szukam dobrego lakiernika samochodowego we Włocławku i...

szukam dobrego lakiernika samochodowego we Włocławku i okolicach.

22 komentarze

Pytanie

Współczuję ,w tym mieście nie jest to prosta sprawa .Przeważają partacze dla których im więcej szpachlówki tym lepiej .Radzę zdecydować się na warunek oglądania i zaakceptowania kazdego etapu naprawy blacharskiej z ubezpieczycielem (patrzeć im na ręce ) inaczej za parę tygodni będziesz zbierał grzyby na swoim samochodzie .I pamiętaj -ZERO ZAUFANIA -oni na to nie zasługują .

14 5
ID:18862

zxxc

Wolę tych od szpachli niż tych co kładą lakier na gołą blachę...

3 4
ID:18875

robin

Cześc
O dobrych ciężko ale podam Ci namiar na chłopaka który nie wstydi się swojej roboty.Warsztat znajduję się tuż przed wjazdem do miejscowości Łochocin po prawej stronie .Zjazd do niego jest zaraz za działką na której sprzedawane są tuje i inne krzewy pojechać wzdłuż tej działki z lewej strony na której znajduje się staw hodowalny.Prosić Radka tel. do niego 724142318.

12 10
ID:18879

rysiek--

Marcin Ramza -Wierznica, przy drodze Wloclawek - Dobrzyn n Wisla. jadac na Dobrzyn po prawej stronie zaraz za stacja banzynowa.oznaczone jest. chlopak robi dokladnie,fachowo,nie jest drogi i zaden z niego walek i cwaniak.naprawde polecam.

13 7
ID:18906

robin

jak chcecie to jeszcze mam dobrego lakiernika z okolic Lubranca , chlopak nie jest drogi a solidnie robi tel do niego 691826372 prosic Piotrka

7 4
ID:22868

Piotr Włocławek

Jak chcesz mieć dobrze wstaw do Lendziona w Łochocinie. Robiłem kilka razy i nigdy nic się nie działo. Raz zrezygnowałem i dałem się namówić na tańszy warsztat (koledzy mi mówili, że taniej a też dobrze) - efekt to korozja po pół roku i odpadanie lakieru (schodził płatami). Zapłać raz dobrze i miej spokój

15 7
ID:29960

pestka

Pozdrawiam pana Piotrka z Lubrańca i dziekuje za reanimacje mojego opelka , teraz wygląda super.

9 0
ID:67127

gość-73326

Włocławek (michelin) Polecam pana Pawła 502552976

24 7
ID:67486

gość-40628 Ja również po

@~gość-73326: Ja również polecam pana Pawła solidny i terminowy 502552976

13 1
ID:68328

atiger

korzystał ktoś może z usług tego lakiernika przy Dobrzyńskiej http://www.moto-uslugi.com/warsztat/wloclawek/auto-fit-grzegorz-warczakowski ? jak cenowo?

0 4
ID:68737

gość-58879

Pozytywnie byliśmy zaskoczeni usługą wykonaną w firmie Auto Serwis Rosiak z Nowej Wsi koło Włocławka (http://www.autonaprawa-rosiak.pl/blacharstwo-lakiernictwo-wloclawek). Ten zakład polecił mężowi kolega z pracy. Oddaliśmy auto do kompleksowej naprawy blacharki i lakierowania. Firma zapewnia samochód zastępczy na koszt OC, profesjonalne wykonanie, przystępne ceny.

4 8
ID:69196

dwojtule

Rosiak - Nowa Wieś k. Włocławka - polecam

10 9
ID:70025

Robcio

Blacharstwo lakiernictwo Rosiak nowa wieś okolice włocławka b.miły gościu doradzi podpowie i zrobi jak należy

5 10
ID:70073

gość-74952

Kto we Włocławku dokonuje napraw blacharsko - lakierniczych we współpracy z salonem HYUNDAI?????

1 1
ID:72062

gość-89892

Gdzie wymienią mi progi we Włocławku i okolicach

7 1
ID:73174

gość-67303

Witam chce wstawić auto do lakiernika mechanika na płockiej 31 we Włocławku zna go ktoś

0 0
ID:75797

Paweł29

Jakiś czas temu mojej żonie przytrafiła się "przygoda" na parkingu, ucierpiał na tym tylny zderzak i część tylnego nadkola i trzeba było poszukać warsztatu blacharskiego. Trafiłem w sieci na warsztat Auto Serwis Rosiak z Nowej Wsi, zadzwoniłem, dopytałem i zdecydowałem się im zaufać. Zastrzeżeń mieć nie mogę, robotę wykonali sprawnie, w ustalonym terminie, po stłuczce nie ma śladu, kolor dobrali idealnie. Polecam, tym bardziej że cenowo również bardzo korzystnie mnie potraktowali.

1 1
ID:76284

gość-75393

Witam, i był pan an tej plockiej 31? dobre warunki pracy ? lakiernik sie spisal? czy raczej diura zabita dechami i nie polecasz?

0 1
ID:76292

gość-75393

jak ten lakiernik na plockiej 31 sprawdzil sie bo tez chce tam dac auto?

6 1
ID:76293

gość-18586

Polecam pana Marcina z Restore w kierunku Dobrzyń nad Wisłą..Godny polecenia zna się na rzeczy, mimo że czas oczekiwania długi.

4 0
ID:80586

gość-98170

@~rysiek--: witam jakieś namiary numer tel do chlopaka czy zajmuje się blacharka i lakiernictwem

0 0
ID:81637

gość-49462

Poszukuję lakiernika do odswiezenia lakieru odpryski z przodu na masce i tylny zderzak. Włocławek i okolice?

0 0
ID:83383


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA