Czy w klubie bokserskim START jest jakaś selekcja...

Czy w klubie bokserskim START jest jakaś selekcja zawodników pod względem predyspozycji psychicznych? Czy przyjmowani są kandydaci na bokserów tak jak leci? Wydaje mi się że po tym co wyprawia jeden 14-to latek pseudo bokser z tego klubu to jest to wylęgarnia przestępców.Wykorzystując nabyte umiejętności dokonał rozboju na nieletnim. Sprawą zajmie się policja i prokuratura.Może kurator sądowy wytłumaczy "zawodnikowi" i klubowi gdzie ma ćwiczyć ten sport. Swoją drogą instrukorzy powinni większą uwagę zwrócić kogo szkolą. Wystarczy już bandytów w naszym mieście.

22 komentarze

wesoly

Ciekawe co na to zdarzenie powie dyrekcja szkoły w której to się stało. Znane są sytuacje kiedy chowali głowę i udawali że nic się nie stało żeby broń boże nie popsuć statystyk. Na razie najważniejsze jest to żeby młodzian wrócił jak najszybciej do zdrowia.

23 3
ID:19450

ania

idąc tokiem twojego rozumowania, powinna być selekcja pod względem predyspozycji psychicznych na kursie prawa jazdy, bo wielu kierowców powoduje wypadki:( a jak wygląda badanie na kursie? sam śmiech. trudno winą za rozbój obarczać trenerów, wielu zawodników to wspaniali ludzie, a nazywanie klubu wylęgarnią przestępców to dowód, że nie masz pojęcia, jak tam jest.

4 24
ID:19451

logarytm

Znajomy naiwny jestes! Kto by sie tym przejmowal.. jest kasa na dzialanie i tyle klub ma gleboko w nosie kto co i jak... to nie te czasy ze trener wiedzial o zawodniku duzo i wychowywal .. ale to juz bylo i nie wroci wiecej...!A szkoda

27 2
ID:19452

zawodnik

Osoba która to napisała powinna się leczyć psychicznie . Piszę głupoty i nie opisuje całej prawdy jak było klub uczy nie tylko boksu ale też kultury . Chłopak który został pobity sam zaczepiał o wiele mniejszych i młodszych od siebie i trzeba zaznaczyć że to on zaczął tą "bójkie".

6 26
ID:19453

Znajoma

Do "Znajomy"
Nawiązując do tematu"pseudo bokserów" i "psychicznych" to ten nieletni na którym dokonano "rozboju" sam atakował innych nieletnich i o wiele młodszych uczniów w tejże szkole

5 23
ID:19455

nieznajomy

gość który zginął kiedyś w wyniku postrzelenia na Falbance też podobno trenował boks w naszym mieście? Też był z gatunku grzecznych sportowców?

25 1
ID:19461

do zawodnika

Sam powinieneś leczyć się psychicznie. W TV widać często jak poobijane od boksu łby nie dość że nie potrafią normalnie mówić to jeszcze potrząsają głowami jakby resztki mózgu latały im po czaszce.

25 3
ID:19462

tolek

Ciekawe co na ten komentarz powiedzialby SALETA,,NEJMAN LUB WLODARCZYK??? Czy oni tez maja resztki mozgu? Chyba trzeba pomyslec zanim sie taka bzdure napisze.

4 20
ID:19486

Oliwia

Tak. Zawsze jest tak , że Poszkodowany nic nie zrobil i jest świety. Prokuratorzy , Policja itp. patrzy tylko na tego kto pobil .. ale w jakiej sprawie to zrobil i czy kogos bronil nikogo nie obchodzi.

4 18
ID:19509

zawodnik

same głupstwa. Start pomaga osoba isc na dobra droge. A ze zostal sprowokowany to juz wina ''poszkodowanego''. kazdemu kiedys puszczaja w koncu nerwy

4 16
ID:19551

Mama zawodnika STARTU

To bardzo przykre! Nikogo nie obchodzi kto zawinił tak na prawdę, tylko od razu będzie tu winny ten kto trenuje boks a to,że został sprowokowany lub że chciał kogoś obronić to nikogo to już nie obchodzi. Oczywiście, na pewno zna lepiej technikę walk niż taki laik z ulicy ale to nie odznacza,że jak już trenuje boks to ma stać,dać się bić,kopać i nie bronić się .Bardzo mi żal tych, którzy są tak traktowani, NIESPRAWIEDLIWIE! Chcą się czymś zająć, interesują się tego rodzaju sportem a są na ulicy traktowani jak najgorsi bandyci. Nie zgodzę się z tym!!! Sama mam syna, który trenuje boks i nie uważam aby był nie kulturalny i aby odnosił się do swoich rówieśników brutalnie....... tak jak to co nie którzy twierdzą,że Klub Start tego uczy. Bzdura!!! Jestem całkowicie innego zdania.

7 18
ID:19557

Obiektywna

Nie mierzcie proszę wszystkich jedną miarą !!!

11 4
ID:19562

Do mamy zawodnika

Powinna Pani więcej uwagi poświęcać na powstrzymywanie emocji syna. Gdzieś zawiodło uświadamianie co daje trening boksu i jakia odpowiedzialność na nim ciąży z racji uprawiania tego sportu. Być może został sprowokowany a może po prosu głupi popis swojej siły wziął górę nad emocjami. Tak czy inaczej jeżeli sprawa trafi do Sądu Rodzinnego to kurator sądowy będzie wiedział jak do tego podejść. Klub powinien też wyciągnąć z tego wnioski i przeprowadzić rozmowę z młodymi zawodnikami.
Patrząc na wpisy gloryfikujące bokserów chciałbym przypomnieć ilu z nich ma założoną kartotekę w KMP z powodu wchodzenia na drogę przestępstwa : pobicia.,napady, wymuszenia rozbujnicze,przemyty czy handel narkotykami. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich sportowców którzy trenują sztuki walki. Zdecydowana większość z nich żyje w zgodzie z prawem.
Pisze Pani z oburzeniem że nikt nie interesuje się powodem ataku boksera na chłopca. Wydaje mi się że jako matka powinna chociaż Pani w jednym zdaniu zainteresować się stanem zdrowia pobitego. Niestety to Pani nie interesuje a szkoda.

15 2
ID:19594

Zawodnik

prawda jest taka że pani opisuje sytuację na korzyść syna a prawda jest taka że pani nie było przy tej sytuacji a więc nie może pani określić czy pani syn nie sprowokował czegoś albo czy ten "pseudo bokser" chciał się popisać swoją siłą i ponad przeciętną techniką .

12 2
ID:19639

Mama zawodnika STARTU

Niestety mój komentarz został żle odebrany. TO NIE MÓJ SYN, pobił tego chłopca o którym wspominano w artykule. W swoim poprzednim komentarzu,wyrażałam swoją opinię na temat młodych ludzi, trenujących boks,że przeważnie są oni z góry traktowani jako Ci Winni, Chciałam również zaznaczyć,że nie wszyscy są tacy ( trenujący boks) o jakich się mówi,że są agresywni,którzy chcą tylko udowodnić,że są silniejsi od innych. Trenuje również młodzież, która NIE MA na celu wykorzystywania swoich umiejętności "na ulicy" ale po to aby uprawiać tą dyscyplinę sportową i wyłącznie na ringu dla osiągnięcia sukcesów sportowych. Odnosząc się do pana uwagi na temat braku mojego zainteresowania pobitym chłopcem. Nie wiem co tak naprawdę stało się temu chłopcu, jakie miał obrażenia ale bardzo współczuję poszkodowanemu oraz rodzicom chłopca mam nadzieję,że szybko dojdzie do zdrowia fizycznego jak i psychicznego...... aczkolwiek uważam,że nie był on też bez winy. Na koniec chciałabym dodać,że w ogóle to zajście nie powinno mieć miejsca.

6 2
ID:19640

Obiektywnie patrzmy

Ludzie jak już piszecie swoje opinie to może czasem trzeba pewne rzeczy przemyśleć i chociaż troszeczkę poznać fakty. To co się wydarzyło NA PEWNO NIE POWINNO SIĘ WYDARZYĆ.Trudno ,stało się ale to nie było POBICIE mało tego,14latek został sprowokowany ,ponieważ poszkodowany chłopiec pierwszy prowokował całe zajście.CZTERNASTOLETNIE DZIECI NIE SĄ BOKSERAMI!!!

3 10
ID:19649

Ktoś

Kochani Włocławianie.Wiecie jak wygląda pobicie???No właśnie!!! I to wszystko co można powiedzieć.POZDRAWIAM WAS.

4 9
ID:19650

Do piszących

Ten 14letni uczeń,nie BOKSER( bo żeby być BOKSEREM to trzeba jeszcze dużo czasu) ale chłopiec,który wolny czas poświęca na jakąś pasję,a nie na wystawanie po rogach naszych ulic czy palenie papierosów i tysiąca innych rzeczy które robią teraz nastolatkowie i nastolatki.W chwili kiedy został sprowokowany i popychany przez 15letniego także ucznia odruchowo wyciągnął rękę nie pobił . Te słowa nie obronią przed nagonką i karą ale boli to co się czyta i nie zastanawiamy się że nawet opiniami możemy skrzywdzić innych.

2 10
ID:19651

szok

no coz takie czasy ze kazdy jest teraz bandyta, kryminalista, terrorysta lub handlarzem narkotykow ludzie zastanowcie co wy wypisujecie ten chlopak ma 14 lat to ze chodzi na boks to chyba lepjej niz mialby huliganic na meczach lub pod blokiem, to jest normalne ze chlopcy interesuja sie boksem czy pilka co miala go mama na BALET zapisac, zanim wydacie na kogos wyrok zastanowcie czy wasza wiedze jest pelna w danym temacie a dopiero pozniej sie wypowiadajcie bo skoro wszyscy sa tak madrzy i wszechwiedzacy to czemy tak duzo ludzi jest na bezrobociu

3 5
ID:19848

ken

za komuny to byl porzadek milicja by wpadla i jednego i drugiego by spalowali.. a ten 14latek to byl moze ze 5 razy na treningu i wielki piesciarz.. Pisze pięśćiarz bo kto trenuje boks jest pięśćiarzem a nie bokserem bokser to pies..

1 1
ID:23770

Piekara

@~szok: poZDRawiam masz racje w pełni :)

0 0
ID:47848

nieznajoma

ile kosztują lekcje?

0 0
ID:69505


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA