Dzisiaj spacerowalem ulica Lubna, strasznie wygladaja tam...

Dzisiaj spacerowalem ulica Lubna, strasznie wygladaja tam opuszczone domy oraz posesje na sprzedaz. Widac ze ludzie z BRAKU PRACY opuscili swoje domy. WYBIERAM ZBONIKOWSKIEGO. Obecnemu Prezydentowi Paluckiemu juz dziekujemy!

13 komentarzy

Los

A może byś tak podziękowała we własnym imieniu a nie wszystkich. Uważasz, że p. Zbonikowski uleczy wszystko, to się zrogo zawiedziesz.

8 2
ID:20486

;-(

tu juz sie zawiodlam, Dam wiec szanse komu innemu!

1 3
ID:20490

Turek

A masz chłopa.

4 0
ID:20491

zxxc

Jeśli to Zbonik ma być w Twoim mniemaniu wybawicielem Włocławka to naprawdę szczerze Ci współczuję. Dajcie mi jakiegoś sensownego kandydata bo inaczej będę zmuszony głosować na stare zło - przynajmniej gorzej nie będzie.

A i jeszcze niech mi ktoś raz powtórzy że mamy stawiać na młodych. Młodych - owszem - ale takich co coś sobą reprezentują. Tego to się już k**a mać komentować nie chce. Ciągle tylko klakierstwo z anonimowych nicków.

10 1
ID:20495

;-[

no wybralbym RAMBO ale to fikcja filmowa. Chce dac NOWA SZANSE a nie POWIELAC OBECNE BLEDY, tymbardziej ze BRAK koncepcji na poprawe.

3 3
ID:20496

zxxc

Więc jak to zwykle będzie - ludzie nie pójdą głosować za kimś tylko przeciw komuś. A kandydatów dobrych jak nie było tak nie będzie.

5 1
ID:20497

Driver

Czy na Jagielońskiej można zrobić eksternistycznie prawo jazdy na melexa?

5 1
ID:20502

www

czytam "ze ludzie z BRAKU PRACY opuscili swoje domy. WYBIERAM ZBONIKOWSKIEGO. " A może ci ludzie pobudowali sobie wille w nowej ekskluzywnej dzielnicy. Jeżeli liczysz, że Zbonikowski kupi te opuszczone domostwa i da ci działkę budowlaną na Łubnej to możesz się przeliczyć. Za dobra dzielnica. Pa

2 0
ID:20503

lebiedz

dobra do czego?... ta dzielnica?

0 0
ID:20506

temida

tak palace od razu Pobudowali.

0 1
ID:20511

Łukasz

tak sie jakos dziwnie składa zę dwie rodziny z ul. Łubnej zamieszkały na naszym osiedlu pod Włocławkiem i z tego co wiem nie było to spowodowanie bynajmniej brakiem pracy.

1 0
ID:20512

Polka

Ja również swój głos oddam na ZBONIKOWSKIEGO - chce zmian.

1 2
ID:20519

fan- meleksa

jak wygra zbonik to ja wybieram inne miasto

0 0
ID:20539


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA