TUSK zrobił nam irlandie. hahaha, mówiłem że ten...

TUSK zrobił nam irlandie. hahaha, mówiłem że ten cwaniaczek ze swoją banda rozpieprzy reszte kraju. A każdy, kto głosował na PO powinien teraz płacić za reszte vat. No bo przecież kryzys nas minął, Polska liderem rozwoju, a zadłużenie Państwa rośnie szybko jak nigdy. Warto tu dodać, że tak jak zadłużył Polskę Tusk i jego ekipa, tak jeszcze nikt nie zadłużył. nie będę sypał linikami, rozumni sami znajdą. a "stado baranów" mnie nie interesuje, do nich się nie dotrze, bo przecież wiedzą wszystko najlepiej. google i zadłużenie Polski. Złodziej Tusk nas ugotuje, już nas gotuje...

12 komentarzy

zbuntowany_kaloryfer

Chyba Ciebie gotuje "Krzyżowcu". I dobrze, jednego mniej;]].

0 0
ID:17467

zxxc

Krzycz i pluj i miotaj się :) Wielu się uśmiechnie i nawet nie skomentuje ;)

A prawda jest jak dupa - każdy ma swoją.

0 0
ID:17470

busz

oho, jest. Żenujący miłośnik komunistów i krytykant wszystkiego co inne niż jego poglądy. Zamknij twarz, nie masz nic do powiedzenia (co uwidoczniłeś w powyższym poście). WG KALORYFERA KAŻDY KTO MYŚLI INACZEJ NIŻ ON JEST KRZYŻOWCEM, PISOWCEM, MOHEREM ITP. Taki sposób myślenia (uprzedzenia, niechęć, nieumiejętność dyskusji) charakteryzuje zakompleksionych, upośledzonych społecznie ludzi. Zamilcz więc człowieku, jesteś tak słabym trollem, że głowa mała. a co, może Tusk dobrze rządzi co? Co zrobili przez 3 lata? NIC! Negujesz oczywiste fakty, o których pisały tvn24, gazeta.pl, onet, wp i inne "słuszne media". Poczytaj dziadku, zanim wypowiesz sie na jakikolwiek temat. Twoja niewiedza, hipokryzja i brak pokory żenuje internautów. Robisz tu śmietnik, zalewając ten portal sobą i swoimi nędznymi wypocinami.

0 0
ID:17471

m.a.b.

przepraszam grzejniku, ale kolega ma racje. Co ma sprawa krzyża do megazadłużania Polski przez ekipę Tuska? To jest ten twój sposób na wszystko? Sprowadzic kazda dyskusje do krzyza, moherów i PiSu? A w ogóle to offtop jest z tym krzyzem (nie na temat jakbys mądralo nie wiedział) dziwne, że admin to puścił. Rozmowa była o długu. Faktycznie - w ciągu 3 lat Tusk zadłużył Polskę najbardziej w historii. Zanim odpowiesz - zapoznaj się z tematem może...

0 0
ID:17473

zbuntowany_kaloryfer

Ok, Wy twierdzicie swoje - ja swoje. A twierdzę, że dług (jakikolwiek by nie był) na pewno nie jest, ba - nie może nawet być zasługa Pana Premiera, którego działania i sposób bycia bardzo sobie cenię i już. Takie długi nigdy nie powstają z jednej tylko przyczyny. Nie trzeba być fachowcem aby tego domyślać się.
Cóż busz, nie myślę, że każdy myślący inaczej jest moherem. Takie czarno-białe postrzeganie świata to raczej specjalność pIsuarów.
Jednak na dzień dzisiejszy, jeżeli ktoś w sposób niezwykle agresywny odnosi się do rządu i Pana Prezydenta to... cóż, zwykła logika podpowiada, że z ogromnym prawdopodobieństwem jest to wyznawca niejakiego Jarosława K. Wy ciągle nie potraficie zrozumieć, że Wasz guru PRZEGRAŁ wybory. Nie chcecie się z tym pogodzić - dlatego tyle w Was jadu, frustracji i nienawiści. Miotacie się.
Heh, czekam na moment, aż któryś z Was nie wytrzyma i z tej frustracji jakoś paskudnie złamie prawo - tak w świetle jupiterów. Co pozwoli Was za mordę troszkę złapać i pokazać Polakom po raz kolejny, że jesteście nawet nie zera, lecz liczby ujemne hehe. Poczekamy - zobaczymy;)

0 0
ID:17476

DJ-Polska

POpcorn PO POlsku...



0 0
ID:17478

rolnik

Jak tako inteligyntno dohturka mogła wziunć za mynża takiego i......Niektóre baby tak majum.

0 0
ID:17482

pamar

@ ~busz, 18:40:00
Daję 10/10 za trafną ocenę sposobu myślenia wspomnianego kaloryfera, ja też już dawno odniosłem takie wrażenie i dlatego nie zamienię z nim żadnego słowa, nie wymienię poglądów dopóki nie zmieni sposobu myślenia. Wierzę, że kiedyś być może przestanie wygłaszać peany na cześć cudotwórcy i jedynie słusznej linii partyjnej.

0 0
ID:17488

Pytanie

To prawda w Irladii polonia przeciera oczy ze zdumienia -tyle cudów i klapa - jak to możliwe ? W Irlandii takie cuda określane są bardziej swojsko i nazywane po prostu OKŁAMYWANIEM WYBORCÓW !

0 0
ID:17489

nono

Gdzie jest krzyż? Nawet krzyż ukradli? Ale pazerstwo! Nic się nie liczy!!!

0 0
ID:17493

zbuntowany_kaloryfer

Cóż pamar, nie musisz rzecz jasna (ach, ten cud demokracji;}! Ze swojej strony również wyrażam nadzieję, że pewnego dnia zmienisz poglądy... a odrzucisz obecne, których niejako ofiarą padłeś. Szkoda inteligentnych ludzi, zawsze szkoda. Z małych ludków pokroju szui i tak nic już nie będzie. Niestety. Ale dla kumatych facetów, takich jak Ty - zawsze jest szansa.

0 0
ID:17517

stan wskazujšcy na enigmę

kaloryfer o jakim tu cudzie demokracji piszesz? Kto uważa że mamy demokrację to dopiero cudak jest

0 0
ID:17528


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA