Mam nadzieję ze mieszkancy nowego bloku przy ul...

Mam nadzieję ze mieszkancy nowego bloku przy ul :Kolanowszczyzna nareszcie bedą korzystać z własnych smietników a nie ze smietników bloków przyległych jak to sie dzieje do tej pory Może saniko powinno się tym zainteresować

8 komentarzy

marys

podobnie wyglada sytuacja na ulicy Nowcy, gdzie smietnik ma wielu wielbicieli min. wlascicieli pobliskich sklepikow (ciekawe czy legalnie) co powoduje ze wciaz masa odpadow wala sie po ziemi i syf jak cholera jasna

0 0
ID:756

Stacha

Każdy właściciel sklepu powinien posiadać pojemnik na odpady- umowa podpisana z Saniko.Wystarczy zadzwonć do Straży Miejskiej i sprawdzą czy dany sklep ma swój pojemnik na śmieci.

0 0
ID:761

sąsiad

Mieszkańcy nowego bloku przy ul. Kolanowszczyzna mają swój śmietnik z którego korzystają. Posiadają również parking na własnym terenie, z którego bezprawnie korzystają mieszkańcy okolicznych bloków.

0 0
ID:777

Kolanko

Nie kazdy mieszkaniec nowego bloku przy Kolaowszczyzna wyrzuca smieci do swojego smietnika jestem tego świadkiem jak mieszkancy tego nowego bloku wyrzucają smieci do okolicznych smietnikow a nie do swojego.A co do parkingu to takze korzystają z pobliskich przy innych blokach

0 0
ID:790

sąsiad

do "Kolanko" - jeżeli posiadasz dowody na swoje oskarżenia to prześlij je do Zarzadu Wspólnoty bloku Kolanowszczyzna. Pomówienia dotyczace parkowania na innych parkingach są wyssane z palca, bo z mojej wiedzy (jako sąsiada) mieszkańcy tej wspólnoty parkują wyłącznie w okolicach swojego bloku (własny parking, przyległe ulice i chodniki).

0 0
ID:797

kolanko

Proszę mieć na uwadze ze chodniki nie sa Państwa własnoscią a na nich parkujecie ,po drugie to mieszkancy starszych bloków mają większe prawo do tego aby tam parkowac a wy sie panoszycie jak nie wiem .

0 0
ID:803

Obserwator

Do kolanko:
W swojej ostatniej wypowiedzi Jesteś śmieszny - co oznacza "wieksze prawo"?? Przedstaw swoją wizję "panoszenia"????? Przede wszystkim zaczynaj dyskutować mając argumenty a nie szukaj ich w trakcie "dyskusji". Zastanów sie zanim na drugi raz coś takiego napiszesz. Chyba że Jesteś trolem internetowym siejacym ferment. Życzę mniej jadu i wiecej życzliwości dla innych a życie bedzie łatwiejsze i bardziej pogodne.

0 0
ID:816

sąsiad

Nie zamierzam komentować ostatniej wypowiedzi "Kolanko", komentarz nasuwa się sam. Życzę mniej problemów na co dzień.

0 0
ID:817


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA