Jechałem dziś przez Plac Wolności,zatrzymałem samochód...

Jechałem dziś przez Plac Wolności,zatrzymałem samochód przy przejściu dla pieszych niedaleko jednego z włocławskich tajemniczych obiektów (ostatnio odrestaurowanych).
Wejście schodami w dół,podobne do tak szeroko opisywanych w CW przez pewnego lokalnego znającego się na wszystim archeologa Arkadiusza H. Wspomniany pan tak ostatnio rozbudził moją wyobraźnię o tajemnicach wszelkich dziur w trawnikach że od razu wyobraźnia nasuwała mi biegnących żołnierzy hitlerowskich z opuszczonymi do kolan spodniami do tego strategicznego obiektu.
Przyrzekam że będę śledził z niecierpliwością CW i będę oczekiwał na wejście do tego WC pana z "profesjonalną latarką" i przyciemnianych okularch. Dobrze że obiekt jest wyremontowany i przynosi spore zyski.
Dobrze że poprawiono tam standard bo widok lokalnego Indiany Jones,a w masce przeciwgazowej na twarzy,cedzącego powoli słowa w stylu Wołoszańskiego nie byłby najciekawszy. Swoją drogą filmując tak bzdurne wypowiedzi Pana wiceprezydenta CW powinno zmienić kolejność liter i nazywać się WC. Byłoby to bardziej adekwatne do opisywanej sytuacji.

3 komentarze

Włocławiak

Kibel explorer chyba tak powinien brzmieć tytuł używany w tym przypadku przez pana archeologa.

17 0
ID:19116

pinokio

ZGADZAM sie z opiniami!! Nic dodac nic ujac! Ja od dawna te telewizje tak nazywam i to WC z PRLu rodem!!

15 0
ID:19121

Włocławiak

http://tradytor.pl/forum/viewtopic.php?f=20&t=211

Tutaj znajdziecie o wiele ciekawsze informacje o podwłocławskich umocnieniach. Mogę mieć tylko cichą nadzieję że nasz "ulubieniec w przyciemnianych okularach" nie wykorzysta prawdziwych pasjonatów w swojej kampanii wyborczej.

15 0
ID:19122


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA