Po Zielonym Rynku nie można normalnie chodzić!!! Buty...

Po Zielonym Rynku nie można normalnie chodzić!!! Buty jakoś przeżyję, ale zwichnięcie nogi nigdy!!! Kto wpadł na tak chory pomysł - przecież po tej kostce nie da się chodzić!!!

25 komentarzy

Bogdan

A chodziłaś! Może masz coś z nogami.

17 26
ID:20019

Polka

Do Bogdana: a może Ty masz coś z głową?! O moje nogi za późno się martwisz, to przez tą kostke, kto wpadła na tak kretyński pomysł?! Kostka - zmora wszystkich kobiet.

15 24
ID:20020

A-Z

Jedyne wyjscie to pokryc go asfaltem, bedzie spokój a kosztami obciazyc ??????

17 9
ID:20021

j-23

a kto was teraz nasłał z tą kostką ,i ilu włocławian nagle ma problemy z chodzeniem

17 17
ID:20022

cool

W ramach rekompensaty Pałucki obiecuje inkubator dla nowych zakładów szewskich.

23 3
ID:20023

Robin Hood

To lataj, damo.

11 19
ID:20027

maciejka

jak ktoś nie potrafi chodzić na szpilkach, niech chodzi w trampkach i nie narzeka

12 18
ID:20031

MORS

Chyba masz dwie lewe nogi bo ja nie mam problemu z chodzeniem po kostce

11 16
ID:20034

Stanisław Zaparucha

Na pomysł wpadł tandem Pałucki z Jackiem, dwaj działacze sld. Po wyborach trzeba będzie zrobic rozliczenie ich osiągnięc. Jestem przekonany że będą mieli poważne problemy.

18 7
ID:20037

Bogdan

~Polka | dziś, 18:10:28
Widzisz ,wiedziałem ,że coś z nogami.Jak już raz kostka ci się przekręciła ,to stale będziesz miała kłopoty.Może za wysokie szpilki nosisz, czy jak?

8 14
ID:20039

misha

Jasne najlepiej wszystko od razu rozkopać, wyrównać i zostawić odłogiem. Tyle się mówi jaki to Włocławek jest CZERWONYM miastem i kiedy zaczyna się coś zmieniać to zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony. Pamiętajcie Unijne pieniążki mamy tylko do 2013 !!! więc wypadałoby je wykorzystać na maxa. Jestem na 1000% przekonany, że za 2 lata kiedy dotacji już nie będzie (nie ważne jaka partia będzie rządzić) to możemy zapomnieć o jakichkolwiek inwestycjach w mieście. Bo budżet sam takich wydatków nie uradzi. Więc jestem zadowolony z tego co się u Nas w mieście dzieje chociaż sam przeklinam codzienne powroty z pracy po 15-tej, ale wiem że takie zmiany nam się przydadzą.

18 8
ID:20040

Menel

Spokojnie, po zimie kostki nie zobaczycie, bo po większym deszczu trzeba ją na nowo układać.

17 11
ID:20042

observer

Słyszałem już wiele złego o nowej nawierzchni koło urzędu. Moja mama,znajome i koleżanki pukają się w czoło gratulując tego pomysłu urzędnikom odpowiedzialnym za wybór kostki. Pan prezydent swój tyłeczek odwozi samochodzikiem z pracy więc zapewne nie wie jaką kolejną fuszerkę zafundowali mieszkańcom "wybitni specjaliści" od nawierzchni.

21 12
ID:20045

Kazek

Do "misha", słuchaj, Twoje podejście jest jak z filmów Barei, albo z festynu przedwyborczego, kiedy ojciec przy bufecie szeptem do syna i żony "jedzcie, darmo dają, jedzcie aż się pos....e"

15 1
ID:20048

Violetta

Należało tylko pomyślec i wtedy nie byłoby problemu. Po tej kostce rzeczywiście źle sie chodzi. Ale kogo to obchodzi? Na pewno nie urzędników, ktorzy mają do dyspozycji auta, za nasze pieniądze.A wszystkie zniszczone obuwie, koszty ewentualnego leczenia pokryje za nas Urząd MIASTA.

16 9
ID:20051

Spacerowicz

a ja nie marudzę, taki jest teraz trend we wszystkich miastach, ci co marudzą pewnie nosa nie wystawili poza swój ogródek. Zapraszam np. do Gdańska, Poznania albo Wrocławia, Torun bliżej.
Najwazniejsze, ze jest ładniej i czyściej / nie licze tych śmieci rzucanych przez "kulturalnych mieszkańców". /.
Mnie się podoba, a tak na marginesie - szpilki nie są zdrowe i nózki mozna sobie połamać także na zwykłym asfalcie.
jeszcze jedno - pewnie, gdyby był asfalt to znów byście marudzili...
Ale to takie nasze zaściankowe...

17 12
ID:20052

Tobi

Proponuje zbiorowy pozew i rozliczenie tych ,którzy za nasze pieniądze dają jeszcze zarobić partaczom.

17 5
ID:20058

taka jedna

Po tej kostce rzeczywiście nie da się chodzić w szpilkach, nie da się także przejechać wózkiem z dzieckiem bez narażania go na wstrząsy, ale oczywiście nikt się nie liczy ze zdaniem mieszkańców, a urzędnicy przecież tamtędy nie chodzą, jedynie po parkingu, kilka kroków i hop do auta, więc mają gdzieś mieszkańców, jestem jak najbardziej za remontami i zmianą wizerunku miasta, ale nie na gorsze...

16 5
ID:20064

Agatka

Codziennie chodzę po tej kostce w szpilkach i daję radę bez problemu... a wygląda dużo ładniej niż asfalt. Mnie się podoba tak, jak jest :)

12 17
ID:20068

pinokio

UBAW PO PACHY!!! Za te inwestycje odpowiedzialna jest CALA RADA MIASTA bo Palucki SAM decyzje moze podjac ale nie w takich sprawach jak inwestycje w miescie!!! Cala rada nie wykorzystala przez 4 lata narzedzi jakie dala jej demokracja a mianowicie wotum nieufnosci i referendum! Tak Horonziakowie jak i Debczynski i cala reszta sa za miasto odpowiedzialni i tyle drodzy mieszkancy! Wyciagnijcie wnioski i odsuncie od koryta slepych i gluchych!!

16 5
ID:20078

ciastek

Rzygać mi się chce!!!Jak czytam nie które wpisy,co jak co zielony rynek jest strasznie spie..... przez pana prezydenta i powinien zostać rozliczony z tej inwestycji,rozliczyć powinien się też poprzednik z alei Jadwigi,czy deptaku na 3-maja(do poprawki wszystkie miejsca z drzewkami)

11 5
ID:20080

Stacha

Ładnie to wyglada ale naprawdę chodzić się nie da nawet w butach sportowych -czuje się nierówności a co maja powiedzieć osoby starsze? Poczekajmy do pierwszych opadów śniegu .

14 7
ID:20081

Bogdan

~taka jedna | dziś, 10:02:21
O jakie wrażliwe dziecko masz!Pewno ma uraz po dyskotekach.

5 14
ID:20083

Włocławianiuuuniuś

Zielony Ryneczek wygląda ładniej, i z tym się pewnie każdy zgodzi. Co do nakładów na to - hmmmm nie trafił się wykonawca który tak zszedl z ceny jak na Jedynce, ale chłopaki poślizgneli się o miesiąc - to nie jest źle jak na ten bum budowlany.
Czy można by było coś ładniejszego wykonać, - nie za bardzo gdyż projektanci znają się chyba na ogródkach działkowych a nie na placach publicznych. Co do wykonawstwa - nie ma o co kruszyć kopi, - to jest duży teren i rzemieślnicy brukarze - jest jak na lekarstwo we Włocławku. Brakuje mi tylko prawdziwej fonntany - 4 razy takiej jak przy Wzorcowni oraz detali które oko cieszą oraz miejsca gdzie dzieciaki by się bawiły.

9 3
ID:20095

schmidt

Mnie się podoba.Kraków,Wrocław ma kostkę i nikt nie myśli wylać asfalt.We Włocławku widać , że większość mieszkańców to platfusy bo im kostka brukowa niszczy buty.

3 13
ID:20100


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA