mam pytanie do dzisiejszej młodzieży co się dzieje z tym...

mam pytanie do dzisiejszej młodzieży co się dzieje z tym tańcem kiedyś było go pełno teraz zanikło pamiętam te czasy NO NAME czy DYNAMIC SQUAD i ich ciągła rywalizacja:P tyle ludzi tańczyło gdzie się podziali wszyscy pozostał tylko scrap beat ale to chyba nie to samo stary skład się rozpadł

5 komentarzy

zxxc

Kup BMXa, teraz chyba wrócił do łask..

0 0
ID:18588

RUDEBOY

pałucki i jego chciwa banda komunistów zniszczyli break session, na które pożałowali 180 tys (które częściowo wracało do urzędu, jako hm...nagroda?). NAtomiast lekką reka wydali 400 tysięcy na dokumentacje przebudowy placu wolności, która nigdy nie wejdzie w życie. Ot takie wydanie lekką ręką naszych pieniędzy na g... warty kwitek, znajdujący się obecnie na wysypisku. Nie zdają sobie sprawy te tepe betony, że lepszej promocji w europie (i na swiecie) te miasto nigdy nie miało i juz raczej miec nie będzie (a juz na pewno nie za takie grosze)

PAMIETAJCIE PODCZAS WYBORÓW, KTO POZBAWIŁ NAS BS, KTO DOPROWADZIŁ DO UPADKU KUJAWIAKA, KTO ZLIKWIDOWAŁ AMFITEATR ITP - JEDNYM SŁOWEM PAMIĘTAJCIE KTO PODEJMOWAŁ ANTYSPOŁECZNE I ANTYMIEJSKIE RUCHY.

0 0
ID:18590

gość

~RUDEBOYA tak w ogóle ,to co robisz z wyjątkiem muszli?

0 0
ID:18591

BREAK DANCE?

mama gdzieś tych polityków ,chodziło mi o to ze kiedyś to prosperowało wszytko , ale wiadomo chłopaki z breka powyjeżdżali bo raczej z tego nie dało się żyć bo to polska

0 0
ID:18601

Rambo

Autor postu napisał celną uwagę kto pozbwaił Nas eventu

0 0
ID:18602


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA