Lepszy link do dokumentu który musiał być wydany za...

Lepszy link do dokumentu który musiał być wydany za granicą by go nie ocenzurowali.

"List z Polski"

13 komentarzy

wolf

Zwolennikom spiskowej teorii dziejów wszystko układa się w "logiczną" całość dopiero po fakcie.Nigdy przed.Skoro są tak dociekliwi ,że widzą to ,czego nie widzi zwykły śmiertelnik,to czemu nie ostrzegają,nie alarmują? Ano dlatego,że te ich wszystkie "wywody",to zwykły bełkot i stek bzdur.Masz rację zxxc,,pozdrawiam serdecznie.

3 1
ID:19967

Do ZXXC

Targowica to Ty i wszyscy wzieci.

1 4
ID:19968

wędkarz_

żebyście się nie zdziwili jak będzie kupować polski gaz łupkowy na ruskich stacjach

0 4
ID:19980

zxxc

~Do ZXXC - wymyśl sobie pseudonim, naprawdę, stać cię na więcej.. A w tajemnicy Ci zdradzę, że możesz go nawet zarejestrować na stałe i sobie obrazek ustawić ;)

2 0
ID:19984

...

to cały świat ma chyba schizofrenie paranoidalną...
smutne

0 3
ID:19993

zxxc

~... | dziś, 21:44:31
Nie kwestionuję zapędów Rosji, nie uważam też że powinniśmy być biernymi widzami naszej historii.. Ale to czego jestem nieomal pewien to to, że ten wypadek to najzwyklejsze w świecie danie d..y przez stronę rosyjską jeśli chodzi o stan tego lotniska.

I chcecie czy nie, stosując takie niedomówienia iż mógł to być zamach przygotowany wnikliwie przez Rosjan jest tylko Rosji na rękę. Podkreślacie jakie to było przebiegłe - podczas gdy Rosja ledwie utrzymuje swój aktualny arsenał, ma ogromne problemy z utrzymywaniem dużej ilości broni jądrowej. Nic więc dziwnego, że na tym lotnisku coś mogło nie działać...

Aż tu nagle nieszczęśliwy zbieg okoliczności, który doprowadził do wypadku urasta do rangi wielce przemyślanego zamachu. Nie mówię, że nie było powodów by taki zamach przeprowadzić - ale nie było WYSTARCZAJĄCYCH. Nikt nie sra we własne gniazdo. Jedyne co Rosjanie chcą skutecznie zamaskować to to, że to "lotnisko" było wielką porażką i to w opłakanym stanie. Nie zmieniali by do cholery żarówek na pasie po wypadku gdyby to był zamach, zmienili by je najpierw ;]

3 0
ID:19994

Do zxxc

Zamordowano polska elite panstwowa a ty smiesz twierdzic ze nie ma zadnych przeslanek stojacyvh za Moskwa Putina.
Ja ci mowie ze Putin mial wiele przeslanek aby ta elite zlikwidowac i zemscic sie na Prezydencie Kaczynskim za Gruzje.
Jezeli tego nie widzisz to podejrzewam ze jestez agentem moskiewskim wypisujacym na tym forum
Precz do Rosji
Do Rosji Putina
Tam zaznawaj szczcesci
Nioech zyje Chodorkowski
Czesc pamieci Liwinnenki

0 3
ID:19998

Bogdan

~Do zxxc | dziś, 07:02:36
Ty też jesteś -elyta-

0 2
ID:19999

zxxc

~Do zxxc | dziś, 07:02:36
Rozbawiłeś mnie do łez. Pomijając braki w umiejętności czytania ze zrozumieniem (nie napisałem, ze nie było podstaw do zamachu - tylko że nie było wystarczających), to robienie ze mnie agenta moskiewskiego - naprawdę podziwiam kreatywność :)

~Bogdan | dziś, 08:40:45
To już nie ma nikogo do rzeczowej dyskusji? Wszyscy muszą odrazu inwektywami jechać i robić wycieczki osobiste? :) Żebyście nie wiem jak wielką mieli rację to podchodząc do tematu w ten sposób sami robicie z siebie ekstremistów ;)

Zaraz się pewnie jeszcze dowiem, że najpewniej jestem gówniarzem i nie mam prawa głosu, albo że ma milczeć bo nie wiem jak było naprawdę ;) Tylko że wy też nie wiecie :)

1 0
ID:20010

Do ZXXC

Jalepiej zrobisz jak przywieziesz czarne skrzynki do Polski.Moze sie wteczas zrehabilitujesz .
Putin ci w tym pomoze. Niewatpie.

0 1
ID:20017

Johan

zxxc-W 57 tomach akt śledztwa smoleńskiego, które przeczytali dziennikarze "Wprost

0 1
ID:20044

Johan

zxxc-nie napisali gdzie jest dziennikarz Bater?http://smolensk-2010.pl/2010-04-23-wiktor-bater-wiedzial-o-katastrofie-pod-smolenskiem-przed-katastrofa.htmlMoże ty masz jakieś przecieki tylko muszą być że źródeł dobrze POinformowanych,nie z Gazety Wybiórczej, Super Stacji ,TVNieprawdy ,

0 1
ID:20063


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA