WZYWAM WSZYSTKICH WŁOCŁAWIAN KTÓRYM NIE JEST OBOJĘTNY...

WZYWAM WSZYSTKICH WŁOCŁAWIAN KTÓRYM NIE JEST OBOJĘTNY ROZWÓJ KULTURALNY NASZEGO MIASTA DO WPISÓW PONIŻEJ.
W NASZYM MIEŚCIE POWSTAJĄ NOWE KLUBY,PUBY,KAWIARNIE ICH WŁAŚCICIELE ROBIĄ CO MOGĄ BY ZADOWOLIĆ NAS WŁOCŁAWIAN.NIESTETY NIE WSZYSCY Z NAS CHYBA TEGO CHCĄ BY NASZE MIASTO TĘTNIŁO SPOTKANIAMI LUDZI NA KTÓRYCH DOBRZE SIĘ BAWIĄ.BĘDĄC OSTATNIO W PIĄTEK W NOWO POWSTAŁYM KLUBIE W CENTRUM MIASTA ODBYWAŁ SIĘ KONCERT NA KTÓRYM WIDAĆ BYŁO MIESZKAŃCY DOBRZE SIĘ BAWIĄ I NIC DZIWNEGO W TYM BY NIE BYŁO GDYBY NIE INTERWENCJA STRAŻY MIEJSKIEJ O GODZINIE 18-TEJ.OKAZAŁO SIĘ ŻE SĄ SĄSIEDZI KTÓRYM TO SIĘ NIE PODOBA A KTÓRZY MIESZKAJĄ NIE TAK BEZPOŚREDNIO PRZY TYM KLUBIE.LUDZIE NIE BLOKUJMY LUDZI KTÓRZY CHCĄ CO KOLWIEK NAM W TYM MIEŚCIE POKAZAĆ,UMILIĆ CZAS.JESZCZE RAZ APELUJE O WPISY CO O TYM SĄDZICIE.

12 komentarzy

Krystyna

Jezeli sa tekie kluby to powinny zadbac o to aby nie robic zamieszania po 22 giej. Nalezy liczyc sie z ludzmi, ktorzy chca odpoczac. Moga to byc dzieci, osoby chore, starsze ...Nalezaloby przeniesc je w takie miejsca gdzie nie beda nikomu przeszkadzac.

0 0
ID:16625

marian

ty mi nie pomogles gdy straz miejska straszyla ludzi mandatami za reklamy na np. przystankach lub za odsniezanie wiec ja tobie tez nie pomoge

0 0
ID:16629

Marian

Polak jest taki -- jak jestes biedny to Ci współczuje ale jak masz troszke więcej to Ci zazdrości i Cie podkopuje tak tez bylo w tym wypadku

0 0
ID:16630

bywalec

Nie życzę sobie abyś używał mojego nicku. Od lat podpisuję się tym nazwiskiem .Jeżeli nie masz konceptu na inne hasełko , to dodaj jakąś cyfrę obok . Mam nadzieję,że zaprzestaniesz pisywać pod moim znakiem.

0 0
ID:16632

wlocławianin

Szanowny ''bywalcu''.Wszystko w granicach rozsądku.Jeśli to ludziom przeszkadzało to znaczy,że tak było.Jeśli ktoś chce się bawić to niech to robi w sposób nie przeszkadzający innym.Demokracja ma swoje prawa ale__Poczytaj sobie Konstytucje,zrozumiesz o czym piszę.Pozdrawiam

0 0
ID:16634

Dżordż

Witamy we Włocławku:) Za jakiś czas ktoś pewnie wrzuci gaz do środka, potem jedna, dwie demolki i sie właścicielom odechce. Jak to na wsi.

0 0
ID:16635

zxxc

@bywalec - a jaki to problem się zarejestrować?

a wracając do tematu do 18 powinny działać kawiarnie, do 22 puby potem tylko kluby i każdy by zarobił i każdy by miał ludzi ;)

0 0
ID:16636

kortyzol

~Bywalec , 19-07-2010, 18:54:23
Mam pytanko,czy rzeczywiście jesteś jakimś bywalcem?

0 0
ID:16640

Pataszon

I znowu wiochom zapachniało. Taką symboliczną o receptorycznie źle odbieranych bodźcach, bez urazy dla polskiej wsi gdzie zapachy natury są natchnieniem dla wielu. Powinno sie tworzyć takie centra miast gdzie jest "nagięte" prawo aby mogły się odbywać tam wszelkie imprezy. A lubiącym lub potrzebującym ciszy natury dać możliwość przeprowadzki na peryferia. I to jest właśnie demokracja.

0 0
ID:16646

wyborca

"bywalec"- caps lock Ci się zaciął ?

0 0
ID:16652

a kuku

Nie bój i tak ci wode odetną

0 0
ID:16653

cyklista-wylogowany

Szanowny zxxc.Czyżby powrót do systemy nakazowo-rozdzielczego za czasów PRL-u.To w takim razie alkohol od 13-tej i godzina policyjna o 22-giej.Dlaczego ograniczać czasokres działalności kawiarni i piwiarni piwa?

0 0
ID:16657


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA