Mam pytanie, czy uprawianie miłości w miejscu publicznym...

Mam pytanie, czy uprawianie miłości w miejscu publicznym nie powinno być karalne. Ostatnio musiałam wytłumaczyć dziecku co robi pewna para na parkingu na masce samochodu. Jakiś normalny człowiek chwycił za telefon i zgłosił to na policję. Mój mąż z ciekawości poczekał na rozwój wydarzeń i reakcję funkcjonariuszy policji. Moje zdziwienie jest ogromne bo para zakochanych porozmawiała z policją, policja odjechała a oni wsiedli do samochodu i kontynuowali. Nie rozumiem czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego nie można takich ludzi grzecznie poprosić o wybranie miejsca niepublicznego Dziękuję za pomoc.

14 komentarzy

szuja

A co Twój men..............później.........Ci powiedział?

0 0
ID:15999

waldus

Oczywiście jest karalne ale tylko pod warunkiem naruszenia czyjeś godności. Miałaś prawo złożyć zeznania ,że w ten sposób naruszono twoją godność i wtedy para kochanków została by ukarana mandatem lub stanęła by przed sądem. W innym przypadku według naszego prawa, nic takim osobą poza pouczeniem nie można zrobić.

0 0
ID:16003

Lex

Mamy takie głupie prawo jakie mamy. Dzięki temu prawu a właściwie jego lukom do największych stręczycieli w okolicach Włocławka można zaliczyć w takim razie Lasy Państwowe.

0 0
ID:16004

Ada

Tego nie mozna nazwac miloscia. To jest wyuzdanie i powinno byc karane chociazby ze wzgledu na przechodzace dzieci.

0 0
ID:16005

Zazdrość

Lubię się kochać w parku, na łące i czasami w samochodzie jak mnie mocno weźmie. Przecież to takie cudowne. Nie rozumię o co ta cała nagonka z paragrafami. Miłość ma swoje prawa a sex jeszcze inne. Jak się komuś nie podoba to niech nie podgląda. mi się bardzo podoba...;-)

0 0
ID:16006

Deutschland

każdy to robi, ale widzi tylko u innych, to tylko w Polsce takie zakłamanie. A może włocławianka była zazdrosna, że to nie ona jest na tej masce samochodu???? Na to wygląda.....

0 0
ID:16008

pazdzioch

pewnie lepiej ogladac pijaczkow pod blokiem :)

0 0
ID:16010

do Włocławianki

myślę, że panowie policjanci mieli dobre serce i udzielili parce pouczenia, mogli śmiało ukarać nawet grzywną do 1500 zł, jest to wykroczenie przeciwko obyczajności publicznej, art.140 k.w.

0 0
ID:16011

Ada

Do osob, ktore bronia tej pseudomilosci. Przeciez mozna byc dyskretnym. To dlaczego karze sie ludzi idacych nago?

0 0
ID:16020

do Włocławianki

psy też się kopulują na oczach wszystkich

0 0
ID:16026

Aryston

>> myślę, że panowie policjanci mieli dobre serce i
>> udzielili parce pouczenia, mogli śmiało ukarać nawet
>> grzywną do 1500 zł, jest to wykroczenie przeciwko
>> obyczajności publicznej, art.140 k.w.
Niestety, kłamiesz. W art. 140 Kw. Nic nie pisze na temat "wykroczenia PRZECIWKO OBYCZAJNOŚCI PUBLICZNEJ" - kon, cyt.
Ów artykuł na który się powołujesz brzmi inaczej, a mianowicie: "...DOPUSZCZA SIĘ NIEOBYCZAJNEGO WYBRYKU". A to jest zupełnie, czym innym.
A tak przy okazji, móglbyś wskazać w Kw. wykaz nieobyczajnych wybryków? I co to znaczy --NIEOBYCZAJNY--?
i jeszcze jedno drobne pytanie: KTO MA DECYDOWAĆ O TYM, CZY TO CO WIDZI JEST NIEOBYCZAJNE? I na jakiej podstawie? :D

0 0
ID:16030

elka

tak czytam te posty i żal mi co niektórych, co jeden to mądrzejszy, a nad czym tu dywagować, nad zerem

0 0
ID:16035

zzzz

wy to wszędzie byście burdel zrobili.troche szacunku do samych siebie....nimfomani

0 0
ID:16056

Normalna

Do tej co miała pseudonim ZAZDROŚĆ Jak już dodajesz komentarze to przynajmniej skorzystaj ze słownika ortograficznego, a dopiero później wypowiadaj się na jakikolwiek temat, ale pod warunkiem, że masz do napisania coś mądrego, bo to co napisałaś jest bez sensu- jeśli cudowne jest uprawianie sexu na oczach innych, w tym dzieci- to jest problem natury psychicznej, żal.

0 0
ID:16066


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA