Witam wlasnie obejrzalem wiadomosci CW i wnioskuje za Palucki...

Witam wlasnie obejrzalem wiadomosci CW i wnioskuje za Palucki gania po sadach i czepia sie kontrkandydatow a jak MAM pytanie halo panie Prezydencie a co z nami Mieszkancami. Zdecyduje sie tym razem na ZBONIKOWSKIEGO.

Panie Prezydencie strachem i ciaganiem po sadach Mojej przychylnosci Pan NIE zdlobedziesz.

9 komentarzy

kret

Ale większości mieszkańców Włocławka tak. GŁOSUJMY NA ANDZEJA PAŁUCKIEGO.

2 2
ID:20982

Kenny

Pisz za siebie kret... ja wybieram Zbonikowskiego !

2 4
ID:20986

zxxc

O Kenny zmienił już IP? Mam znów sprawdzić czy tym razem chociaż zadałeś sobie trudu znaleźć proxy w PL?

3 0
ID:20988

hey

ja zwracam uwage na wartosc merytoryczna posta nie zajmuje sie SLEDZENIEM ani Aktywu Paluckiego ani zadnego innego... Co za GLUPOTA!

0 2
ID:20991

zxxc

Ty kopiujesz posty to ja też będę.

O.. witam szczecin ponownie! I w tym właśnie szczytnym celu podpisujesz się 20 różnymi nickami i wrzucasz sobie proxy niemieckie? :) Bardzo drażni mnie robienie z ludzi idiotów i uważam to za chamskie i ordynarne agitowanie. Jeden komentarz, raz na jakiś czas, nikt by sie nie skumał. Ale jak zasuwasz 10tematów a w każdym 2-3 komentarze z tego samego IP no to sorry. Trzeba być ślepym żeby się nie skapnąć do cholery.

3 0
ID:20994

marcin81

Oczywiście Pałucki i liczę że włocławianie pokierują się własną odpowiednią myślą i rozumem! A w sądzie prezydent był raz w trybie wyborczym i spieszę poinformować że wygrał więc mógł mieć rację! Ludzie dajcie dokończyć człowiekowi to co zaczął bo już widzę te wpisy chwalebne dla Zbonikowskiego kiedy będzie otwierał wyremontowaną trasę nr 1 albo basen na Słodowie i wszystkie inne inwestycje które rozpoczęły sie za prezydentury Pałuckiego. Co wtedy? Wszystko będzie zasługą niedoświadczonego Zbonikowskiego który oprócz małego epizodu w spółce miejskiej nie potrafi nic poprowadzić no może wyłączając wózek golfowy na Cyprze(chociaż też z wątpliwym skutkiem) MAX i inni po rozum do głowy proszę macie jeszcze czas do niedzieli.

1 0
ID:21004

Stacha

Dlaczego ma jeszcze rządzić Pałucki albo Zbonikowski? Czy inni kandydaci się nie liczą?Gdy wygra Pałucki to tak jakby wszystko było OK i dalej mu ufamy. Nowy prezydent dokończy inwestycje i o co tyle szumu.Zbonikowski za 4 lata niech startuje ale.. wcześniej nich wypisze się z PiS-u - to wygra.

2 0
ID:21010

Patka

"strachem i ciaganiem po sadach Twojej przychylnosci Pan NIE zdlobedzie" ale klamstwem Pana Zbonikowskiego tak??? Super pozazdroscic takiego podejscia.
Co za zly i niedobry czlowiek z tego Paluckiego musi byc ze darzy do prawdy. No naprawde proponuje sie zastanowic na soba Panie Max

0 0
ID:21058

Obserwator

Jesteś na etacie u Zbońkowskiego???!!!

0 0
ID:21133


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA