Gdybym był Premierem, nie chciałbym mieć przyjemności...

Gdybym był Premierem, nie chciałbym mieć przyjemności jechać z Prezydentem, jak myślicie.Popieram decyzje Tuska.

10 komentarzy

lewy

Tak naprawdę, co Ty o tym wiesz? Ocenianie z perspektywy odbiornika telewizyjnego jest delikatnie mówiąc dyskusyjne. A co powiesz, jeśli obaj robią nas w konia i udają ten spór, żeby nakręcać gadanie o nich? Wiem, żaden ze mnie RMF czy TVN, ale dopuść chociaż taką myśl.

0 0
ID:648

pamar

Nie pałam miłością do obecnego Prezydenta, ale jest on wybrany w wolnych, powszechnych wyborach, wolą (części) narodu. Jest przywódcą naszego kraju i jako taki powinien nas na arenie międzynarodowej reprezentować.

0 0
ID:649

Stacha

Ja też nie chciałabym lecieć z Kaczyńskim - przeciez to chory facet- boi się swojego cienia i boi się lecieć razem z Tuskiem.Też mi z niego figura- 168 w kapeluszu.

0 0
ID:651

Ktoś

nigdy...nawet jako jego żona bym nie chciała :) jego cmokanie zaciąganie nosem itp okropieństwo a jego wypowiedzi to już ubaw! TUSK górą :)

0 0
ID:653

szuja

To dwa S O L I D A R U C H Y niech się pozabijają jak powiedział wczoraj facet w Szkle.Za lewicy to nie do pomyślenia ,żeby tak kompromitowac kraj.

0 0
ID:656

zez

kiedyś mówiło się,że ktoś żyje jak pies z kotem/znane są przyjazne relacje tych czworonogów/.Dzisiaj mówimy :żyje jak prezydent z premierem.

0 0
ID:658

Monte Christo

Rozumię,że Iwiński, który jakoś dziwnie "wspierał z tyłu"swoją asystentkę na jakimś wyjeździe zagranicznym, Siwiec, który gestem Ojca Swiętego całował ziemię wysiadając z helikoptera, Kwaśniewski wsiadając do bagażnika na uroczystości katyńskiej, wreszcie "choroba filipińska" to nie są powody do wstydu...Tochę pokory i obiektywizmu!O aferze"Żelazo" i innych sprzedawczykach Narodu Polskiego, za których powinniśmy się zapaść pod ziemię nie wspomnę!!!Pozdrawiam!

0 0
ID:664

szuja

Monte Christo chcę Ci jeszcze dopowiedzieć jak nazwał wczoraj obecny Prezydent byłego, Wałęsę a no chłopcem po zawodówce.To co wymieniłeś jest rzeczywiście żenujące i wstydzę się za to. Są to jednak drobiazgi w porównaniu z kompromitacją w jaką wprowadziły Polskę te dwa solidaruchy. Sytuacja zagraża bezpieczeństwu państwa bo w razie zagrożenia nie można podjąć jednoznacznej i natychmiastowej decyzji.

0 0
ID:666

wojtek

Za przyjemności płaci się z własnych środków a nie podatników

0 0
ID:692

patwa

Według źródła wywodzącego się z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Pan Prezydent RP Lech Kaczyński podczas spotkania w Pałacu Prezydenckim 13 października br. miał powiedzieć Panu Premierowi Donaldowi Tuskowi następujące niezwykle wyważone i nadzwyczaj subtelne słowa: „To skandal, żeby absolwent zawodówki z Lipna reprezentował Polskę. To jest człowiek z nizin. Brat miał rację. Środowisko, które dziś rządzi Polską, wychowało się na podwórku. Żebyście dojrzeli do władzy, to jest proces kulturowy liczony w dziesiątki lat.”.
Na to były Pan Prezydent Lecha Wałęsa ze wrodzoną sobie skromnością i swadą replikował, że inteligencja jest wrodzona lub nabyta, a pan Lech Kaczyński raczej ją nabył niż z nią się urodził.

0 0
ID:694


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA