Wiecie Bóm i Cyklista - nie będę w ogóle reagował na...

Wiecie Bóm i Cyklista - nie będę w ogóle reagował na wpisy niezalogowanych. Wy jesteście wyjątkami - bo nawet nie logując się, jesteście tak charakterystyczni... nawet nie musicie się logować hehe. Ludzie, czemu nie zrobicie stałego nicka, to tylko kilka minut!

7 komentarzy

cyklista-wylogowany

Szanowny Zbuntowany-Kaloryferze.Zalogowałem sie swego czasu na portalu.Póżniej z nieznanych mi przyczyn zniknąłęm.Kiedy próbuję sie zalogować wpisująć login w miejscu hasło pojawiają sie kropki.Wynika z powyzszego,że nadal figuruję w bazie portalu wraz z e-meilem.A próba rejestracji spełza ni niczym.Informacja pojawiająca się na ekranie-taki login juz istnieje.Znamionuje to ,że gdzies w archiwach portalu znajdują się moje dane.
Pozdrawiam.

0 0
ID:17236

cyklista-wylogowany

Szanowny Zbuntowany-Kaloryferze.Zalogowałem się swego czasu na portalu.Po pewnym czasie (chyba około 2-óch tygodni) wytłuszczony druk loginu zniknął).Próby powtórnego logowania i zarejestrowania spełzają na niczym.W przypadku rejestracji zostaje poinformowany,że taki login juz istnieje.Logowanie -po wpisaniu loginu i przejściu do wpisywania hasła pojawiają się kropeczki.Znaczyć może to, że w pamięcia archiwum portalu znajduja sie moje dane wraz z e-meilem.
Pozdrawiam

0 0
ID:17238

wloclawek.info.pl

Szanowny cyklisto, na Pana adres mailowy wysłaliśmy maila. Prosimy odczytać wiadomość i odpowiedź w celu weryfikacji Pana problemu.

Pozdrawiamy

0 0
ID:17241

szuja

Bo ty cyklista pewnikiem masz wyszukiwarkę Mozilla a na dodatek Adblock i stąd problem.

0 0
ID:17246

zxxc

Chyba przeglądarkę ;) A swoją drogą polecam nowe (jeszcze testowe) wydanie firefoxa :) naprawdę chodzi pięknie :)
http://www.mozilla.com/pl/firefox/beta/

0 0
ID:17249

pamar

@szuja, 08-08-2010 19:53:17
Nie rozumiem Twojej niechęci do PRZEGLĄDARKI Mozilla Firefox (wyszukiwarką jest np. Google, Yahoo, Bing) i dodatku Adblock Plus. Ja Internet Explorer'a użyłem tylko raz, do ściągnięcia właśnie Firefox'a. Używam również wspomnianego dodatku i wszystko śmiga w najlepszym porządeczku.

0 0
ID:17258

szuja

Oj pamar ja też mam Mozille Firefoxa,i jak jest włączony ABP ,to są kłopoty z logowaniem .Dlatego tak napisałem,chyba nie załapałeś.

0 0
ID:17261


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA