No teraz nam gaz podwyższyli ciekawe kiedy znwou prad,...

No teraz nam gaz podwyższyli ciekawe kiedy znwou prad, benzyna i artykuly spozywcze. Przeciez w tym naszym kraju niedlugo zyc sie nie da. Inna sprawa wszyscy narzekaja bardzo a jak popatrzec na społeczeństwo nasze to jakby coraz bogatsze. Ciekawe jak oni to robia? Może ktoś wie i mi powie - też tak chciałbym.

8 komentarzy

negocjator

NAJLEPSZE JEST TO ŻE PRZYPUŚĆMY ŻE STATYSTYCZNY POLAK ZARABIA 1500 A WYDAJE NA ZYCIE 2000 ... RESZTY DOMYŚL SIE SAM..

0 0
ID:699

cham

trza sie pakować i zawijac stad jak najszybciej

0 0
ID:704

szuja

Prąd już podwyżeszono od 01.10.08 o 25% i wprowadzono jeszcze jedną nową przesyłową.

0 0
ID:710

marek

ja Tobie powiem jak - a wiec nasze spoleczenstwo bierze przyklad z krajow bardziej rozwinietych i mimo to ze nas nie stac to jednak potrafimy sie zadluzac na maxa co powoduje ze ogolnie zaczyna wygladac to imponujaco natomiast w dobie obecnego kryzysu sytuacja moze sie zmienic diametralnie co napewno osoby zadluzone w CHF odczuja najbardziej

0 0
ID:721

adamcio

Szanowni Włocławianie.Jak mniemam,większość z was głosowała na cudotwórcę Donka i jego POpaprańców.Sami chcieliście cudów,to je macie.Nie narzekajcie więc na kolejne podwyżki cen,bo to nie ostatnie na liście cudów"słońca peru".A skąd weźmiecie na wysokie opłaty?Niech wam donek zafunduje kolejny cud !!!!!!.
Ps.Jestem przekonany,ze moderator nie przepuści tego tekstu.

0 0
ID:733

zdzisiek

Haha- adamiko--- i co przepuscił administrator, chciałbym przeczytać Twoje przeprosiny, bo widzę komentarze które nie mają poparcia w rzeczywistości a są nabyte u sąsiada, znam ten temat.

0 0
ID:737

adamcio

Widzę Zdzisku,ze ktoś czyta jednak te komentarze.Masz racje.Muszę przeprosić administratora za niesłuszne podejrzenie co niniejszym czynię.
A komentarz który napisałem jest jak najbardziej słuszny a jak nie w tym,to w przyszłym roku się o tym przekonasz.

0 0
ID:740

zdzisiek

Adamiko-- co taki pesymista jestes, głowa do góry, jutro będzie lepiej, w to nie wieżę ale się pocieszam,takie życie.

0 0
ID:742


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA