Chociaż poglądy PiS-u nie są mi bliskie, a wręcz obce to...

Chociaż poglądy PiS-u nie są mi bliskie, a wręcz obce to już nie mogę znieść wszechobecnej nagonki na to ugrupowanie polityczne. Wzorem sympatyków jedynie słusznej ideologii i linii partyjnej pozwolę sobie na zamieszczenie linka do materiału filmowego i proszę szanownych internautów o wyrażenie opinii na ten temat:

5 komentarzy

kazik2

puknij się w głowe pis sam prowadzi kampanie nienawiści wobec wszystkich nawet we własnym ugrupowaniu .A odnośnie materiału filmowego bardzo lichy monteż o ile mnie pamięć nie myli to w kwietniu zwłaszcza między godzinami 21oo a 22oo jest jeszcze ciemno,jak wynika ze słów lektora i samego filmu samolot z ofiarami katastrofy na pokładzie ląduje około godziny 22oo jak to możliwe że świeci jaskrawe słonice.Fakty do przemyślenia.Ojciec RYDZYK i ty powiniście mocno ale to bardzo uderzyć się w piersi ojciec rydzyk za tak lichy montaż a ty za publikację tego materiału.Jeśli chcesz sensacji to wstaw coś wiarygodnego lub idż do multikina tam sensacji nie brakuje

3 3
ID:20508

ja

dno!

4 2
ID:20510

john

Yarosław Kaczyńsky - Piosenka o manipulacji

8 2
ID:20516

Polka

Trzeba się zastanowić czy to naprawdę był nieszczęśliwy wypadek?! Ja w to nie wierzę, dlatego takie zachowanie Prezydenta czy Premiera wcale mnie nie dziwi.

2 1
ID:20517

barbapapa

moj Boze! jakie to zalosne i wstretne! Polak Polakowi wilkiem jest i tylko mam watpliwosci czy wilkom nie ublizam! Zawsze bylismy skloceni podzieleni ! wystarczy poczytac historie naszego kraju i wnioskow ZERO!! Tak politykom chodzi o Ojczyzne wlasnie i tylko nie wiem czy bac sie czy smiac.... a JAN PAWEL w grobie sie przewraca....

0 2
ID:20521


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA