Brak czasu u PALUCKIEGO. Palucki teraz caly czas szarpie sie...

Brak czasu u PALUCKIEGO. Palucki teraz caly czas szarpie sie po Sadach, procesujac sie z kandydatami A nie ma czasu dla NAS Wloclawian NAWET w CZASIE WYBOROW Dlatego POSTAWIE NA ZBONIKOWSKIEGO

18 komentarzy

logarytm

POstawisz na L.Z bo Palucki lata po sadach czy dlatego ze lata i nie ma czasu ? A do czego jest ci potrzebny Palucki>? No jezeli to sa powody aby postawic na Zbonikowskiego to...wpadasz z deszczu pod rynne wiesz???!!!

6 1
ID:20895

zxxc

I znowu IP: 62.69.208.xxx :) Będące własnością sieci firmy ze szczecina :)

Nic więc dziwnego Panie Marku, że pan P. nie ma dla Ciebie czasu, skoro musiałby jechać aż do szczecina...

http://www.db.ripe.net/whois?form_type=simple&full_query_string=&searchtext=62.69.208.0&submit.x=0&submit.y=0&submit=Search

9 0
ID:20897

maciejka

no w tym sadzie to wlasnie ze Zbonikowskim siedzi, wiec czas chyba sie zastanowic nad swoim wyborem :)

5 0
ID:20899

matka

ZXXC! czlowieku co Ty SLEDZISZ zachowujesz sie jak wladza z PRLu JAK SB!!! puknij sie w czolo!. Sam sprawdz swoje IP! Nie ma juz Zelaznej Kurtyny WIESZ?! Ale rozumiem ze Jestes z AKTYWU PALUCKIEGO i ze Znasz TYLKO TAKIE METODY! Zal!

Twoje metody dzialania JESZCZE bardziej utwierdzaja mnie o tym ze NALEZY wybrac innego KANDYDATA NIZ PALUCKI! ja postawie na Zbonikowskiego moj WYBOR! ZROZUM nie MOZESZ NIC MI KAZAC!
Jezeli JESZCZE SZCZECIN sie smieje jakiego mamy PREZYDENTA oraz jaka mamy POZYCJE (3 miejsce wsrod miast o najwiekszym BEZROBOCIU) TO JEST MI BARDZO PRZYKRO! bedze chciala zmiany to NATURALNE i LOGICZNE Pozdrawiam serdecznie

0 8
ID:20900

ojciec

Stawiaj na zbonikowskiego a po wyborach postawisz oczy w słup na to co on zrobi z bezrobociem.

5 1
ID:20902

zxxc

Tak, zwyzywaj mnie, zlinczuj! No pokaż swoją matczyną miłość i chrześcijańską życzliwość. A wszystko za to, że tylko zwróciłem uwagę na prosty fakt lobbowania przez jedną osobę i to setki km od miejsca akcji. WYBACZ MI PROSZĘ!

Żadna władza, żadne szpiegowanie. RIPE jest instytucją przydzielając adresy IP. Wszystkie dane są jawne.

I gdybyś poczytała to forum trochę, to sama zauważyłabyś że i lobbyści pana P. popełniali takie gafy. Poszukaj, tylko oni chyba zatrybili że to po prostu widać. I dla mnie jest to chamskie i ordynarne, kiedy co kilka/naście postów/komentarzy znajdzie się ten sam numer ip z różnymi nickami pie***cymi farmazony jaki to ten albo ten jest zarąbisty.

Za co jeszcze mam Cię przeprosić, że żyję?

7 0
ID:20906

matka

zxxc dobrze udziele Ci kolejnej ale ostatniej lekcji addr ip_v4 ma 4 oktety z tego co powinienej wiedziec i widziec ostatni jest "zaiksowany" i w tych iksach jest pare mozliwosci... powiem Ci ze wiele, wiec nie mozesz zakladac ze to TEN SAM ADRES IP. Koniec lekcji i pozdrawiam

0 6
ID:20907

zxxc

Dlatego podstawiasz właśnie w to miejsce zero jako adres sieci. A ponieważ przedział 62.69.208.0 - 62.69.208.255 należy do jednej i tej samej sieci w szczecinie, wniosek chyba prosty. No chyba że mają tam w szczecinie więcej klakierów Ł.Z.

8 0
ID:20909

kortyzol

zxxc | dziś, 18:16:23

Duży szacun!!!!!!!

5 0
ID:20911

Tomek.L

ZXXC - Zauważyłeś - niezła znajomość sieci jak na przerażoną losem swych dzieci - matkę :)

4 0
ID:20912

Ojciec

Zostawcie matke w spokoju! Do szczecina wyslac szwadron bojowek Paluckiego i zlikwidowac firme ;-)

1 1
ID:20914

Kenny

Kenny always die :-(. Tym razem dam szanse Zbonikowskiemu Sam napisales ZXXC ze Palucki sie nie sprawdzil. Pozdrawiam

0 5
ID:20917

danka z hiacyntą

a.. to ta słynna matka... szkoda dzieciaków tylko....., gdzie MOPR???

4 0
ID:20918

Zenek

MOPR szuka danki z hiacynta

1 0
ID:20923

zbuntowany_kaloryfer

zxxc, tak trzymaj!

3 0
ID:20929

Henio

i nie puszczaj ;-)

2 0
ID:20930

Rambo

Andrzej, nie przejmuj się i tak wygrasz wyraźnie, pozostali to tylko tło do twojego wizerunku.

0 1
ID:20935

;-)

Zboniu wes i POKARZ jak BYC dobrym gospodarzem

0 2
ID:20959


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA