Rybnicka wyasfaltowana -jakiego argumentu teraz złapią się...

Rybnicka wyasfaltowana -jakiego argumentu teraz złapią się troszczacy się o mieszkańców tylko przed wyborami ?Szkoda ,że tak późno i szkoda ze czuć zapach kiełbasy wyborczej trochę nadpsutej ......

6 komentarzy

ewa

czy to jest źle? Jeżdżę na działkę i nawet dziwiłam się, że MPK puściło tam od dawna swoje autobusy, które kursowały po dziurach. Poza tym tam są też osiedla gdzie ludzie mieszkają. Ten kto podjął taką decyzję to należy mu się podziękowanie. Widocznie należysz do tych osób którym wszystko przeszkadza. Pa

2 3
ID:19193

Taaa

Podstawą irytacji jest fakt ,że takie działania podejmuję się pod publiczkę ,na pokaz ,a nie w ramach normalności tak potrzebnej mieszkańcom Włocławka .

2 1
ID:19200

Dum

Jestem bardzo zadowolony z wyasfaltowania Rybnickiej. Tylko, że na ul. Skalnej i Spokojnej też mieszkają ludzie. Szkoda, że jeszcze pare tym metrów nie wyasfaltowali.

3 0
ID:19202

Xetarbil

Nowa droga na Rybnickiej. Video na youtube. Szkoda, że tylko do pętli.

2 0
ID:19206

profek412

Ewidentnie widać, ze wyasfaltowali tam gdzie poruszają się autobusy i to dobre choć szkoda, że dalej nie pociągnęli bo zawsze lepiej by się jechało i zawieszenia samochodów by dłużej wytrzymywały. Teraz tylko czekać na ruch mpk i przedłużenie 12.
Zastanawia mnie tylko jakość tego asfaltu, ale to po zimie się okaże.

1 0
ID:19209

boniu

Panowie z MZD dlaczego nie wyasfaltowano tych 300 metrów Rybnickiej dalej tam też mieszkają ludzie i tam dopiero zaczynają się dziury, mam nadzieję że coś do się z tym zrobić.

0 0
ID:19247


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA