Stosunkowo cicho ostatnio z Jarosławem K., zauważyli to...

Stosunkowo cicho ostatnio z Jarosławem K., zauważyli to też moi Szanowni przedmówcy. Ale... mam pomysła co on szykuje. Otóż ma on pewne idealne miejsce do budowania IV RP i realizowania swoich chorych wizji. Miejsce z pięknym widokiem na Ziemię. To nasz naturalny satelita, Księżyc, na którym typ ten posiada działkę! Idealne miejsce do budowania państwa bazującego na średniowiecznych zasadach i korzystającego (częściowo - bo internet jest fee) ze współczesnej technologii. Tak swoją drogą, może ktoś oglądał film sf "Przenicowany świat"? No jak w mordę dał wizja świata zarządzanego przez ultranarodowców.
Aby nie być gołosłownym (odnośnie działek na Księżycu) zamieszczam oczywiście stosowny link:

http://www.rmf24.pl/nauka/news-dzialka-na-ksiezycu-dla-braci-kaczynskich,nId,180823

Miłego gorącego weekendu cholera dla wszystkich. Szok.

9 komentarzy

kortyzol

Nie ciesz się tak nie ciesz bo na Ciebie też przypada już 20 tys zł długu do oddania a jak masz dziecko to +20.Myślisz ,że to koniec? Bym zapomniał zapytać ? Czy szanowna małżonka kasę fiskalną już sobie sprawiła?

0 0
ID:16369

pazdzioch

to może wytłumacz teraz o co Ci właściwie chodziło?

0 0
ID:16375

kortyzol

Kaloryferku miły ,czy małżonka już POmyślała o zakupie kas fiskalnych?

0 0
ID:16378

ben Jakov

Drogi Paździochu, Szok nie pisze, żeby napisać. On pisze po to, żeby pisać.

0 0
ID:16379

koalicja moherowa

Ale jest głośno o spaleniu stodoły w Jedwabnym.

0 0
ID:16381

zbuntowany_kaloryfer

Z tonu niektórych wypowiedzi wnioskuję Szanowny Kortyzolu, że jesteś oczywiście zorientowany lewicowo. Szkoda tylko, że Twoimi faworytami nie jest nowoczesna, europejska socjaldemokracja reprezentowana przez takich jak Heubner, Olejniczak czy Cimoszewicz, a "betonowa", wojująca frakcja zatwardziałych i nieskorych do jakiegokolwiek kompromisu komunistów. Takich jak Senyszyn, Napieralski czy Miller. Ale nic to, demokracja pozwala Ci popierać każdego - za to właśnie ją cenię.
Hehe, o kasę fiskalną się nie martw;]]. Choć oczywiście nakazy stosowania kas f. przez przedstawicieli niektórych zawodów jest (wg mnie oczywiście) pomysłem absurdalnym. Taaa, to może jeszcze wiejskim babinom handlującym pietruszką i jakimiś zdechłymi kaczkami wprost z ziemi nakazać stosowanie wspomnianych kas..? Cóż, pewnie to tylko kwestia czasu. Znając polski brak umiaru i skłonność do przesady nastąpi i to.

Kortyzol, jak sądzisz, czym zajmowałyby się osoby, dla których jedynym celem życia wydaje się być zajadła walka z Kościołem? Tacy jak posłanka Senyszyn? Wszak ona nie zajmuje się niczym innym. Heh, ciekawe czym by się taka baba zajęła;}
Wiesz Kortyzol, kiedyś gdy leżałem w szpitalu na naszej sali leżał starszy człowiek, który strasznie bluźnił i przeklinał Kościół z powodów nie do końca dla mnie jasnych. Wkrótce u człowieka tego wykryto nowotwór. I co? Ano już następnego dnia wołał kapelana szpitalnego celem wyspowiadania się. Jakoś w dziwny sposób jego wojujący ateizm zniknął bez śladu w ciągu niecałej doby;)
Po raz setny twierdzę więc, że nie ma to jak umiar i zdrowy rozsądek we wszystkim, i że postawy skrajne (w którąkolwiek stronę) kończą się zazwyczaj źle. A jeżeli nie źle, to przynajmniej komicznie albo żałośnie;)
Aha i kwestia długu, którą poruszyłeś. Może warto spojrzeć na to z tej strony: gdyby wprowadzać w życie "genialne" pomysły niejakiego Jarosława K. nasz dług wynosiłby teraz o wiele więcej i zapewne byśmy byli wkrótce drugą Grecją;)

0 0
ID:16384

kortyzol

Tak czy siak.Spalono ludzi a to jest zbrodnia i wielkie okrucieństwo.Jakby Tak twoich Ci spalili!

0 0
ID:16398

kortyzol

Szanowny kaloryferze ja bym baby handlującej pietruszką do twojej żony lekarki,jeśli chodzi o dochody nie porównywał.Ale numer.To komórka czy stacjo?

0 0
ID:16413

zbuntowany_kaloryfer

Kortyzol! No oczywiście, że jest to zbrodnia - przecież nie neguję tego!
Ps. To chyba nawet nie do mnie pisałeś!

0 0
ID:16443


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA