Wczoraj ok godziny 13-tej koło mostu zobaczyłem prawdziwy...

Wczoraj ok godziny 13-tej koło mostu zobaczyłem prawdziwy cyrk. Nasz dzielny Wódz miasta,jaśnie nam panujący Prezydent P. ujeżdżał nowy pojazd wodny. Towarzyszyło mu kilka osób chcących zapewne za wszelką cenę wkraść się w łaski obecnie panującego.Prawdziwą ucztą dla moich oczu było oglądanie podnieconych dziennikarzyków lokalnych mediów,zwłaszcza pani w rozmiarze XXL wylewającej się z malutkiego Smarta pewnej lokalnej TV. Kiedy posiadacze kamer skierowali swoje narzędzia pracy w kierunku Wodza z wyszczerzonymi od uśmiechu zębami i podwiniętą wargą z tego samego powodu.Od razu uznałem że znalazłem się w centrum kampanii wyborczej :) Podniecone twarze dzienikarzy wpatrzone w Wodza,uniesione i wycprostowane ręce z mikrofonami przypominały mi czarno białe przedwojenne kroniki niemieckie.Brr,aż niedobrze się robi.
Po krótkiej przemowie Wódz ze świtą udał się do tramwaju wodnego po czym odpłynął w kierunku tamy. W ślad za nim drugim pojazdem wodnym ruszyła armia posiadaczy mikrofonów i kamer. Zapewne spod wody Wodza obstawiali płetwonurkowie z jednostki Formoza,na dachach kamienic nadwiślańskich wprawny obserwator dojrzałby może lufy snajperów z GROM,u. Tak wielkiego i zdolnego Wodza szkoda byłoby stracić. Cenię Wodza za to że w tak krótkim czasie potrafił zrobić tak wiele. Szkoda jednak że robi to tylko przed wyborami opierdalając się ze swoją świtą przez większość czasu trwania kadencji.

26 komentarzy

Przemek

ŻAl Ci widze d... ściska widząc że On ma a Ty nie :)

0 0
ID:16364

Wesoły do Przemka

Mam swoje i mnie wystarcza. Ty z pewnością musisz wchodzić mu w jego d... żeby wyjść na swoje.

0 0
ID:16366

PRZEMEK

jeszcze jedno a co Ty masz do Pań XXL??? widać wszystko Cie bardzo irytuje, jak jesteś taki anty to jedź na wojnę do Afganistanu będzie to bardzo niezła uczta dla Twoich oczu. Dodam też jeszcze że mimo tego że nie siedze u Pałuckiego ... zgodzę się z Tobą że zrobił bardzo wiele a nawet śmiem twierdzić że nikt tu nie zrobił tak dużo. Wielką afere robisz że sobie Pałucki łódeczką pływa po wiśle hahaha

0 0
ID:16368

Mega

Bardzo trafne stwierdzenie dotyczące aktywności prezydenta i jego ekipy w czasie trwania kadencji.Pan Przemuś najwyraźniej jest powiązany z tą ekipą skoro tak bardzo się zezłościł :)

0 0
ID:16370

Przepraszam

A czy nie bylo na tym korabie rycerza zakutego w zbroję i jego giermka ?

0 0
ID:16371

kortyzol

wesoły
To po co o tym piszesz jak masz swoje,czy na pewno gula Ci w gardziołku nie rośnie?

0 0
ID:16372

Przemek

Ja to znam takich wesołków co tylko pieniądze są winni !!!!

0 0
ID:16373

Batman

Autor śmieszny jesteś z tym swoim postem. To ty mały cz łowieczku zaczynasz uprawiać tu jakąś kampanię. Kogo chcesz uświadamiać swoimi bredniami? Kto ma oczy i uszy sprawne sam widzi co robi w obecnej kadencji pan P. Piszesz głupoty i źle to o tobie świadczy bo nic konkretnego z twojego wpisu nie wynika. Argumenty! A nie hasełka. Uprawiaj swoją kampanijkę na forum "Pisma" jak mu tam jeszcze. A wariatów tu nie znajdziesz. Zwykłe polityczne pajacowanie.

0 0
ID:16374

wesoly

Widocznie obracasz się jedynie w patologicznych środowiskach panie Przemku. Radzę zmienić towarzystwo i będzie lepiej.

0 0
ID:16380

wesoly

Do Kortyzola: Piszę o tym bo mi wolno wyrażać swoje zdanie na ten temat.Zawsze byłem przeciwny mydleniu oczu ludziom głupawymi zachowaniami. Jestem ciekaw czy nasz Wódz w takim tempie będzie uczestniczył z pompą przy stawianiu każdej kabiny typu TOI-TOI w mieście.
Piszę też żeby takie egzemplarze jak Ty mogły czasem się wykazać tępym odpyskowaniem. Zauważyłem że nic więcej mądrego nie potrafisz napisać od siebie a jedynie wtrącić za każdym razem podobne teksty. Wykaż się może czymś niż tylko podlizywaniem się swoim tekstem urzędasom z UM.

0 0
ID:16383

Onufry

"Szkoda jednak że robi to tylko przed wyborami opierdalając się ze swoją świtą przez większość czasu trwania kadencji."
Radzę Ci nie wychodź w dzień na słoneczko, bo zostanie z ciebie tylko woreczek wysuszonych kości. Gdybyś chociaż ociupinkę myślał, to byś wiedział, że "przed wyborami" jest zawsze od dnia zakończonych wyborów. Nie każdy ma taką ambitną reklamę jak Niezależne Zrzeszenie Sportowe, które jest kanapą sportowych działaczy PiS-u (Chmielewski, Zbonikowski) służącą wyraźnie kampanii wyborczej polityków PiS-u (Chmielewski, Zbonikowski). Bo co oni robili przez te dziesięć lat. Kilka razy organizowali rozgrywki drużyn podwórkowych we Włocławku. Obecnie na dziesięciolecie organizują dziesięć imprez (nadrabiają dziesięciolecie udawania). Imprezy te nikną w masowej ilości podobnych w mieście. Ale reklama jest conajmniej na poziomie mistrzostw międzykontynentalnych. Poseł Zbonikowski nawet kupił sobie czerwony krawat i straszy z portali wybierzcie mnie na prezydenta, przecież jestem lewicowy bo mam czerwony krawat i bardzo się udzielam dla miasta.
A co do pani redaktor to mogę tylko powiedzieć, że z ciebie kawał niezłego .... Jest taka piosenka: Tańcowała Mańka z Wickiem .... Życzę ci tego z całego serca.

0 0
ID:16386

zbuntowany_kaloryfer

Tak sobie myślę Wesoły, że nawet jeżeli Pałucki dość późno wziął się do działania, to lepiej późno niż wcale. Lepszy rydz, jak nic:]]
Poruszę też kwestię modernizacji Zielonego Rynku. W ciągu ostatnich dni postanowiłem popytać bliższych i dalszych znajomych, sąsiadów co o tym sądzą. Więc zdecydowana większość jest niezadowolona z samej inwestycji bądź z częściowo widocznych już efektów.
Najbardziej prostaccy rozmówcy byli przeciwni modernizacji jako całości. Twierdzili przy tym, że pieniądze na nią przeznaczone trzeba było przekazać na "umierające z głodu włocławskie dzieci". Zapytani czy widzieli choć raz w życiu umierające z głodu dziecko twierdzili oczywiście, że nie, "ale na pewno takie są". Bez komentarza.
Pewne panie narzekały, że ciężko będzie po tej kostce chodzić w szpilkach i lepszy byłby zwykły polbruk czy płyty. Pewien właściciel sklepu twierdzi, że kostka jest kompletnym nieporozumieniem, gdyż ciężko będzie ją odśnieżać i podczas tego odśnieżania poniszczy się. Chciał się nawet założyć, że tak będzie.
Wielu zapytanym nie podoba się też pomysł wykonania fontanny, jako że okoliczni menele będą się tam schodzić, dewastować i wrzucać śmieci. Większość z nich twierdzi jednocześnie, że modernizacja nie jest wykonywana dla Włocławka lecz dla urzędników z Urzędu Miasta "aby mieli ładny widok z okna i nowy parking".

Wniosek: sytuacja dla Włocławka typowa i wielokrotnie przerabiana w ciągu minionych lat. Jeżeli w mieście realizuje się jakąś inwestycję to oczywiście źle. Jeżeli nic się nie realizuje to też źle:]]

Ps. Cyklisto, z tą plażą nudystów to niegłupi pomysł na ożywienie naszego miasta hehe. Od siebie mógłbym jeszcze dołożyć walki gladiatorów na przykład:}} Przyciągnęlibyśmy turystów z całej Europy!

0 0
ID:16388

wesoly

Do Batmana. Swoje lata już mam,dość naoglądałem się wystąpień pod publiczkę w tym mieście. Zawsze brzydziłem się popisami w wykonaniu władz przed wyborami. Na pewno pomyliłeś się bardzo kojarząc mnie z partią wydającą PiSmo,na pewno też zobaczyłem dużo zła jakie po sobie zostawili partyjni kolesie i solidaruszki. Zwykle dbają o swoje portfele i układziki. Z Twojej wypowiedzi jednak pachnie "wielką miłością" do niejakiego Andrzeja P. Cóż,nie ważna płeć,ważne uczucia.

0 0
ID:16389

Stacha-do Wesołego

Może lepiej zajmiesz się kulturą osobistą - w buzi masz jak w ...

0 0
ID:16392

kortyzol

A gula dalej stoi!Na dodatek okazało się ,że nic nie załapałeś.Narta

0 0
ID:16399

Petus

Wesoły jw. pajacujesz prawie politycznie. Idź do meleksa i się udzielaj. A reszta to oceni. he he

0 0
ID:16401

Przemek do wesołka

Odkąd pamiętam zawsze unikałem patologicznych przyjaciół, nie mam z nimi styczności. W dalszym ciągu mam wrażenie że Ci żal du.. ściska :) Gdybyś był Pałuckim i wypłynoł na wisłe obiecuje Ci że fotoreporterzy moment by się znaleźli to nie jego wina, Ja gdybym był Pałuckim to bym miał program w CW "Pałucki na Żywo" i gdzieś bym miał co myśli sobie taki szczur lądowy jak Ty, ale swoje i tak bym zrobił.

0 0
ID:16403

Mieszkaniec

Rany co ja widzę. Ilu zwolenników ma nasz prezydent.Czy w urzędzie miejskim powołano wydział do odpisywania na posty na portalach?

0 0
ID:16419

Rocky, nie-pracownik UM:)

Muszę przyznać, że po prezydencie można by się spodziewać co najmniej dalszych rejsów niż wokół mostu ;> W tym przypadku nasuwa się pytanie cóż to za firma, której funduje darmową reklamę sam prezydent. Dla Andrzeja taka reklama, to żadna reklama - żywą reklamą są miejskie inwestycje.

P.S. Obiektywnie rzecz ujmując, to we Włocławku przez minione 20 lat nie było w sumie tylu inwestycji. Jeśli nawet się mylę, to prezydentowi należą się dodatkowe punkty za skuteczny marketing. Uczyć się opozycjo, uczyć od najlepszych :D

0 0
ID:16423

Włocławiak

..a świstak zawija to w sreberka.Ślepe komuszki które błogosławią tak swojego prezydenta puknijcie się w głowę.To nie on organizuje te inwestycje a jego pracownicy. On zbiera tylko laury za wszystko. Dla mnie byłby super prezydentem,głosowałbym na niego pod warunkiem że wybory były by co rok. Wtedy inwestycje trwałyby ciągle a nie tylko pod koniec kadencji.

0 0
ID:16446

cyklista-wylogowany

Wypowiadam się co prawda jako zadżumiony i potępiany na tym portalu ze wszech miar człowieczek.To jednak Czcigodny Wesoły muszę przyznać,że post świetnie napisany.Z dużą dozą ironii i w sposób humorystyczny odzwierciedlający nagą prawdę o decydencie Naszego Szacownego Grodu.

0 0
ID:16472

wesoly

Dzięki Cyklisto-wylogowany. Pozdrawiam :)

0 0
ID:16478

cyklista-wylogowany

Szanowny Wesoły.Nie miałem śmiałości wcześniej pogratulować za doskonały post z uwagi na pewne ponowne oplucie mnie(jako rzekomego antysemity) przez Polakożerców.Czcigodny Wesoły-poprzednie Twoje wpisy,które czytałem na forum rowniez przedniej marki.Ale jak tu dyskutować,kiedy w odpowiedzi krótkie,bezpodstawne,obrazliwe i bezzasadne epitety.Pozdrawiam.

0 0
ID:16481

DP WESOŁEGO I CYKLISTY

Jesteście siebie warci takie towarzystwo wzajemnego wsparcia

0 0
ID:16482

NTT

Do Rocky,ego-nie pracownika UM. Napisałeś że prezydent może odbywać dalsze rejsy niż na tamę. Super, niech więc spływa stąd po wyborach jak najdalej. Wystarczająco długo byłem fanem jego ugrupowania i cierpliwość się wyczerpała.

0 0
ID:16487

wesoly

Drogi Cyklisto( zarówno w formie zalogowanej i wylogowanej)zobacz jak narażamy się różnym opcjom politycznym. Pewnie psujemy komuś jego politykę podlizywania się władzy,może zbyt wiele osób poczuło się dotkniętych słowami prawdy?

0 0
ID:16492


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA