa(dolnośląskie) tam impreza to sie krecila przynajmniej artystów porzadnych dali (Maryla Rodowicz, DJ Alex)

0 0
ID:15889

Observer wylogowany

Jest tak ponieważ na stołkach w promocji miasta mamy takich specjalistów jakich mamy.

0 0
ID:15890

klajne.

Piwa i Chleba...Forever

0 0
ID:15892

BaB

Ja osobiście zgadzam się z autorem postu. Krytyka i jeszcze raz krytyka dla tandety. Od poprawy tego stanu jest organizator a nie obywatel który ma się tam dobrze bawić. Jeśli chodzi o organizację takich uroczystości jestem zielony ale każdy z nas wie że nie ma nic lepszego jak zespół który doprowadzi ludzi do radości i uśmiechu na twarzy.Praktycznie każdy jest wielkim przeciwnikiem DISCO POLO, ale gdy na dniach włocławka zjawił się zespół "akcent" ze swoim liderem Zenkiem Martyniukiem na czele kazdy kto był widział jak się ludzie bawili...Malenczuk i Jusis to pomysł nietrafiony takie jest moje zdanie.Pozdrawiam

0 0
ID:15893

super1

najlepsze były oscypki z Włocławka

0 0
ID:15894

cyklista-wylogowany

Oscypki,oscypki...słyszałem,słyszałem mówił mi znajomy,że owca padła tuż przed wydojeniem.

0 0
ID:15896

pazdzioch

10/10 pamar. Brod, smrod i ubostwo a do tego degenerat Malenczuk

0 0
ID:15897

schmidt

Może za organizację wziął by się naczelny protestujący tego miasta.

0 0
ID:15899

Optymistka

Nie wierzę co tu czytam...Jak nie ma imprez jest źle...ze Włocławek ble kolmpletnie...a jak juz jest to wielkie halo...Ludzie to nie jest WArSZAWA ANI KRAKÓW...gdzie imprezy goszczą takich artystów jak własnie Maryla R., itp.itd.... Ja osobiscie nie lubie tego miastaa, ale uwazam ze gwaizda tych dni włocławka była na prawde niezłą niespodzianką, Uwierzcie mi ze Maciek Malenczuk nie jest artystą ktory nie ma fochów i wymagan. Co do tych jarmarków...co wy chcecie ludzie..co oni maja na takiej imprezie masowej postawic? Wiadomo ze jak jest zwykłe pospólstwo to i musi byc piwo... musza byc tradycyjne straganiki... Skoro komus sie tu nie podoba no to niech nie przychodzi po prostu albo wyprowadzi sie do innego LEPSZEGO...BARDZIEJ CZYSTEGO...KULTURALNEGO miasta. Pozdrawiam

0 0
ID:15901

bobMarja

Nie wiecie co mówicie. Marylka rodowicz i tak będzie - 14 sierpnia na biesiadzie i bd zadowolony. Owszem, R. Jusis to pomysł nietrafiony, nudziła. Gdyby zagrała swoje utwory w szybkich energicznych wersjach byłoby świetnie. Niedziela - nieudane występy zespołó włocławskich. występ Sadowskiego zajumiasty no i zwieńczenie Maleńuczk - total odjazd. Najlepiej zorganizowane dni włocławka od wielu lat. DISCO POLO wąt z Włocławka!

0 0
ID:15902

wesoły

Brakowało tylko górali ze Szpetala Górnego

0 0
ID:15903

jp

na przyszłe dni włocławka pamar zorganizuj procesję będzie strzał w 10.....

0 0
ID:15905

Kowal

bród - płytkie miejsce rzeki, jeziora lub stawu, przez które można przejść lub przejechać na drugi brzeg

brud - każde zanieczyszczenie osiadłe na czymś; też: brak czystości

Ludziska "weźta" czasami słownik do ręki.

Głowa mała jak patrzy się na te "kwiatki" na forach.

0 0
ID:15907

Pijany wyborca

I nie myślący wyborca to najlepszy wyborca -kiedyś jeden z radnych wygrał wybory bo na południu urządził alkoholową libację miejscowym ...wielbicielom napojów wyskokowych...cd nastapi?

0 0
ID:15909

szuja

To padzioch jest podpadzioch z Kowala

0 0
ID:15914

Stacha

Może i tandeta ale trochę Włocławian wyszło z domu i było lepiej niż w poprzednich latach. Nikomu się niedogodzi - zawsze trzeba skrytykować. Lepsi artyści sie cenią i za darmo nie wystapią- tylko duża kasa się liczy. Cieszmy się z tego co było i nie narzekajmy

0 0
ID:15922


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA