W ubiegłym tygodniu,telewizja komercyjna-zacytowała...

W ubiegłym tygodniu,telewizja komercyjna-zacytowała fragment artykułu zamieszczonego w poczytnej gazecie o zasięgu ogólnopolskim następujący tekst cyt."... wielu Duńczyków uważa, że Polacy to Cyganie ,którzy tylko żebrzą i kradną i do tego jedzą byle co..."
Nie wiem czy Duńczycy i ich żeńska odmiana to człekopodobni o mentalności blondynki , ale wiem jedno ,że moja noga nigdy nie przekroczy progu sklepów duńskiej sieci /znak sieci to pies z koszykiem w pysku/ bo handlują byle czym czyli byle g.....! Smacznego smakoszom "duńczyka w sosie własnym".

7 komentarzy

bóm

Nie wiem jakie logo mają sieci handlowe i inne podmioty. Logo to dosyć prymitywny chwyt marketingowy, działający na przeciętnego klienta – nie wiem, czego dotyczy piesek z koszyczkiem, czy w koszyczku.
Ale Duńczycy są logiczni i konsekwentni w swoim postępowaniu. Skoro „Polacy żebrzą, kradną i do tego jedzą byle co”, to produkty im dostarczane są adekwatne do ich oczekiwań.
Ja, gdybym mieszkając w Europie (tej prawdziwej) i obserwował cyrk pod Pałacem Prezydenckim, z pewnością wyrobiłbym sobie o kraju miedzy Odrą a Bugiem identyczne zdanie.
Polacy sami pracują na swój wizerunek. Szczególnie ofiarnie w moherowych bojówkach.

0 0
ID:17257

szuja

bóm -jeśli chodzi o opinię zagramaniczną ,to moherki nie mają na nią wpływu.Obecnie do negatywnej opinii o Polsce przyczyniają się sami młodzi Polacy wychowani już w nowej Polsce .Wybitnie do ich wychowania przyczynił się Kościół po przez krzewienie nauki religii.Hahaha.

0 0
ID:17260

iwo b.

Gdyby powiedzieli,że ""Polska to dziki kraj " i do tego jest epicentrum fanatyzmu religijnego współczesnej Europy , to bym potwierdził a tak to ja ich .....

0 0
ID:17267

ben Jakov

Polska nie jest dzikim krajem - wystarczy wejść do pierwszego lepszego lasu, żeby zobaczyć ile śladów cywilizacji leży...

0 0
ID:17269

pazdzioch

a jakie to zdanie na temat Rumuni panuje lub panowało w polsce
hehe a jeśli chodzi o ścisłość to według mnie Duńczycy MAJĄ RACJĘ!

0 0
ID:17270

Stacha

Zawsze źle mówiono o Polakach za granicą czy to były lata 80-te czy obecne.Przez jednego i.... mówi się o wszystkich .

0 0
ID:17273

szuja

Brawo padzoch tylko już nie poniżaj aż tak Polski i pisz dużą literą.

0 0
ID:17281


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA