Oglądałem właśnie Puls Miasta i jestem wysoce...

Oglądałem właśnie Puls Miasta i jestem wysoce zdegustowany tym, co ujrzałem. To, że wygląda to wszystko jak wygląda (nie ma studia?) to zapewne kwestia pieniędzy. Ale to, że główny produkt naszej TV - Puls Miasta - prowadzi dziecko, które nie zna podstaw artykulacji, akcentu, nie potrafi zachować się przed kamerą a do tego makabrycznie się sepleni to już przechodzi ludzkie pojęcie! Od zawsze oglądam Kujawy, ale takiego czegoś to jeszcze tam nie widziały moje oczy. Widzę, że na tej stronie jest logo TV Kujawy, więc może ktoś tu z redakcji w końcu zajrzy, przeczyta i przejrzy na oczy? Bo to co ujrzałem dzisiaj, to żenada przez olbrzymie Ż!

12 komentarzy

cham

dołączam się do prośby przedmówcy - dziewczyna sympatyczna, ale niestety do TV (ani radia) to się kompletnie nie nadaje...

0 0
ID:785

pazdzioch

a ja dodam ze RETRANSMISJE meczow to dno totalne

0 0
ID:787

JA

A jeszcze dzisiaj w materiale o otwarciu mostu usłyszałem o zmianie "trasy przysłowiowej jedynki"... Zna ktoś może przysłowie o włocławskim autobusie linii nr 1?

0 0
ID:788

widz

ogólnie to fajnie że w ogóle na tej wsi jest jakaś tv, tyle że szkoda że ci co tym rządzą albo nie mają o tym pojęcia albo im się nie chce

0 0
ID:789

xxx

jeśli sie chce, żeby coś się rozwijało, to trzeba inwestować, a tam kompletnie nie ma żadnych inwestycji, wiem co mówię, kiedys z nimi współpracowałem

0 0
ID:794

Stacha

Telewizja Kujawy to jest chyba sztuka dla sztuki.Wieje nudą.Odklepane są mniej ważne informacje albo ważne dla pewnych wybranych osób..Nikt nie ma pomyłu aby uzdrowić i pokazac ciekawe programy.Ile można ogladać sesje Rady Miasta.?

0 0
ID:795

manolo

Jeżeli potraficie lepiej to się zgłoście może was zatrudnią albo zróbcie własną tv ,jest wolność i więcej jak 2 programy oraz takie urządzenie jak pilot z którego jak mi coś nie pasi to po prostu korzystam...

0 0
ID:799

dirty

z sesji rady miasta to akurat się cieszę, trzeba patrzec cwaniakom na ręce ;), co do pilota - zgadzam się, nie podoba się, wystarczy przełączyć...

0 0
ID:800

pazdzioch

moze tv kujawy powinna dostawac jakas dotacje z budzetu miasta

0 0
ID:804

cham

dotacje to nie, bo wtedy będą tuba rządzących, ale jakby każdy abonent satfilmu dał 1 PLN, to myślę ze byłoby świetnie.
kto jest za? ja mogę płacić od dzisiaj

0 0
ID:806

pazdzioch

ja tez

0 0
ID:809


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA