poseł Marek Wojtkowski będzie startował w następnych...

poseł Marek Wojtkowski będzie startował w następnych wyborach na prezydenta Włocławka (99% pewne). Ja się nie zgadzam na to. Proponuje panu posłowi, żeby se wystartował w swoim rodzinnym, ukochanym przez niego Lubrańcu na sołtysa (z całym szacunkiem). Nie chcę, żeby moim miastem rządził człowiek, który w mieście jest od 2 lat (w sejmie) i który bardziej dba o małomiasteczkowe interesy gmin ościennych niz naszego miasta. Nie to że mam cos do ludzi z małych miejscowości, ale uważam, że we Włocławku jest dosyć Włocławian do piastowania tego urzędu.

18 komentarzy

"Y&Z"

Powoli staje się to co przewidujemy.Główny motorniczy który wypromował posła chce się wślizgnąć do Urzędu Miasta. Nie mamy pretensji do Pana posła bo to prawy człowiek jednak traci cenne punkty u ludzi za niewłaściwie dobrane towarzystwo.Panie pośle,obudź się kochany.

0 0
ID:945

włocławianin

Panu Posłowi Wojtkowskiemu naprawdę dziękujemy jak poseł PO najchętniej wiąże się z ludzmi z SLD i mówi że oni są już liberałami a całe życie u władzy byli w poprzedmi ustroju. Sądzę że stre wygi wydajacze którzy szukają alternatywy i manipulują posłem Wojtkowskim a Poseł świadomie się daje manipulować. Ale pamiętajmy nie dajmy sie ogłupiać przez ludzi manipulantów, którzy umią manipulować z poprzedniego ustroju. Panie Pośle niech się Pan obudzi już chyba czas najwyższy No i czas już zacząć coś robić bo rok minął a PAn nic nie zrobił tylko patronuje i patronuje nie na tym polega być posłem. A włocławek jak Pan jest Posłem cały czas poupada i się nie rozwija Czas do pracy bo kadencja szybko mija a Pan powie że czasu zabrakło. No zabraknie jak się nic nie robi to zabraknie.

0 0
ID:949

Colt 45

wszystko jedno mi z jakiego miasta jest prezydent, byle by dobrze zarządzał, bo o to w koncu chyba o to chodzi...

0 0
ID:950

szuja

A ja uważam ,że Prezydentem Włocławka powinien zostać jakiś cygan/rom/. To by dopiero było dobrze. Nikt by nie musiał pracować a każdy by sobie żył jak panisko.Bemwica, komóra i dziewica na porządku dziennym.O ,la,la, już się cieszę.

0 0
ID:951

pewniak

jestem pewny ze pan posel na 100% nie wystartuje na prezydenta :D mowie wam

0 0
ID:952

szuja

Proszę Chama ,czy ja już nabrałam trochę ogłady ? Ale była by z nas parka. Ja bym była Twoja sekretarka.Co?

0 0
ID:953

cham

no pewnie :D

0 0
ID:956

Włocławiak

W przypadku porażki może ubiegać się jeszcze o tytuł lokalnego kacyka.

0 0
ID:964

mieszkaniec

w mieście potrzebna jest nowa twarz, bez uwikłania w układy. Obecnie, bez względu na pochodzenie partyjne, rządzi ta sama ekipa. Bo jak wytłumaczyć ulokowanie byłych wiceprezydentów na ciepłych stołkach za przyzwoleniem obecnej władzy? To na zasadzie, dziś Wy Nam, a My Wam w przyszłej kadencji. Ten chory układ może złamać tylko osoba z zewnątrz. I mam nadzieję, że będzie to osoba pokroju dr Wojtkowskiego, człowieka mającego szersze horyzonty niż Panowie Wawrzonkoski, Skrzypek czy Pałucki.
Jednak dr Wojtkowski musi zadbać o swoją pozycję. Powinien to robić z osobami nie uwikłanymi, za którymi ciągną się dziwne historie z przeszłości i wybuchną w najmniej odpowiednim czasie. Jest to trudne, ale możliwe, wymaga jednak odwagi i wizji wykraczającej poza horyzont 2 lub 4 letni.
Trzymamy kciuki ...

0 0
ID:976

wyborca

do mieszkańca masz rację nie uwikłany w obecny układ ale poseł wojtkowski jak spojrzysz z kim się związuje to stwierdzisz że to są właśnie ludzie z obecnego układu którzy szukają skąd tutaj wystartować w następnych wyborach a to są stare komuchy którzy chcą się teraz przefarbować na platformę obywatelską. Szkoda gadać poseł wojtkowski nie ma wogóle pojęcia. Wystarczy spojrzeć na klub PO w staroswie powiatowym którym się wojtkowski chełbi że to on stworzył ten klub a do tego klubu weszli same komuchy. gratuluje posłowie i życze powodzenia ale już napewno ja się nie pomylę i w następnych wyborach i mojego głosu nie dostanie

0 0
ID:978

mieszkaniec

do wyborcy. Myślę, że po części mogę się z Tobą zgodzić. Masz rację w kwestii związków z ludźmi, którzy działają w polityce od jakiegoś czasu. Ale czy istnieje możliwość wejścia do polityki przez duże P, bez utrzymywania kontaktów z ludźmi, którzy w niej funkcjonują dłużej? Moim zdaniem - nie. Dlatego cała wartość polityka wychodzi na etapie, kiedy po zbudowaniu swojej pozycji i zdobyciu realnej władzy, zaczyna podejmować decyzje. I jeżeli chcesz skreślać polityka, który nie doszedł jeszcze do tego etapu, to nigdy nie znajdzie się człowiek, który będzie spełniał Twoje wymagania. Polityka to bardzo skomplikowany mechanizm, zwłaszcza na poziomie lokalnym, gdzie stare "naleciałości" odgrywają ogromną rolę. Moja prośba, postaraj się spojrzeć na to bardziej pozytywnie, albo inaczej, bądź bardziej pragmatyczny. Bo jaka jest alternatywa? Tylko taka - pozostania przy tym co mamy obecnie, czy tego chcemy?

0 0
ID:1020

wyborca

do mieszkańca nie może być tak że wchodzisz do polityki i uważasz siebie za prawicowego człowieka a na codzień od prawicowych polityków i ludzi z takimi poglądami wolisz ludzi i polityków z poglądami można podwiedzieć dalekich od prawicowych, ludzi zwiaząnych z poprzednim układem czyli przed latami 90-tymi to własnie oni gładzili i niszczyli twoich ojców dziadków to właśnie oni walczyli z ludżmi a teraz ma się ich chwalić i z nimi współpracować i mówić że to normalne no nie no ta kto gratuluje takiego podejścia. A twierdzisz że tak jest zawsze a nie moze być pierwdszy raz inaczej zawsze a bo takto jest i tak byc musi no włąsnie nie niech będzie pierwszy raz inaczej.

0 0
ID:1029

mieszkaniec

do wyborcy. W teorii zgadzam się z Tobą w 100%. Nie ma i nie będzie zgody na współpracę, a nawet na kontakty z osobami, którzy łamali prawo lub byli na bakier z przyzwoitością w minionych czasach.
Jednak moim zdaniem trzeba znać prawdę o tych ludziach, a nie opierać się na plotkach. Nie myślę tutaj o nikim konkretnym, a jedynie o zjawisku, które nazwałbym ogólnie "publicznym plotkarstwem".
Jestem stosunkowo młodą osobą i liczę bardzo na wiedzę jaką zdobędę na wystawie organizowanej przez IPN. Nie należę do osób patrzących w akta bezpieki jak w obrazek, ale myślę, że dadzą one obraz włocławskich SB-eków, a może także ich pomocników. I myślę, że to - zamiast plotek - może być podstawą do osądów nad konkretnymi ludźmi.
Życie jak dotąd nauczyło mnie tego, że rzeczy po głębszym przyjrzeniu się wyglądają czasami zupełnie inaczej, a wydawanie sądów bez pewnych argumentów jest ryzykowne i prowadzi czasami na manowce.
Pozdrawiam i dzięki za fajną wymianę opinii.

0 0
ID:1035

kolo

Panowie Ci co współpracowali to już teczek nie ma bo sami sobie popalili a w aktach IPN pozostały jakieś płotki co nie miały dostępu do akt w odpowiednim czasie. także IPN niech sobie robi co chce ale to już i tak nie ma sensu. Pamiętajmy tylko kto był u władzy przed 90 latami a będzie dobrze i to najlepszy osąd i tym Panom i Panią dziękujemy a Panu Wojtkowskiemu powiedzmy jak będzie nadal z nimi współpracował to niech na nas już więcej nie liczy niech przemyśli sobie to i to bardzo bo może gorzko się rozczarować!!!!!!!!!!!!

0 0
ID:1036

mieszkaniec

cham masz rację włocławkowi jest potrzebny prezydent z prawdziwego zdarzenia a nie karierowicz pokroju wojtkowski co ładnie na zdjęciu wygląda a w rzeczywistości jest inaczej tzn. odwrotnie.

0 0
ID:1194

wyborca

wyjątkowo merytoryczna dyskusja. Państwu już podziękujemy, idźcie do wujka Pałuckiego to da Wam jakąś premię za takie wpisy

0 0
ID:1197

wyborca

Marek W. to znakomity kandydat. Nie wyobrażam sobie miasta bez niego. Proponuję też na wiceprezydenta kolegę „szarego” – wybitnego asystenta posła. Wówczas będziemy mieli krainę mlekiem i miodem płynącą!

0 0
ID:1525

Green hunter

Wyborco,wszystko byle nie "szary" odcień politykierstwa.Wystarczy już nam obiecanek tego gościa.Z jego prawdziwych informacji jedynie te są oryginalne które znajdują się teraz w archiwum sądu i policji.Jakże szkoda że IPN z mocy ustawy nie sięga dalej niż do 1988 roku.Wtedy może z większą dozą ostrożności nadawaliby tytuł poszkodowanego przez poprzedni ustrój i mieliby wgląd w informacje o pewnych "uszach".

0 0
ID:1527


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA