Wszystkiego najlepszego dla wszystkich z okazji święta...

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich z okazji święta odzyskania niepodległości.Szkoda tylko że po raz pierwszy jestem zmuszony napisać tak otwarcie że nie traktuję obecnego prezydenta jako mojego Prezydenta.Wstyd mi po prostu za jego zachowania,wstyd mi za to że nasz kraj stał się obiektem żartów z tytułu tak sprawowanej władzy.Napisał bym bardziej dosadnie ale przecież mogę z powodzeniem podzielić los najbardziej poszukiwanego bezdomnego którego poszukiwały wszystkie reżimowe siły PiS.Czekam z niecierpliwością na następne wybory do pałacu prezydenckiego.Czekam aż zobaczę tabliczkę z informacją "Poszli w PiS..."

6 komentarzy

Zdzisław

Popieram ,tylko on i jego brat "Karakan Mniejszy" reszta "spieprzać"

0 0
ID:917

zoom

a ja ostatnio słyszałem w telewizorze,że należy inwestować w kaczki /tak mówił ojciec do syna/ .A co szanowni panstwo otym sadzą ?

0 0
ID:919

pamar

Możemy wstydzić się za zachowanie osoby, ale zachowajmy powagę dla urzędu. Wytykamy błędy Prezydentowi,ale wystarczyło dziś przyjrzeć się zachowaniu premiera podczas uroczystości. PATRIOT pisze że odzyskaliśmy niepodległość, ale ja uważam że powoli, acz systematycznie tracimy ją na rzecz naszego "przyjaciela" (którego zresztą sami zaprosiliśmy). I żeby nie było-nie jestem zwolennikiem, ani też "reżimowcem" PIS-u.

0 0
ID:920

egotec

Ludzie! ale wy jesteście POje....ni

0 0
ID:930

Bezpartyjny

Fuj,ale ten egotec niemiły.pewnie siedzi wpatrzony w naszego Wodza narodu i złego słowa nie da o nim powiedzieć.Pewnie po nowych wyborach prezydenckich będzie nosił żałobę.

0 0
ID:935

szuja

Najpierw go wybrali a potem go ukamienowali.To tylko człowiek i naukowiec. Ludzie /naukowcy/ zawsze dają się prowadzać innym ,zwłaszcza w innych dziedzinach. Są to ludzie roztargnieni,często zagubieni i z reguły dobrzy. Są wykorzystywani niejednokrotnie do złych celów .Tak właśnie jest z p.Leszkiem. Steruje nim akurat Jarosław. I to jest dobre bo jakby sterował nim np Donald.Zresztą w Solidarności jak w rodzinie ,nic nie zginie.

0 0
ID:955


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA