Palucki nie robi NIC. Nawet nie ma pomyslu na zmniejszenie...

Palucki nie robi NIC. Nawet nie ma pomyslu na zmniejszenie BEZROBOCIA we Wloclawku i to jest PORAZKA. Nigdy wiecej tego PANA! Nie wiem z kim on i dla kogo prowadzi kampanie. jego model to abysmy wyjechali najlepiej za granice, wrocili i tu te pieniazki zostawili dla niego i kolesiow i znowu w Swiat. Pytanie do czego wtedy wracac?
Aktyw PALUCKIEGO pisze DO RODZINY... a ja wtedy sie pytam PO CO WYBORY?
DLATEGO z pelna ODPOWIEDZIALNOSCIA wybiore Zbonikowskiego. Pozdrawiam i mam nadzieje ze NIKOGO nie OBRAZILEM

9 komentarzy

Tam

Oj naiwny, naiwny.myślisz,że Zbonikowski będzie lepszy. Ale on dzięki takim jak ty może mieć zagwarantowany stołek i nic nie robić , bo to jego główna cecha.

2 0
ID:20978

lucek

a co zrobił ten Zbonikowski jako radny?? AA wiem wiem... protestował.. Bo to taka moda była.

2 0
ID:20980

zxxc

Z niemiec go wybierzesz?

212.227.15.128 - 212.227.19.255
netname: SCHLUND-NET
descr: 1&1 Internet
country: DE
address: 1&1 Internet AG
Axel Fischer
Brauerstr.48
76135 Karlsruhe
GERMANY

Fajnie że już nie piszecie peanów na cześć Zbonika z jednego IP ze szczecina, ale skoro już używacie PROXY to przynajmniej poszukajcie krajowych...

1 0
ID:20981

LEO

Marys ale jesteś tempy.Głupota zasłania ci oczy.

2 0
ID:20983

franek

ja zwracam uwage na wartosc merytoryczna posta nie zajmuje sie SLEDZENIEM ani Aktywu Paluckiego ani zadnego innego... Co za GLUPOTA!

0 1
ID:20992

zxxc

Ty kopiujesz posty to ja też będę.

O.. witam szczecin ponownie! I w tym właśnie szczytnym celu podpisujesz się 20 różnymi nickami i wrzucasz sobie proxy niemieckie? :) Bardzo drażni mnie robienie z ludzi idiotów i uważam to za chamskie i ordynarne agitowanie. Jeden komentarz, raz na jakiś czas, nikt by sie nie skumał. Ale jak zasuwasz 10tematów a w każdym 2-3 komentarze z tego samego IP no to sorry. Trzeba być ślepym żeby się nie skapnąć do cholery.

1 0
ID:20995

zxxc

A tu nawet z gdańska :) Rozwijasz się :)

1 0
ID:20997

Bartol

Kurde normalnie jak te pisiory w koło macieju. Czy te kumacie pojmą , że Prezydent miasta nie ma wpływu na poziom bezrobocia. Co ma zrobić zatrudnić wszystkich? To jest poprostu zwykłe pisiolenie.

0 0
ID:21026

Obserwator

Jesteś na etacie u Zbońkowskiego???!!!

0 0
ID:21134


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA