Jako mieszkaniec Śródmieścia chciałbym zwrócić Wam...

Jako mieszkaniec Śródmieścia chciałbym zwrócić Wam uwagę na pewien fakt. Mówiąc o patologii, zawsze mamy na myśli alkoholizm. A co z narkomanią? Nawet nie zdajecie sobie sprawy, że w każdej klatce każdego bloku, mieszkają dzieciaki, które biorą. Przeczytałem dziś na pewnym forum, po raz kolejny, debilne wpisy propagujące legalizację marihuany. Chore to i niebezpieczne. Nie dajcie się omotać. Najpierw gandzia, potem feta, następnie..?

2 komentarze

czarek

niestety ale prawda jest taka, ze ludzie szukaja nowych wrazen, nowych wyzwan, chca byc "trendy" i dlatego jest ciagla pogon za nowymi rzeczami. Niestety mlodzi ludzie nie zawsze wiedza do czego to prowadzi. Ja bynajmniej jestem zadowolony ze za moich mlodych lat to jedynie fajki byly w modzie od ktorych niestety do dzis nie moge sie odzwyczaic, ale bynajmniej nie bylo tego swinstwa ktore teraz sie pojawia i ktore duzo szybciej powoduje demolke w organizmach. Coz kazdy pewnych rzeczy musi sam sprobowac bo jak starsi mowia ze to niedobre to i tak odnosi odwrotny skutek, bo to co zakazane bardziej kusi..... niestety taka ludzka natura
Pozdrawiam

0 0
ID:862

szuja

Jest tajemnicą poliszynela,że np, w Turcji pali się fajki wodne od niepamiętnych czasów i jakoś ludzie tam są normalni.

0 0
ID:865


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA