Moje dziecko jest w 2 klasie w Szkole podstawowej nr 20 krora...

Moje dziecko jest w 2 klasie w Szkole podstawowej nr 20 krora miesci sie na ulicy Gałczyńskiego.Pare dni temu kiedy moj syn wszedl na stolówke był tam dosłowny "syf"blaty stółow nie poscierane mało tego kiedy Mateusz podszedl po posilek wszystko bylo dobrze dopoki nie znalazl w nim włosa i to nie po raz pierwszy,a poza tym porcje posilkow byly nierowno rozdzielone.Najwyzszy czas by Dyrekcja zainteresowala sie tym balaganem panujacym na stołowce byc moze jest to zaniedbanie "szefowej"w kuchni.Płace i wymagam.Z powazaniem Barbara T.

28 komentarzy

szuja

Powiem tak. W Twoim art. też jest niezły "syf".Na dodatek jesteś nygusowata i nie nie dbasz o polskie litery.

0 0
ID:629

Barbara

Powiem tak.Gdybyś byla kierownikiem firmy i ciagle pracowała i nie miala w ogole czasu napewno nie zwazalabys na takie rzeczy jak np.polskie litery czy przekrecenie wyrazu a tak patrząc to sama bądź sam jestes malo inteligentny widac to po Twoim zasciankowym pseudonimie.Na tym portalu celem jest zrozumienie drugiego człowieka i doradzenie mu a nie wyszukiwanie blędow ortograficznych tak wiec w ogole nic nie pisz jak maja sie z Ciebie smiac ps.najpierw sprawdz czy słowo "nygusowaty "wystepuje w słowniku języka polskiego:-) bo to słownictwo jak z zeszytu 1 klasisty wziete:)pozdrawiam

0 0
ID:631

Stacha

Szuja to prawdziwa Szuja - nie widzi problemu tylko błedy pisowni.Sprawą powinien zainteresować się SANEPID.W jakich warunkach są przygotowywane posiłki i dlaczego nikt z dyrekcji nie sprawdza stołówki pod względem czystości.Najlepiej to żądać podwyżki płac - nic nie robić i nic nie widzieć.

0 0
ID:632

Paulo

Masz racje Barbaro,niektorzy na tym portalu szukaja rozrywki zeby tylko komus dopiec a to nie o to chodzi.Ze tak powiem sa jeszcze bezmozgowce na tym swiecie.

0 0
ID:634

nina

Mojej kolezanki syn też nie chciał jeść na stołówce w tej szkole.Pani ,która wydaje posiłki nakładała dzieciom kotlety gołą ręka(nauczycielom nie)

0 0
ID:635

szuja

Bajer, frajer, gadka nie do Władka. Kurcze Olek a iść do kierowniczki stołówki to się wstydzą a takie na forum pyskate. A tak cicho i spoko. O błędach ortograficznych nic nie pisałem moja lalunio.A litery polskie szanuj bo tak naprawdę to nie wiadomo o co chodzi.Jeszcze jedno nikogo nie obraziłem. Pseudonim szuja mi się podoba. A co to za pseudonim Barbara=Wiewióra. Widać ,że ruda, kłótliwa. He,he,he.

0 0
ID:636

Barbara

Dziecko ja mam 33 lata i jedyna osoba na tym portalu ktora pyskuje jestes Ty niestety.Szanuje w przeciwienstwie do Ciebie te odzywki i prostackie teksty.Kazdy mnie rozumie jak widzisz tylko Ty chlopcze masz pretensje,jestes za młody zeby mnie rozumiec i ze mna dyskutowac bo nie masz dziecka i nie wiesz co to znaczy wiec nie kompromituj sie i nie komentuj mojego art.

0 0
ID:637

szuja

Basiu bardzo przepraszam za moje prostackie zachowanie, niestety tak już mam, ale obiecuje poprawę -)

0 0
ID:638

pamar

Bardzo dobrze,że zwróciła Pani uwagę na ten problem. Ze swojego doświadczenia wiem, że jakakolwiek interwencja w szkole (nie wiem jak w 20-tce, bo moje dziecko uczęszcza do 12-tki) niczym nie skutkuje. Radzę "zebrać" kilku rodziców i zgłosić to do sanepidu. Bardzo podoba mi się komentarz osoby o nicku Stacha.

0 0
ID:641

Barbara

Dziekuje za zrozumienie:)pozdriawiam

0 0
ID:642

szuja

JA TEGO NIE NAPISAŁEM CYT....szuja (13-10-2008, 13:22:15)
Basiu bardzo przepraszam za moje prostackie zachowanie, niestety tak już mam, ale obiecuje poprawę -)koniec cyt. TO jakiś inny szuja nie zarejestrowany ALE NIECH MU BĘDZIE.Widzisz Wiewiórka ,szuja jako login ma duże powodzenie. A jak było u Ciebie.

0 0
ID:655

Barbara

jak widzisz Szujo nawet kazdy chce mnie za Ciebie przeprosic bo Ciebie na to nie stac...

0 0
ID:660

szuja

A niby za co ja mam "hrabinie" przepraszać. Za nie szanowanie polskości? Coś Ci się córka zakręciło tylko w odwrotną stronę.

0 0
ID:661

Barbara

Jestem zażyanowana twoimi tekstami,śmiać mi się chce z Twoich wypowiedzi normalnie...Co Ty tak sie mnie uczepiłaś nic Ci nie zrobilam nie jestem dzieckiem żeby się z Toba kłócić.Tak więc żegnam.

0 0
ID:667

nn

Jeśli ktoś znalazł włos w zupie - to czy wpisanie tutaj uwagi spowoduje, że tych włosów już nie będzie? Czy osoba posługująca się nickiem "Barbara" zakłada, że osoby odpowiedzialne za czystość w kuchni muszą czytać ten portal? Otóż wcale nie muszą. Czy "Barbara" rozmwaiała z kimkolwiek ze szkoły? Wpisanie tutaj uwagi na pewno nie spowoduje poprawy. Ludzie - spróbujcie rozmawiać! Niech "Barabara" pójdzie do szkoły, porozmawia! Nie wierzę, że takie interwencje nic nie dają. Ktoś tam pisze o złych doświadczeniach z "12-tki" - ale nie zakładajcie, że wszedzie i zawsze jest tak samo. Wystarczy tylko pomysleć, dać szanse poprawy, a nie anonimo ganić i uogólniać.

0 0
ID:669

Barbara

Przeparaszam bardzo ale jeżeli natymportalu pisze art. o tym gdzie można zjeść dobry kebab to ja moge pisac o tym co mi sie nie podoba prawda?Czyli to iz płace nie malo za posiłki to dziecko znajduje w nim niespodzianke...Droga Nn musze Cie rozczarowac ale zycie to nie bajka i zwykła interwencja w szkole nic nie da...Widze że nie uwierzysz dopoki sama tego nie doswiadczyc.Aha Szujo nie zycze sobie byś wyzywał mnie od "laluni"badz"damulki" co z tego wynika dla Ciebie włosy w zupie to chleb powszedni...

0 0
ID:672

szuja

No widzisz znowu mnie wzywasza a powiedziałaś żegnam. Nn. -to nie ja. No i błędy i nie po polsku.Proszę przeczytaj sobie książke ,,Biegnąca z wilkami" to tak na zgodę.
Pozdro.

0 0
ID:685

Barbara

Nie wzywam Cie tylko pisze do Ciebie bys zmądrzał człowieku.Pisze tak z rozbiegu tak jak każdy a Ty jestes tak zaściankowy ze za glowe sie trzymam.Myślisz ze jestes elitą na tym portalu bo piszesz cos by tylko kogos ośmieszyć???Mylisz się i nawet nie wiesz jak bardzo.Teraz pewnie latasz ze słownikiem bo nie znasz znaczenia poszczególnych moich słów...i własnie taki super z Ciebie Profesor Języka polskiego...żal mi Ciebie dziecko...

0 0
ID:695

szuja

Pisać nie umiesz ale czytać to chyba potrafisz. Jak przeczytasz chociaż tą jedną książke w życiu to napisz co o niej sądzisz,bardzo Cie proszę?

0 0
ID:712

Barbara

Umiem pisac i czytac i to sto razy lepiej od Ciebie dziciaczku(śmiech)żal mi Ciebie bo zachwujesz sie jak bezmozgowiec nawet wysłowić sie nie potrafisz...a ta książka nie dla Ciebie że tak powiem nie dla psa kiełbasa...jak na Twój poziom to jedynie elementarz...jak chcesz to pożycz od mojego dziecka tylko się zgłoś do mnie...

0 0
ID:713

Barbara

Myślisz ze przeczytałaś/łeś (bo nawet nie znam Twojej płci niestety nie przedstawiłeś się no ale to świadczy o wychowaniu a raczej jego braku wiec dla mnie jesteś "człowiekiem") 1 ksiażkę o dzikiej kobiecie i jej życiu i jesteś super mądry...To może Ty przeczytaj sobie książke "Z zimną krwią"..dobrze Ci zrobi...

0 0
ID:715

szuja

Nie wiem jak smakują Twoje usta.
Nie znam zapachu Twoich włosów.
Mogę je przyrównać do jesiennych wrzosów.
Ale droga pozostanie pusta.

0 0
ID:717

paweł

Szujo jak możesz tak pyskować straszej od Ciebie kobiecie i to jeszcze z dzieckiem.Przecież widzisz że to normalna osoba która chce opowiedzieć o pewnym problemie.

0 0
ID:719

szuja

Masz racje Pawełku ta pani musi być bardzo stara i ma więcej lat niż podaje.Muszę więc ją przeprosić .Szkoda,że nie rozumie otaczającej jej rzeczywistości.

0 0
ID:727

szuja

PRZEPRASZAM ZA WSZYSTKO BABCIĘ BARBARĘ !!!

0 0
ID:728

Barbara

no widzisz syneczku wkońcu doceniłeś babcie Barbare:)może wpadniesz na herbatkę:)haha żallllllllll!!!!!!!!!!!1

0 0
ID:729

nn

Barbaro, jak widzę nie chodzi Ci o to, by rozwiązać problem. Zamiast interweniować w szkole, wolisz tutaj pisać. Z góry zakładasz, że interwencja nic nie da. A szkoda. No cóż, śpiewać każdy może, ale nie każdego słuchają...

0 0
ID:746

Barbara

Nie interweniuje?A kto tak powiedział!Próbowałam pare razy ale jak widzisz gdyby sie udało to bym tu nie pisała!To moja sprawa o czym mówie ludziom są jeszcze tacy którzy wysłuchają i sa wyrozumiali a nie wsiadają na człowieka.Szujo nie podszywaj się za kogoś bo ja jestem spostrzegawcza i mnie nie oszukasz...

0 0
ID:747


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA