niezrozumiale zachowuje się administrator tego...

niezrozumiale zachowuje się administrator tego portalu.
Zauważyłem,że kasuje teksty i to bez podania przyczyny.To,że wykasował artykuł o jakimś X to się sam przyznał.A co się stało z podziękowaniem dla pana inżyniera za życzenia z okazji inauguracji roku akademickiego,przesłane nam z ulicy Piwnej ? Co ? może myszy zjadły ? Oj nieładnie,nieładnie szanowny panie!

7 komentarzy

wloclawek.info.pl

Redakcja portalu informuje, że żadne życzenia nie zostały przez nas usunięte - jaki miałoby to cel? Publikujemy wszystkie przesłane teksty z wyjątkiem tych obraźliwych.

0 0
ID:720

maniek

a ja zauwazylem ze na tym portalu mozesz zamiescic opinie ktora nawet nie odnosi sie pozytywnie co do dzialania redakcji i mimo to sie ukaze, wiec chyba jestes w bledzie a potwierdza to ukazanie sie Twojego postu

0 0
ID:722

Sylwek

Zgadzam się z Mankiem. Żaku, spróbuj napisać niekorzystny/krytyczny dla redakcji post na konkurującym z wloclawek.info.pl włocławskim portalem informacyjnym (nazwy chyba nie muszę podawać...). Gwarantuje, że post ten nie zostanie opublikowany;] Wiem bo sam kiedyś napisałem krytyczny komentarz do jednego z artykułów (że jak zwykle na tamtym portalu poraża.. szybkość aktualizowania strony). Mój komentarz oczywiście się nie ukazał.

0 0
ID:724

Patryk Gey

ja też tego nie rozumiem. skoro to było anonimowe.

0 0
ID:725

zak

maniek,jesteś niestarannym czytelnikiem tego forum,więc nie formułuj pochopnych wniosków.Mój tekst nt.wypowiedzi pana inżyniera w ani jednym słowie a nawet znaku interpunkcyjnym nie był obrażliwy.Był serdeczny, ciepły,również przepełniony troską o nasz język ojczysty.Tego tekstu już nie przeczytasz bo został ocenzurowany i nie istnieje/ chyba,że tylko na moim monitorze ?/.Odrębnym zagadnieniem są macki i wpływy bohatera mojego tekstu ale nie miejsce tu i pora na rozwijanie tego wątku .

0 0
ID:726

Zbyszek

Żaku- to niemożliwe a może pomyłkowo wysłałeś na sąsiedni portal,odpowiedz dostałeś że nie było, przekonaj się wyślij ponownie a uważam że będziesz miał przyjemność go przeczytać.

0 0
ID:732

Fred

Jakoś ja pisze na forum i zawsze było wszystko na miejscu.Chyba się komuś portale pomyliły :-))

0 0
ID:735


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA