Niezłe zamieszanie wokół WSHE. Jak myślicie, czy...

Niezłe zamieszanie wokół WSHE. Jak myślicie, czy niektórzy ludzie wcale nie mają wstydu? Większość z nas zapadłaby się pod ziemię, a oni nawet gdy plują to mówią, że deszcz pada.

5 komentarzy

Szuja

O przepraszam. ŚWINIE NIE MOGĄ PODNIEŚĆ GŁOWY DO GÓRY I MYŚLĄ ,ŻE TO DESZCZ. Proszę świniom nie ubliżać.

0 0
ID:595

Stacha

Jak widać to"czerwonym świniom" nie przeszkadza.Dorwali się do koryta byli pzprowcy i myślą tylko o Sobie. Czas najwyższy to zmienić.We Włocławku do znudzenia powtarzają się te same nazwiska - trzeba szeroko otworzyc drzwi i przewietrzyć to towarzystwo wzajemnej adoracji.

0 0
ID:598

szuja

Tak tak najlepiej zrobić Kanclerzem p. Skrzypka. Ha,ha,ha,ha

0 0
ID:600

edek

niestety ale świnie od koryta ciężko oderwać a już taką przyzwyczajoną to traktorem trzeba

0 0
ID:602

gość

~dobrze poinformowany~ Wczoraj, 23:23 Wpis #20
Goście



Jestem związany z UMK i wiem, że komisja ds. rozstrzygnięcia sprawy prof. Krajewskiego będzie obradować jeszcze w październiku. Nie wiem, jak we Włocławku, ale toruńskie i bydgoskie środowisko naukowe jest za tym, aby jednoznacznie wyjaśnić wszelkie niejasności. Jeśli potwierdzi się, że prof. Krajewski dokonał tego niecnego czynu, a wszystko wskazuje, że tak, to wg mnie taka osoba powinna stracić tytuł profesora doktora habilitowanego i ponownie ubiegać się o habilitację. Drugim aspektem jest ostracyzm w środowisku naukowym. Taka osoba powinna stracić możliwość pracy w jakiejkolwiek uczelni! Powinna zostać potępiona przez środowisko naukowe. Przypomnę, że pan Krajewski stracił już posady na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie i Szkole Wyższej Pawła Włodkowica w Płocku. Na szczęście nie pracował na UMK w Toruniu. Podobno jeszcze jest zatrudniony na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy - dziwię się rektorowi tejże uczelni. Ale to jest autonomiczna jednostka i ma prawo do tego. Najbardziej jednak żałuję Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej we Włocławku, w której kiedyś pracowałem i bardzo mile wspominam ten okres. Nie wróżę jej niestety nic dobrego pod "rządami" takich osób...

0 0
ID:605


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA