To co się dzieje w autobusach MPK przekracza ludzkie...

To co się dzieje w autobusach MPK przekracza ludzkie granice, czy autubusy są tylko dla chuliganów?? Często jeżdżę autobusami i co się w nich dzieje to ludzkie pojęcie przekracza . Np. dziś na jednym z przystanków wsiadło dwóch mężczyzn , nie dosyć że pod wpływem alkoholu , to mało tego agresywnie się zachowywali , nie pisząc juz o wulgaryzmach jakich używali . To nie pierwsza taka sytuacja która widziałem i niestety jeżeli nikt z tym nic nie zrobi to będzie się szerzyć . Przeciez tymi autobusami również jeżdza normalni ludzie !!!


Przez głowę przeszedł mi pomysł , może by kierowcy autobusów widząc agresywne zachowanie TYCH PASAŻERÓW dyskretnie powiadamiali Policje lub Dyżurnego MPK , bo niestety jeżeli nikt nie bedzie na takie rzeczy zwracał uwagi to Włocławek stanie się jedna wielką BANDĄ .

12 komentarzy

pamar

Do autora postu
Piszesz, że ..."jeżeli nikt nie będzie na takie rzeczy zwracał uwagi to Włocławek stanie się jedna wielką BANDĄ"... A nie przyszło Ci do głowy samemu wyjąć telefon i dyskretnie powiadomić policję? Albo zareagować w jakikolwiek sposób?

0 0
ID:15926

janciowodnik

wloclawek juz jest jedna wielka banda, patologia i syf az po horyzont

0 0
ID:15930

szuja

Pamar co Ty pieprzysz.Pewno dawno pilotka Ci nie spadła.Kierowca nie ma kontaktu z policją ale jakichś innych pierdołów to pełno.Jak będziesz dzwonił na 112 to co najwyżej Straż Pożarna Ci się zgłosi a dalej to szkoda mówić i pisać.

0 0
ID:15934

full

A co na to kierowcy autobusów?
Chociaż trudno od nich wymagać skoro sami łamią przepisy-chociażby przejeżdżając na czerwonym świetle przez skrzyżowania.

0 0
ID:15936

Rocky

Od tego jest kierowca, regulamin MPK (i umowa jaką zawierasz z MPK kasując bilet) gwarantuje Ci bezpieczne korzystanie z komunikacji miejskiej. Co tu dużo mówić, kierowca nie dopełnił obowiązków służbowych.

0 0
ID:15938

wloclawiak

Może i mógłbym zareagować , ale wiadomo że mi by cokolwiek mogli zrobić , lub gdybym dzwonił usłyszeli by.A kierowca mógłby w dyskretny sposób powiadomić Policję . Ale i tak każdy broni swojego tyłka więc Polacy juz tak mają po co nadstawiać się za kogoś . Tak było , jest i Niestety będzie.

0 0
ID:15940

pamar

@ włocławiak
No i doszliśmy do sedna sprawy, od kogoś wymagasz reakcji na otaczające zło, a sam nie masz odwagi zareagować. Więc tak jak napisałeś: ..."każdy broni swojego tyłka"..., tylko uważaj żebyś ze strachu nie narobił, bo teraz latem z krótkich spodenek TO może wypaść i śmiech (smród) na cały autobus.

0 0
ID:15941

pamar

@ szuja, (08:22:34)
Napisz konkretnie o co Tobie chodzi, bo nijak nie mogę wyłapać sensu Twojej wypowiedzi. Pisząc odpowiedź na temat założony przez autora, chciałem jemu właśnie zobrazować jego postawę: od wszystkich wymaga reakcji, sam natomiast nie reaguje.

0 0
ID:15942

Rocky

Pamar, chyba masz problem z odnalezieniem się w rzeczywistości. Kierowca ma obowiązek reagowania - pasażer nie, kierowca siedzi sobie w kabinie - pasażer może dostać łomot. Chłopak mało, że straci telefon, to może zarobić nożem między żebra. W warszawce tną nawet policjantów. To tak na krótko.

0 0
ID:15950

rolnik

Mnie się wydaje ,że autobusy powinny mieć monitoring z KMP,który mógłby włączać kierowca w razie zagrożenia,np.dewastacji siedzeń itd.

0 0
ID:15960

ewa

ja też kiedyś miałam podobną sytuację, na przystanku przy ul.Dziewińskiej wsiadło szemrane towarzystwo, ich zachowanie było skandaliczne, specjalnie szukali zaczepki, kierowca nie reagował, a my pasażerowie poprostu się baliśmy, strach nieraz jeździć, uważam, że każdy kierowca powinien mieć bezpośredni kontakt z policją w końcu my normalni pasażerowie mamy prawo podróżować normalnie

0 0
ID:15961

axxx

niech MPK wreszcie zrobi porządek z dziadostwem, rzeczywiście to są sytuacje nagminne, a oni czują się bezkarnie, prymitywne panienki z pod ciemnej gwiazdy i podchmieleni panowie, fajnie tak rzucać mięsem na lewo i prawo, nie dość,że jeżdżą na gapę to jeszcze nie potrafią się zachować

0 0
ID:15962


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA