warto zorganizować wycieczkę do Oliwy,bo lada dzień ,nasi...

warto zorganizować wycieczkę do Oliwy,bo lada dzień ,nasi ulubieńcy zamkną bramy przepięknego parku i pospólstwo czyli my,nie będziemy mieli już nigdy wstępu do tego rajskiego ogrodu.

10 komentarzy

Zbyszek

Pisałem już kiedyś że nasi ulubieńcy otrzymali już 40 000 HEKTARÓW ziemi, a w sumie mają otrzymać 600 000 HEKTARÓW no to mogą brać, a my hołota będziemy się w pas kłaniać i daninę dawać licząc na odpust.

0 0
ID:554

zielony

czerwone i czarne,
czarne na wierzchu,czarne powozi,czarne steruje.

0 0
ID:555

j18

czarne wygrało,a kto wygrał bierze wszystko co chce.

0 0
ID:560

Magda

Każdy sobie żartuje z naszych ulubieńców, a może dojść do tego że będziemy się w pas kłaniali i po rękach całowali jak było przed wojną.Po woli do wszystkiego nas przyzwyczają, oświadczam że nigdy nie byłam partyjną, żeby nie nazwano mnie komuchem, która sieje propagandę.

0 0
ID:562

zyta

u nas,pewnie gdyby się nie krępowali,to by zabrali co najmniej połowę parku .

0 0
ID:563

zamyślony

ciekawe,czy decyzja nowego biskupa gdańskiego ma związek z rocznicą noblowską i urodzinami b.prezydenta ?
a może to jest taki specyficzny prezent dla społeczności gdańskiej za trudy i walkę m.in.o to by czarnym żyło się lepiej ?

0 0
ID:566

ela

Oliwa jest sprawiedliwa i zawsze na wierzch wypływa.I do tego zdrowa. A zdrowa jest woda....nie,nie ta o której myślisz,ta z Ciechocinka.

0 0
ID:569

cenzor

czy zauważyliście,że tak jak puszczono ,jednorazowo, w tej sprawie informację w tv,tak teraz knebel,nigdzie ,ani słówkiem.nie ma sprawy .
ha,ha,ha nie ma parku !

0 0
ID:579

jasnowidz

któregoś,pięknego dnia ,obudzisz się człowieku,z radością spojrzysz w okno ,zadzwoni telefon i dowiesz się,ze twoje łózko jest już własnością parafii.jednak będziesz się cieszył bo skarpetki i spodnie jeszcze będą twoje.

0 0
ID:587

Barbara

jestem pewna,że gdyby żył Jan Paweł II to gdański hierarcha
nie odważyłby się zamykać parku oliwskiego .
Ta decyzja Głodziowi na pewno wyjdzie bokiem i nie zwiększy sympatii do niego jako kapłana.

0 0
ID:597


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA